40 Super Hot

40 Super Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
4.2
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj 40 Super Hot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Adhuruesit e slot-lojës 20 Super Hot do të duan të sigurohen që të mos humbasin slotin 40 Super Hot. EGT, një nga shitësit më të mëdhenj të softuerit, ofron të dyja lojërat elektronike. Në thelb i njëjtë me slotin 20 Super Hot, me një ndryshim të madh – numrin e linjave të pagesës.

Slot 40 Super Hot është një lojë slot klasik me 40 mënyra për të fituar. Ky slot, së bashku me 20 Super Hot, është i preferuari si në kazino ashtu edhe në kazinotë online.

Për shkak të rregullave të tij të thjeshta, dizajnit të qartë dhe mbi 96% të kthimit te lojtari (RTP), shumë lojtarë e preferojnë këtë lojë slot në krahasim me të tjerat. Si rezultat, ai konsiderohet si një nga lojërat elektronike më të mira të disponueshme për lojëra me para të vërteta në kazinotë në internet.

Slot 40 Super Hot ofron praktikisht të gjitha të njëjtat veçori si lojërat tipike slot, duke përfshirë veçorinë e luajtjes automatike, e cila u lejon lojtarëve të vendosin lojën të rrotullohet pa pasur nevojë të shtypin butonin e rrotullimit çdo herë.

Grafika

40 Super Hot është një slot tradicional me temë frutash me një kthesë moderne; simbolet do të shpërthejnë në flakë kur të shënoni kombinim fitues. Ky slot është i përshtatshëm si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët me përvojë.

Loja ka një sfond të bukur prej druri që shfaq frutat me ngjyra të gjalla dhe ngjyrën blu mbretërore. Për më tepër, animacioni i flakës shfaqet në një mënyrë të veçantë në sfondin kafe kur përputhet një kombinim fitues. Shumë lojtarë e shijojnë slotin për shkak të atmosferës retro.

Audio

Si në çdo lojë slot retro, 40 Super Hot ka një tingull karakteristik kur rrotullohet bobina. Tingujt ndryshojnë nëse wild ose scatter shfaqen në bobina, duke sjellë më shumë eksitim. Tingujt kur kapni kombinim fitues janë padyshim optimistë dhe gazmor, me shumë efekte zanore tradicionale për t’i shtuar atmosferës nostalgjike.

Simbolet e pagesës së 40 Super Hot

Simbolet e portokallit, limonit dhe qershisë janë simbolet me pagesë më të ulët në lojën slot 40 Super Hot, me pagesa që variojnë nga x10 për tre simbole deri në x100 për pesë simbole. Më pas janë kumbullat dhe shalqinjtë, të cilët paguajnë x20 për tre dhe x200 për pesë simbole. Rrushi paguan x400 për pesë simbole që përputhen në një linjë pagese aktive; ndërsa Lucky 7 që është simbol Wild paguan x1000 për pesë që përputhen.

Simboli me pagesë më të lartë është Scatter, ylli i artë, që paguan x20000 nëse kapni pesë prej tyre; që është dyfishi i pagesës në slotin 20 Super Hot.

40 Super Hot

Karakteristikat e bonusit 40 Super Hot

Ashtu si në slotin 20 Super Hot, Lucky 7 është simboli Wild dhe një nga simbolet më të mira që paguajnë. Megjithatë, ajo ka edhe një qëllim tjetër në lojë: mund të përdoret për të zëvendësuar simbole të tjera në mënyrë që të ndihmojë në formimin e një kombinimi fitues. Simboli scatter është i vetmi simbol që Wild nuk mund ta zëvendësojë.

Ndryshe nga shumë lojëra elektronike të tjera, simboli i yllit të artë Scatter nuk aktivizon asnjë veçori shtesë. Megjithatë, ndryshe nga simbolet e tjera, është simboli më i paguar që paguan kudo në bobina. Kjo do të thotë që ju nuk duhet të përputheni me simbolet e scatter në një linjë pagese aktive për të fituar; në vend të kësaj, ju merrni shpërblimin nëse kapni 3, 4 ose 5 scatters kudo në bobina.

40 Super Hot

Kartat e Jackpot

Tipari shumë fitimprurës i bonusit Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin e kazinosë 40 Super Hot.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Letrat e ndryshme përdoren për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole e letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me letrën e zbuluar.

Karakteristika e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, 40 Super Hot ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e parashikoni gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*