Ultimate Hot

Ultimate Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus features
4.4
Sending
User Review
0 (0 votes)

Ultimate Hot Slot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Ofruesi i softuerit EGT është i njohur për krijimin e një serie slotesh që përfshijnë 20 Super Hot, 40 Super Hot, 5 Dazzling Hot, Flaming Hot dhe Supreme Hot, kështu që nuk është për t’u habitur që lançuan një slot tjetër në stil të ngjashëm, Ultimate Hot. Edhe pse kjo është një nga slotet më të thjeshta EGT, është një slot mjaft interesant për lojtarët.

Titulli premton emocionet më intensive të imagjinueshme në një lojë klasike, pavarësisht se simbolet mbeten tradicionale. Por ky është sekreti i të gjitha EGT Hot Slots; ata gjithmonë kanë një suprisë, kështu që mund të jeni të sigurt se do të jeni të emocionuar dhe të shpërblyer shumë, emocionalisht dhe financiarisht. Ata që kanë luajtur lojëra të tjera të serive Hot e kuptojnë se çfarë ofron EGT që i bën këto makina frutash të dallueshme dhe tepër tërheqëse në lojën falas. Ato janë përvoja unike në internet të krijuara për të shpërblyer çdo lojtar që luan slot të serisë Hot.

Sloti Ultimate Hot ka 3 rreshta dhe 3 bobina, ndërsa kombinimet fituese mund të bëhen në 5 linja fikse pagese, me fitore të paguara nga e majta në të djathtë në bobinat ngjitur.

Grafika

Kur bëhet fjalë për grafikën, nuk ka asgjë për t’u ankuar për slotin Ultimate Hot. Grafikat janë të këndshme për syrin dhe jashtëzakonisht të thjeshta, gjë që rrit më tej përshtypjen retro. Të gjitha simbolet janë paraqitur qartë, dhe sloti është pak spartan, pa detaje të panevojshme që do të shpërqendronin lojtarin, gjë që është në përputhje me qëllimin e EGT për të bërë një slot të thjeshtë retro.

Ultimate Hot

Audio

Kur bëhet fjalë për audion e slotit Ultimate Hot, situata është identike si në rastin e grafikës. Lojtarët do të mund të dëgjojnë tingullin e njohur rrotullues, i cili edhe pse monoton, nuk të jep përshtypjen e mërzisë. Kur bëhet një kombinim fitues, tingujt ndryshojnë dhe zgjasin më shumë. Ju gjithashtu mund të dëgjoni melodi të ndryshme kur luani opsionin “gamble”.

Simbolet e pagesës së Ultimate Hot

Për shkak të thjeshtësisë së tij, nuk ka simbole të veçanta si Wilds ose Scatters në bobinat e Ultimate Hot. Në vend të kësaj, është thjesht një përzierje e simboleve retro dhe frutash me të cilat do të jeni shumë të njohur nëse keni luajtur ndonjëherë makina frutash në internet – me gjithsej nëntë simbole të ndryshme.

Lucky 7 është simboli më i vlefshëm, duke paguar 60 herë bastin tuaj total për tre në një linjë pagese; ndërsa yjet e arta janë të dytët më të vlefshëm, duke paguar 40 herë bastin tuaj total. Shalqinjtë paguajnë 20 herë bastin tuaj për tre në një linjë pagese; ndërsa rrushi dhe këmbanat paguajnë 16 herë bastin tuaja. Kumbullat, portokallet, limonët dhe qershitë paguajnë të gjitha 8 herë bastin tuaj për tre në një linjë pagese.

Veçoritë bonus të Ultimate Hot

Letrat e Jackpotit

Veçoria shumë fitimprurëse e bonusit të Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin e kazinosë Ultimate Hot.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Letrat e ndryshme përdoren për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit përfaqësohet nga klubet, e përcjellur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me letrën e zbuluar.

Ultimate Hot gamble feature

Karakteristika e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, Ultimate Hot ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e parashikoni gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*