Bet365
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.9
Sending
User Review
0 (0 votes)

Kazino Bet365 ka ekzistuar për më shumë se një dekadë dhe është mjaft e njohur në botën e basteve online, duke ofruar lojëra slots, poker, bingo dhe një gamë të gjerë lojërash të tjera kazino. Kompania është themeluar në vitin 2000, dhe sot punëson më shumë se 4000 njerëz dhe ka mbi 35 milionë klientë.

Bet365 është i regjistruar në Gjibraltar (Hillside Gaming LP) dhe ata mbajnë licenca nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Qeveria e Gjibraltarit dhe Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar, tre nga rregullatorët më të respektuar në botën e basteve.

Kërkesat strikte të licencimit kërkojnë që Bet365 të ruajë standardet më të larta të lojës së ndershme dhe sigurisë së përdoruesit. Të gjitha pagesat e Bet365 përpunohen duke përdorur softuerin Retail Logic, një nga ofruesit kryesorë të transaksioneve në internet me karta debiti dhe krediti, duke përdorur standardet më të larta të enkriptimit të të dhënave për të siguruar që askush tjetër nuk mund t’i qaset të dhënave tuaja ose t’i keqpërdor ato.

Bet365 ka gjithashtu certifikimin eCogra që i bën ata të besueshëm dhe ata që vënë baste para të mëdha e shohin Bet365 shumë të sigurt.

Sipas mendimit tonë, Kazino Bet365 është mjaft popullore në botën e lojërave të fatit në internet. Në kazinonë e tyre online do të gjeni më shumë se 300 lojëra kazino, një numër dhomash pokeri, një dyqan bastesh sportive me numrin më të madh të ofertave dhe sigurisht, shumë slot machines. Faqja e internetit përdor softuer të ndryshëm, por më shpesh përdor ofruesin më të madh të softuerit Playtech, i cili ofron lojëra të shpejta dhe cilësore që janë të lehta për t’u përdorur.

Nëse jeni në dyshim nëse do të zgjidhni këtë kazino për të hapur një llogari, lexoni rishikimin tonë të plotë të kazinosë Bet365. Ne patjetër besojmë se do t’ju ndihmojë të merrni një vendim më shpejt.

Lidhje alternative për Bet365

Nëse jeni rezident në një vend ku kazinoja Bet365 nuk ka licencë, mund të mos jeni në gjendje të regjistroheni përmes faqes zyrtare të internetit. Megjithatë, ju ende mund të regjistroheni duke përdorur lidhjen alternative për Bet365 më poshtë.

Me këtë lidhje, ju do të keni akses në të gjitha shërbimet që ofron kazino Bet365, të gjitha bonuset dhe përfitimet. Kjo është në fakt arsyeja kryesore pse ne ju ofrojmë këtë lidhje alternative. Kështu që të gjithë mund të hyjnë në faqen e internetit të kazinosë Bet365 pa humbur asgjë.

Faqja e internetit Bet365

Një nga gjërat e rëndësishme kur vendosni se cilën kazino online të zgjidhni, është navigimi dhe performanca e faqes online. Siç pritej, Bet365 u sigurua që faqja e internetit të jetë e lehtë për t’u përdorur dhe lundruar. Ata përdorën ngjyra jeshile dhe gri, fontet janë të lexueshme dhe ofrojnë informacion të qartë.

Ju mund të gjeni kategoritë më të rëndësishme në krye të faqes, ku mund të zgjidhni nga bastet sportive, kazino, kazino live, poker.

Në këndin në anën e djathtë është seksioni Ndihmë, si dhe butonat për t’u identifikuar dhe regjistruar.

Faqja e internetit është me të vërtetë e organizuar mirë, me një dizajn të këndshëm dhe është e lehtë për t’u naviguar. Për më shumë detaje, thjesht klikoni në çdo seksion në të cilin dëshironi të shkoni. Për të kontrolluar lojërat e kazinosë për shembull, thjesht zgjidhni seksionin e kazinosë dhe në mes të faqes së re, mund të gjeni lojërat e disponueshme për t’u luajtur, të ndara sipas kategorive.

