Starburst

Starburst
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
Overall
4.3
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj Starburst FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Lojë slot Starburst është një nga lojërat më të njohura dhe më të luajtura në internet në dekadën e fundit. Ai u zhvillua nga NetEnt dhe u lançua në vitin 2012. NetEnt është një nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të lojrave në industri, duke ofruar lojëra cilësore, veçanërisht lojëra slot. Kjo është arsyeja pse lojtarët ende luajnë Starburst pas gjithë këtyre viteve. Është gjithashtu arsyeja pse kazinotë më të mira në internet kanë lojëra NetEnt në ofertën e tyre, duke përfshirë lojën slot Starburst.

Lojërat slot në internet të zhvilluara nga NetEnt kanë të gjitha përqindje RTP (Kthimi te lojtari) që është shumë e favorshme për lojtarët, midis 95 – 99%. Siç e dini, sa më i lartë të jetë RTP, aq më të mira janë shanset për lojtarin. Në këtë rast, slot-loja Starburst ka një RTP prej 96,09%, që është shumë më e lartë se shumë prej lojërave elektronike të tjera të ofruara nga kazinotë në internet.

Starburst është një lojë slot me 5 rrotulla me tre rreshta, si shumë nga lojërat më të luajtura në ditët e sotme. Ka 10 linja pagese që paguajnë në të dyja mënyrat. Kjo do të thotë që ndryshe nga shumica e lojërave elektronike ku ju duhet të përputhni simbolet nga e majta në të djathtë, loja slot Starburst paguan edhe nëse simbolet përputhen nga e djathta në të majtë.

Duke luajtur lojën slot të kazinosë Starburst, mund të vendosni një bast minimal prej 0,01 € dhe një maksimum deri në 100 €. Ka një fitore maksimale prej 50,000 € që mund të arrihet me një bast maksimal prej 10 nivelesh.

Përveç kësaj, për ta bërë atë më të disponueshme, kompania krijoi një version miqësor për celularin e lojës, të kompaktibil me iOS dhe Android. Starburst është ende ndër lojërat më të mira të zhvilluara në internet.

Grafika dhe audio

Sloti i Starburst nuk ka një histori me personazhe, por kjo është arsyeja pse është vërtet e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë. Tema e slotit është hapësira e jashtme, me audio që plotëson sfondin. Siç pritej nga një ofrues kaq i njohur, grafika është e mahnitshme. Gurët e çmuar shëndrisin dhe vezullojnë, duke u shndërruar në shpërthime drite dhe tekste ndezëse kur përputhen simbolet. Tingujt relaksues të ngjashëm me ato aliene gjithashtu ndryshojnë në tinguj elektrizues kur rreshtoni një fitore, duke i shtuar më shumë eksitimin lojës.

Lojë slot Starburst përbëhet nga tetë simbole gjithsej, kryesisht gurë të çmuar me ngjyra të ndryshme. Tre simbolet e tjera janë simboli i shiritit, numri 7 dhe simboli Wild. Simboli Wild është një yll shumëngjyrësh, i cili dallohet lehtësisht kur ulet në bobinën.

Të gjitha simbolet kanë një vlerë të ndryshme pagese kur përputhen, me simbolin e shiritit më të lartë. Në tabelën e mëposhtme mund të shihni detaje rreth pagesave për përputhjen e secilit simbol.

Simboli3 Simbole4 Simbole5 Simbole
Barx50x200x250
Number 7x25x60x120
Yellow Gemx10x25x60
Green Gemx8x2x50
Orange Gemx7x15x40
Blue Gemx5x10x25
Purple Gemx5x10x25
Wild

Karakteristikat e bonusit të lojës Starburst Slot

Fatkeqësisht, loja slot Starburst nuk ka një veçori jackpot si shumë prej sloteve elektronike të zhvilluara rishtazi. Tipari kryesor i bonusit që ka slot është Wild Symbol.

Starburst Wild

Simboli i egër ka dy role shumë të rëndësishme. Së pari, kur një simbol wild shfaqet në bobina, ai zëvendëson simbole të tjera paguese, duke ju ndihmuar të krijoni një kombinim fitues. Së dyti, kur simboli i egër ulet në një bobinë, ai zgjerohet për të mbuluar të gjithë bobinën. Kjo aktivizon funksionin Starburst Free Spins. Simboli wild zgjerohet për të mbuluar bobinën dhe qëndron në vend ndërsa bobinat e tjera rrotullohen. Nëse arrini të zbarkoni një simbol tjetër të egër, ju merrni një tjetër përgjigje.

Është e rëndësishme të dini se simboli wild mund të shfaqet vetëm në bobinën e dytë, të tretë dhe të katërt. Pra, numri maksimal i rrotullimeve që mund të fitoni është tre.

Kazinotë e rekomanduara në internet

Loja slot Starburst është e disponueshme në shumë kazino online që kanë lojëra NetEnt të përfshira në portofolin e tyre. Në faqen tonë, ne kemi shqyrtuar kazinotë më të mira të licencuara në internet që ne rekomandojmë për lojtarët. Kur bëhet fjalë për Starburst, ne ju rekomandojmë kazinotë e mëposhtme:

King Billy Casino – kjo kazino në internet ofron një bonus 100% të përputhshëm deri në 200 € / 1 BTC + 200 rrotullime falas Starburst. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për t’u njohur me slotin, përpara se të vini bast për të.

22Bet Casino – ka një bonus shumë të mirë mirëseardheje prej 100% Bonus të Depozitës së Parë deri në 300 € për klientët e rinj. Gjëja e mirë është se loja slot Starburst përfshihet në kërkesat e basteve për bonusin.

Melbet Casino – është një tjetër kazino online që ne rekomandojmë, që ka bonusin më të lartë të mirëseardhjes për momentin. Plus, ka shumë promovime që përfshijnë rrotullime falas për lojtarët.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*