Narcos

Narcos Slot Game
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus features
4.6
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj Narcos Slot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Në vitin 2019 NetEnt krijoi slotin Narcos, i cili bazohet në serinë e suksesshme të Netflix.

Një nga arsyet e popullaritetit të kësaj loje slot në internet është se ajo bazohet në serinë e Netflix blockbuster me të njëjtin emër. Ai bazohet në historinë e vërtetë të kreut kolumbian të drogës Pablo Escobar, i cili udhëhoqi kartelin Medelln në vitet 1970. Loja slot Narcos bazohet në shfaqjen televizive në të cilën agjentët ndjekin një bos krimi në mënyrë që ta prangosin atë.

Sloti ka një pamje jashtëzakonisht të bukur të stilit të librit komik, si dhe një mori karakteristikash të jashtëzakonshme, dhe luhet me 5 bobina dhe 243 mënyra për të fituar. Sloti, si shumë lojëra të tjera elektronike NetEnt, përmban RTP 96,23% dhe është i kompaktibil me pajisjet Android dhe iOS. Për më tepër, kazino të shumta online pranojnë lojtarë kenianë.

Grafika

Slotet e bazuara në seriale televizive zakonisht përdorin foto reale të aktorëve, por në rastin e Narcos, personazhet shfaqen në formën e vizatimeve realiste, gjë që nuk duket aspak keq. Sloti i plotë është bërë në stilin e animacionit, dhe sfondi ndryshon varësisht nga nëse disa raunde bonus aktivizohen. Grafikat janë bërë shumë mirë, dhe stili i tyre të kujton mjaft lojën e njohur video GTA, gjë që mund të jetë një ndihmesë e madhe për të tërhequr më shumë lojtarë.

Audio

Audioja plotëson në mënyrë të përsosur slotin. Në sfond, do të luhet një kolonë zanore tërheqëse për salsa. Nëse e keni parë serialin, kjo t’u kthejë shpejt në kujtesë. Megjithatë, kur aktivizoni ndonjë funksion, tingujt ndryshojnë dhe fillon një aventurë e re. Një veçori tjetër intriguese është butoni i rrotullimit, i cili në fakt është cilindër i mbushur me plumba të një revolveri. Kur shtypni butonin gjatë rrotullimit, mund të dëgjoni zhurmën e një cilindri që rrotullohet. Gjithçka përshtatet bukur dhe jep një atmosferë reale të njohur për fansat e serialit.

Simbolet Narcos Slot

Ka gjithsej 17 simbole në këtë lojë slot kazinoje, por jo të gjitha janë simbole që paguhen. Ato simbole që nuk paguhen, janë ato që aktivizojnë disa veçori bonus. Loja ka 10 nivele, kështu që ju mund të zgjidhni bastin tuaj midis nivelit 1 dhe nivelit 10. Për të kontrolluar pagesat për nivelet e tjera, thjesht shumëzoni numrin e monedhave të paguara në nivelin e parë me nivelin e bastit.

Dy agjentët, agjenti Javier Pea dhe agjenti Steve Murphy janë dy simbolet më të paguara. Në nivelin e parë, të dy paguajnë 300 monedha për pesë simbole që përputhen. Simboli Wild ka të njëjtën vlerë pagese, së bashku me veçoritë e tjera që aktivizon.

Connie Murphy, një zonjë me një veshje rozë dhe José Rodrguez Gacha, një nga komandantët e kartelit, janë dy simbolet e tjera me pagesë të lartë. Këta paguajnë 250 monedha në nivelin e parë për pesë simbole.

Simbolet me pagesë të mesme janë shenja Flamingo, e cila përfaqëson flamingot Pablo të mbajtur në fermën e tij private, dhe simboli i Aeroplanit, që përfaqëson llojin e avionit që përdoret për kontrabandën e drogës. Këta të dy paguajnë 120 për pesë simbole të përputhura, në nivelin e parë.