Bet365 website
bet365 website

Llojet e lojërave të Bet365

Lojtarët kanë një përzgjedhje vërtet të madhe për të vënë baste në këtë Bet365. Është i njohur për ofrimin e një sërë sportesh dhe ngjarjesh, duke përfshirë kazinotë, bingo dhe poker. Mund të vini bast për të gjitha sportet e famshme, por edhe për shumë të panjohura për publikun e gjerë, dhe ato mbulojnë edhe disa ndeshje më të vogla që nuk do t’i gjeni në librari të tjerë.

Bet365 ju ofron gjithashtu një përvojë dinamike të kazinosë, me një sërë lojërash si slot machines, lojëra letrash, video poker dhe lojëra të tjera. Në përgjithësi, lojtarët do të kenë mundësinë të luajnë mbi 300 lojëra elitare përmes kazinosë Bet365.

Slote

Kur vizituam kazinonë, vumë re se përdoruesit kishin akses në rreth 200 lojëra slots. Ka një gamë të gjerë lojërash, nga tradicionale në disi më të reja, të cilat përfshijnë opsione shtesë si rrotullime falas dhe lojëra bonus.

Ndër lojërat e shumta në faqen e tyre, mund të gjeni tituj si Jurassic Park dhe lojën Incredible Hulk. Të dyja janë disa nga lojërat online më të kërkuara nga lojtarët me përvojë. Rich Wild do t’i çojë lojtarët në një aventurë të vërtetë, dhe ekziston gjithashtu sloti i Book of Dead, i bazuar në Book of Ra, një nga automatet më të njohura në kazinotë tokësore. Një version online i slot-it origjinal Book of Ra mund të luhet gjithashtu këtu. The Book of Ra është një nga lojërat më të njohura online në mbarë botën, por vetëm nga ata që guxojnë të investojnë para të mëdha për çdo rrotullim.

Ekziston një përzgjedhje e madhe e stileve të ndryshme të lojërave slots automatike të disponueshme për lojë. Adhuruesit e automatëve do të mund të përfitojnë plotësisht nga lojërat klasike me 5 rrotulla.

Ka gjithashtu shumë jackpot progresive si Kleopatra, të cilët janë të gatshëm të paguajnë një pagesë të madhe për një lojtar me fat. Xhekpotet e Bet365 po rriten shpejt dhe shpesh fitohen. Me xhekpotin më të madh, më i zakonshmi është sloti progresiv Jackpot Giant me më shumë se 4 milionë euro. Ndryshe nga disa kazino të tjera më pak të njohura, kazinoja Bet365 paguan fitimet progresive menjëherë, jo me këste, kështu që nuk duhet të prisni 30 vjet për të marrë paratë.

Bet365 ju ofron gjithashtu shumë argëtim me një përzgjedhje të pasur automatesh dhe tema unike. Nëse jeni një fanatik i filmit, do të mbeteni më se të impresionuar me përzgjedhjen e mrekullive kinematografike të ofruara së bashku me lojëra elektronike, duke përfshirë Iron Man 2, X Men, Hellboy, Blade, Tomb Raider dhe më shumë. E vërteta është se pavarësisht se ku jeni dhe çfarë dëshironi, këtu do të gjeni diçka që do t’ju interesojë.

