Casino Hold’em Poker (NetEnt)

Casino Hold’em Poker
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
4.2
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj Casino Hold’em Poker FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Pokeri Casino Hold’em i NetEnt është një lojë që duhet provuar për fansat e pokerit tradicional dhe entuziastët e kazinosë në internet. Ky lojë pasqyron emocionet e Texas Hold’em, por me një kthesë unike: ju luani kundër kazinosë, e përfaqësuar nga shitësi, duke e bërë atë një zgjedhje të veçantë në kazinotë në internet.

Përmbledhje e Lojës

Duke përdorur një tufë standard me 52 letra, çdo dorë fillon me lojtarët që vendosin një bast të quajtur Ante. Ju merrni dy letra me faqe lart, dhe shitësi merr dy letra me faqe poshtë. Më pas, tre letra të komunitetit, të njohura si Flopi, vendosen në tavolinë. Ky konfigurim është i njohur për këdo që njeh rregullat e pokerit, megjithatë ofron një përvojë të re në internet.

Basti Anësor AA Bonus

Një veçori interesante e Casino Hold’em është basti anësor “AA Bonus”. Ky bast paguhet nëse ju merrni një çift alesh ose më lart pas raundit të parë të letrave. Ai shton një shtresë shtesë të emocionit dhe mund të paguajë pavarësisht nga rezultati i dorës kryesore, nëse luani gjatë raundit të parë.

Ecuria e Lojës

Pas Flopit, ju duhet të vendosni nëse do të bastoni dhe vazhdoni ose tërhiqeni, duke humbur bastin tuaj Ante. Kjo vendim është jetik dhe shton një këndvështrim strategjik në lojë. Nëse keni vendosur bastin anësor AA Bonus dhe vendosni të vazhdoni, çdo fitim nga ky bast jepet në këtë pikë.

Përfundimi i Dorës

Loja vazhdon me shitësin që shpërndan dy letra të tjera të komunitetit dhe zbulon letrat e veta. Dorët krahasohen, dhe fituesi përcaktohet. Shitësit i duhet një çift katërshe ose më lart për të kualifikuar; nëse nuk i kanë, ju fitoni dorën, duke mbajtur bastet tuaja Ante dhe Call. Barazimet rezultojnë në një shtytje, duke kthyer të gjitha bastet.

Përfundim

Casino Hold’em Poker nga NetEnt është duke u bërë shpejt një ndër lojërat e preferuara të tavolinës në kazinotë online. Ajo përzie rregullat e njohura të pokerit me veçori unike online, duke krijuar një përvojë loje emocionuese dhe strategjike. Për ata që janë të interesuar të provojnë këtë lojë dhe lojëra të tjera falas të kazinosë, faqja jonë ofron një platformë të shkëlqyer për të luajtur dhe për të përjetuar emocionin nga afër.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*