Simbolet e kostumit të kartës A, J, Q dhe K, me armë zjarri, bomba dhe para në ilustrime, janë simbolet me pagesë më të ulët. Simbolet A dhe K paguajnë 60 monedha për pesë simbole, pagesa J dhe Q 40 monedha për pesë simbole në nivelin e parë.

Karakteristikat e bonusit të slotit Narcos

Simboli Wild

Simboli Wild në lojën slot Narcos është një bexh DEA dhe paguan deri në 300 monedha për një kombinim fitues 5-wild. Ky simbol zëvendëson të gjitha simbolet e tjera, përveç simbolit Scatter dhe simboleve Pablo Escobar. Për më tepër, Wild nuk është thjesht një wild e zakonshme, por në lojën Narcos Slot bëhet një Walking Wild

Walking Wild

Kur zbarkoni një kombinim fitues me ndihmën e një simboli Wild, funksioni Walking Wild aktivizohet. Simboli Wild mbetet në bobina dhe shndërrohet në një simbol Walking Wild. Me çdo rrotullim, simboli Walking Wild lëviz horizontalisht në të majtë, derisa të bjerë nga bobina e parë.

Funksioni Drive-By

Funksioni Drive-By mund të aktivizohet rastësisht gjatë lojës kryesore. Nëse kjo ndodh, disa nga simbolet me vlerë të lartë të rrjetit do të çmenden. Kur aktivizohet funksioni “ngasje me makinë”, një makinë do të shfaqet në ekran dhe shoferi do të fillojë të gjuajë në rrjet. Simbolet goditen, pastaj do të kthehen në wilds, duke e ndihmuar lojtarin të bëjë më shumë kombinime fituese.

Funksioni Locked Up

Nëse tre simbole Locked Up shfaqen në një rresht në lojën slot Narcos, funksioni Locked Up aktivizohet. Simboli për “Locked up” është një fotografi e Pablo Escobar. Këtyre tre simboleve nxitëse u jepet më pas një vlerë që varion nga 1 deri në 10 herë të gjithë aksionit tuaj. Ky nuk është çmimi më i madh, por është një nga më të vlefshmit.

Kur të aktivizohet bonusi, do t’ju jepen tre rrotullime falas gjatë të cilave vetëm simbolet Locked Up dhe Golden Locked Up do të shfaqen në bobina. Kur tre ose më shumë nga këto simbole shfaqen në bobina, krijohet një grup fitues. Një vlerë e rastësishme monedhe midis 1 dhe 10 herë basti juaj jepet nëse një simbol Locked Up shfaqet pranë një grupi fitues.

Narcos slot game

Funksioni Golden Locked Up

Një valixhe e artë është një simbol për veçorinë Golden Locked Up. Nëse simboli lidhet me një grup fitues, një nga tre veçoritë zhbllokohet:

  • shumëzues (të gjitha vlerat shumëzohen me x2 ose x3),
  • simbolet e përmirësimit (vlera të shumëfishta të përmirësuara u shtohen simboleve të grupit fitues në rritje 1x), ose
  • vlerë e madhe fillestare (simbolet Golden Locked up marrin një vlerë fillestare më të lartë).

Bonusi i rrotullimeve falas

Bonusi i rrotullimeve falas të Narcos aktivizohet kur zbarkoni tre simbole shpërndarje kudo në rrotullat 1,3 dhe 5. Kur kjo të ndodhë, jepen 10 rrotullime falas. Gjatë rrotullimeve falas, simbolet me pagesë të lartë mund të shndërrohen në Wilds. Nëse ndonjë simbol Walking Wild mbetet në fund të rrotullimeve falas, lojtarit i jepet një rrotullim shtesë falas për çdo simbol Walking Wild.

Narcos Slot në celular

Narcos është një vend i gjallë dhe plot ngjyra në internet që duket i mahnitshëm në çdo tablet, smartphone ose kompjuter. Është optimizuar tërësisht me teknologjinë HTML5, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për performancën e lojës në pajisjet celulare. Gjithashtu nuk ka nevojë të shkarkoni ndonjë softuer sepse funksionon vetëm në shfletuesin tuaj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*