Slotet më të njohura

 • Toltec Treasure
 • Halloween fortune
 • Frogs gift
 • Book of Kings
 • Buffalo Blitz
 • Gaelic Luck

Slote Jackpot

 • Age of the Gods Norse: Book of Dwarves
 • Mega Fortune
 • Hall of Gods
 • Golden Goddess Mega Jackpot
 • Slots O’Gold Jackpot King Deluxe
 • Wish Upon a Leprechaun

Megaways

 • Bonanza Megaways
 • Who Wants to Be a Millionaire Megaways
 • Fishing Frenzy Megaways
 • Ted Megaways
 • Primal Megaways
Bet365 slots
Bet365 slots

Lojëra tavoline

Përzgjedhja e lojërave slot është një pjesë shumë dominuese e seksionit të kazinosë, megjithatë, adhuruesit e lojërave të tavolinës do të gjejnë gjithashtu diçka për të shijuar. Edhe pse një shumëllojshmëri modeste, lojërat e tavolinës në Bet365 ofrojnë disa nga variantet më të mira të ruletit dhe blackjack-ut, duke përfshirë Ruletën Amerikane, Ruletën Franceze, Evropiane, Ruletën Realiste, Ruletën x2, Ruletën e Avancuar. Për Blackjack, ju keni opsione si Blackjack Perfect Pairs dhe 21 + 3, Hi-Lo Blackjack, Blackjack Classic. Gjithashtu, ju keni tavolina klasike Baccarat dhe variante si Hit me! Baccarat, Baccarat Pro.

Nëse dëshironi të provoni diçka pak më ndryshe nga slotet me të cilat jeni mësuar, video pokeri është një alternativë e shkëlqyer. Eksitim i garantuar dhe fitime të mira në Aces dhe fytyra Multihand dhe Deuces Wild Multihand.

Kazino live

Për të hyrë në opsionin e kazinosë live, thjesht zgjidhni nga menyja kryesore në krye të faqes. Pasi të jeni regjistruar, mund të përdorni të gjitha lojërat live. Ju mund të zgjidhni midis ruletit, baccarat, pokerit dhe blackjack-ut.

Në hollin e ruletit, mund të gjeni 21 tavolina ruletë live, duke filluar nga 0,20 € deri në maksimum 2000 €. Luaj Ruletën Klasike, Ruletën Amerikane, Ruletën në Mbretërinë e Bashkuar, Ruletën Italiane, Ruletën Gjermane ose zgjidhni disa nga variantet e Bet365 si Ruleta Premium Bet365, Ruleta Bonus Age of the Gods, Ruleta e Futbollit, Ruleta Kuantike.

Blackjack live ofron 42 tavolina për klientët. Basti më i ulët që mund të vendosni është 1 € duke zgjedhur tabelën Blackjack të të gjitha basteve ose Blackjack Shpejtësia e Rregullave të shumicës. Nëse ju pëlqejnë bastet e mëdha, ka tavolina për ju në Bet265 Live Casino, tavolinat e Soiree Elite Blackjack ofrojnë baste minimale prej 100 €, 200 € dhe madje 500 € deri në maksimum 2500 €.

Një tjetër përzgjedhje janë tavolinat e drejtpërdrejta Baccarat & Sic-bo. Në Bet365 ofrohen 15 tavolina si Sicbo deluxe, Dragon Tiger, Grand Baccarat, Prestige Baccarat, Classic Baccarat etj.

Seksioni i pokerit live ka vetëm 4 tavolina të disponueshme për të luajtur në Bet365, por do të jeni të lumtur të dini se basti minimal për të gjitha tavolinat është vetëm 0,50 €. Ju mund të zgjidhni midis Heads up Holdem, Casino Stud Poker, Casino Hold’em dhe 3 Card Brag.

Përveç lojërave më të famshme të kazinosë, Bet365 Live Casino ka disa lojëra të tjera në dispozicion për ju, Deal ose No Deal the Big Draw, Spin a Win, Hi-Lo, Buffalo Blitz Live Slots, etj.

