More Gold Diggin’

More Gold Diggin'
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
Overall
4.2
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj More Gold Diggin’ FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

More Gold Diggin slot loje është një vazhdim i lojës së njohur online të lojërave të fatit Gold Diggers nga BetSoft dhe ofron më shumë mundësi fitimi me minatorët e artit të kuq. More Gold Diggin slot loje është një lojë kazinoje falas e dizajnuar mjeshtërisht, me grafika 3D të mrekullueshme, si dhe disa karakteristika bonus të mahnitshme, përfshirë rrotullime falas dhe fitore që bien njëra pas tjetrës, duke ofruar shpërblime të mrekullueshme. Me versionin e lehtë për t’u luajtur në celular të lojës, tani mund të luani kudo dhe kurdo që jeni në celularin dhe tabletin tuaj.

Rrotullat ndodhen në një minierë arti të vjetër, me rrugë për vagonat, dhe janë përqendruar nga një kornizë me stil druri.

Të gjitha simbolet janë të dizajnuara si blloqe të ngjyrave për të dhënë përshtypjen e gurëve të ndryshëm dhe artit që gjenden në minierë. Ka gjithashtu gurë të shkëlqyeshëm, dinamit dhe TNT, të cilat ndihmojnë të rrisin shanset tuaja për fitim.

More Gold Diggin Slot

Grafika

Rolat janë projektuar për të dukur si një minierë nën tokë me artefakte dhe rroba që do të prisnit vëllezërit të përdorin kur kërkojnë për ari.

Ikonat në slot loje janë të tema të minierës, me secilën figurë të katrorit të bërë nga një gur ose metali i çmuar. Do të gjeni edhe shirita TNT dhe logot e Dynamite në rolat. Të gjitha ikonat e slotit përfitojnë nga grafikat e detajuara dhe efektet e tingujve bashkëngjitur.

Fitoret e mëdha gjithashtu do të shohin vëllezërit e minierave të shfaqen përpara rolat me Daisy-n. Ata pastaj kërcasin një valle gëzimi ndërsa fitimet llogariten. Ky është vetëm një nga animacionet e detajuara që do të gëzoheni gjatë lojës së More Gold Diggin’ slot loje

Simbolet

Edhe nëse qëllimi kryesor i Cletus dhe Jebb është të nxjerrin sa më shumë ar sa është e mundur, ata nuk do të anashkalojnë asnjë mundësi për të siguruar metale të tjera të çmuara si diamantë, argjend, bronz, rubinë, smaragde, si dhe naftë, e njohur shpesh si ari i zi.

Është e qartë se minierat e arit nuk mund të praktikohen pa dinamit, i cili paraqitet në forma dhe madhësi të ndryshme në rrotullat e More Gold Diggin’ slot loje. Nëse shfaqen tre bidonë TNT në rrotullat 1, 2 dhe 3, të vendosur në çdo linjë pagese, ato shpërblejnë Modalitetin e Lëshimeve Falas. Jepen dhjetë lojëra falas, ku vlerat standarde të shumëzuesit rriten në 3x, 6x, 9x dhe 15x, duke bërë këtë një nga raundet më të mira bonus në internet.

Lojtarët mobilë do të gëzohen të dëgjojnë se More Gold Diggin’ slot loje është gjithashtu i disponueshëm në platformën Touch të BetSoft dhe ka qenë kështu që nga marsi i vitit 2014. Pra, ju keni mundësinë të zgjidhni midis versionit për desktop dhe atij që ofron një përvojë loje të shkëlqyer në tabletë dhe smartphone. I optimizuar për iOS, Android dhe Windows, kjo automatikë e argëtueshme do të duket shumë mirë në ekranët e telefonit tuaj të lëvizshëm, me të gjitha ato veçori speciale që ngarkohen shpejt dhe pa ndonjë problem gjatë lëvizjes.

Simbolet

Bonus

Gjetja e Diamantit

Edhe pse quhet kështu, zbulimi më i çmuar për Cletus dhe Jebb në More Gold Diggin’ slot loje është Diamanti, që shpërblehet me 2500 herë më shumë se basti juaj për pesë prej tyre në një linjë të aktivizuar të pagesës.

Dynamite Wilds

Simboli i Dynamite shërben si Simbol i Egra, zëvendësues për të gjitha simbolet e tjera për të ndihmuar në formimin e kombinimeve fituese. Megjithatë, ai nuk ofron pagesa vetëm. Mbani vështrimin për Dynamite ekskluzivisht në Rrotullat 2, 3, dhe 4.

Multiplikuesit e Kasadës

Pika e përparme e More Gold Diggin’ slot loje është Multiplikuesit e Kasadës, që zëvendësojnë rrotullat tradicionale të kërcitjes. Kur ndodh një kombinim fitues, simbolet fituese shpërthejnë, duke shkaktuar një efekt kasadë ku simbolet rrëshqasin poshtë për të formuar një rrjet të ri. Çdo kasadë shton një multiplikues prej 1X. Ky proces vazhdon derisa të mos ketë më fitore të shkaktuara nga simbolet që shpërthejnë. Nëse arrini të siguroni fitore të përparme, multiplikuesi kapet në 5X bastin tuaj.

Rrotullime falas

TNT Barrel vepron si simboli Scatter, duke shkaktuar 10 rrotullime falas kur shfaqen tre ose më shumë në minierë. Gjatë rrotullimeve falas, Multiplikuesit e Kasadës janë tripluar, duke arritur potencialisht deri në 15X bastin tuaj fillestar.

Veçoritë e Përballjes me Daisy

Ndërsa Gopheri mund të shkelqejë vetëm rreth, Daisy ofron një Veçori Përballje pas një fitore. Hapi kartën e duhur për të dyfishuar fitimet tuaja. Megjithatë, nëse humbni, është kthimi në minierë me Jebb dhe Cletus, duke filluar procesin e digjes sërish.

Përfundim

More Gold Diggin’ slot loje sjell një përvojë emocionuese të lojës me një temë tërheqëse të minierës së artit. Me simbole të veçanta si shkopët e dinamitit, rrotullat që rëndohen, dhe lëshimet e lira, ky slot ofron një përshtatje të shkëlqyer të elementëve të lojës. Megjithatë, lëshimet e lira mund të jenë paksa të pakta në numër, por rrotullat që rëndohen dhe shumëzuesit e tyre e bëjnë këtë lojë ende shumë tërheqëse për lojtarët. Me mundësinë për të fituar shpërblime të mëdha dhe një dizajn tërheqës, More Gold Diggin’ siguron një udhëtim argëtues në botën e pasurisë së fshehur nën tokë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*