Bet365 Kazino live
Live Casino

Poker

Bet365 ka një seksion të veçantë pokeri për përdoruesit. Ju mund të zgjidhni midis lojërave cash ku keni poker Omaha dhe Hold’em Poker në dispozicion me aksione që fillojnë nga 0,01 €. Ose, mund të zgjidhni Turnetë Sit & Go që janë vërtet të mira pavarësisht nga niveli juaj i përvojës. Twister Sit & Gos dhe Wild Twister Sit & Gos janë opsione interesante, pasi grupet e çmimeve mund të arrijnë deri në 100 herë më shumë sesa blerja.

Bingo

Bet365 Bingo ju ofron një përvojë të mrekullueshme. Lobi i bingos tregon lojërat dhe tavolinat e ardhshme, të gjitha duke filluar brenda disa minutash, kështu që nuk do t’ju duhet të prisni gjatë. Ju mund të luani në dhoma me 75, 80 ose 90 topa, si dhe në lojërat ditore dhe jackpot falas të disponueshme në Bet365 Bingo.

Ofruesit e softuerit

Bet365 Casino mund të mburret për numrin e lojërave që kanë në portofolin e tyre, të cilat ofrohen nga emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave, Microgaming dhe Playtech. Praktikisht ata u siguruan që të ofrojnë softuer që është i besueshëm dhe i sigurt, dhe jo vetëm interesant dhe argëtues. Përveç këtyre, ata kanë rreth 30 ofrues të tjerë si NetEnt, Playtech, Yggdrasil, Ash Gaming, WMS, Play’nGo, Genesis Gaming, Quickspin, Blueprint Gaming, etj.

Versioni dhe aplikacionet celulare

Në përvojën tonë me Bet365 Casino, ata janë të vendosur t’u ofrojnë klientëve sa më shumë funksione praktike të jetë e mundur. Për këtë qëllim, përdoruesit janë në gjendje të luajnë lojërat e tyre të preferuara duke përdorur pajisjet e tyre celulare.

Mund të luani në shfletuesit tuaj ose të shkarkoni dhe instaloni aplikacionet. Ndryshe nga kazinotë e tjera online, Bet365 ofron 6 aplikacione të veçanta për përdoruesit e saj. Ata kanë aplikacionin e basteve sportive, aplikacionin e kazinosë Bet365, aplikacionin e kazinosë Bet365 Live, aplikacionin e pokerit Bet365, aplikacionin e lojërave Bet365, aplikacionin Bet365 Bingo. Të gjitha këto aplikacione janë të pajtueshme me të gjitha sistemet operative. Ato janë të lehta për t’u instaluar dhe përdorur, me pothuajse të gjitha funksionet që ka faqja e internetit.

Bonuset dhe promovimet e Bet365

Pjesa më e rëndësishme e rishikimit tonë të kazinosë Bet365 është seksioni i bonusit. Më poshtë mund të gjeni të gjitha ofertat e bonusit të kazinosë bet365 dhe një udhëzues se si t’i kërkoni ato.

Bonuset dhe promovimet e kazinosë

Bonusi i lojtarit të ri deri në 100 €

Bonusi i lojtarit të ri deri në 100 €

Për këtë bonus mirëseardhjeje të Bet365, duhet të përdorni Kodin e Ofertës 100BONUS kur bëni depozitën tuaj të parë. Ju do të merrni një bonus 100% në depozitën tuaj të parë, me një shumë minimale depozite prej 10 € dhe maksimum 100 €. Pasi të kryhet depozitimi, mund të zgjidhni çdo lojë në seksionin e kazinosë dhe të pranoni Bonusin e Lojtarit të Ri. Bonusi i kazinosë bet365 do të kreditohet menjëherë në llogarinë tuaj. Megjithatë, përpara se të keni opsionin për ta tërhequr atë, duhet të bastni depozitën tuaj kualifikuese dhe bonusin 20 herë në lojërat e pranueshme. Kini parasysh se lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk kanë të drejtë për bastjen e bonusit.

Rrotullime falas të Bet365

Bonusi i rrotullimeve falas është ndoshta bonusi më i popullarizuar i kazinosë bet365. Për të fituar 10 rrotullime falas, bast 20 € në lojëra slot të përshtatshme. Do t’ju jepet opsioni ose të ngjitni për një çmim të garantuar ose të “Twist” për mundësinë për të fituar më shumë rrotullime falas të Bet365. Për të marrë më shumë shanse për të Stick ose Twist, arrini pikat më të larta të basteve në rrotullimet falas të Bet365 Age of the Gods.

Për të arritur nivelin e parë dhe për t’u kualifikuar për këtë promovim, duhet të vendosni të paktën 20 € në para në slotet e pranueshme gjatë periudhës së promovimit. Pas kësaj, do të shihni një mesazh pop-up me tre opsione: Stick, Twist ose Opt-out.

Ju do të mbani çmimin tuaj origjinal të Rrotullimeve Falas të Bet365 nëse zgjidhni të Ngjiteni. Nëse zgjidhni të Twist, do t’ju jepen Rrotullime Falas, të cilat mund të jenë më të larta ose më të ulëta se çmimi juaj origjinal. Nëse zgjidhni “Opt out” ose dilni nga loja përpara se të bëni një zgjedhje, ju po e refuzoni ofertën dhe nuk do të keni të drejtë të përparoni në nivelin tjetër. Tabela e Kërkesave të Aksioneve tregon numrin e Rrotullimeve Falas të Bet365 të disponueshme në çdo nivel të ri.

Niveli Staking Milestone Stick Twist

Një 20 € 10 rrotullime falas 5, 8, 15 ose 20 rrotullime falas
Dy të tjera 60 € shtesë 20 rrotullime falas 10, 15, 30 ose 40 rrotullime falas
Tre të tjera 120 € 40 rrotullime falas 20, 30, 50 ose 60 rrotullime falas

Vendet e mëposhtme janë të pranueshme si për kërkesën e aksioneve ashtu edhe për përdorimin e rrotullimeve falas të Bet365: Better Wilds, Age of the Gods: Book of Oracle, Age of the Gods: Wonder Warriors PowerPlay Jackpot, Blazing Bells PowerPlay Jackpot, Blue Wizard, Kingdoms Rise : Battle Beast, Kingdoms Rise: Shadow Queen dhe Red Wizard janë të gjitha lojërat në seritë Kingdoms Rise: Battle Beast dhe Kingdoms Rise: Shadow Queen.

Rrotullimet Falas do të kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj dhe duhet të kërkohen brenda tre ditëve. Ju mund të merrni rrotullimet tuaja Falas të Bet365 duke pranuar mesazhin që shfaqet ose duke hyrë në llogarinë tuaj të Kazinosë, duke luajtur një lojë dhe duke pranuar. Ju do të keni tre ditë për të përdorur Rrotullimet Falas pasi të jeni pranuar.

Vetëm bileta

Çdo javë ka një grup çmimesh prej 15000 rrotullimesh falas për të luajtur lojëra slots në Bet365. Kjo ofertë është e disponueshme çdo të hënë dhe ju duhet të zgjidhni për të marrë pjesë. Ju keni një shans për të fituar 10 rrotullime falas duke luajtur ndonjë lojë slot. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni 10 € për të fituar biletën tuaj të shortit. Ju mund të merrni maksimumi një biletë shorti çmimesh për periudhë promocionale, që do të thotë se 1500 lojtarë do të marrin 10 rrotullime falas secili.

Pasi të kreditohen rrotullimet falas, duhet të pranoni çmimin dhe të përdorni rrotullimet brenda 7 ditëve në lojërat e mëposhtme:

Age of the Gods, Age of the Gods: Epic Troy, Age of the Gods: God of Storms, AP McCoy: Sporting Legends, Gem Heat, Kingdoms Rise: Forbidden Forest, Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss dhe Kingdoms Rise: Sands of Fury.

Ndërtues i rrotullimeve falas

Ky promovim është i disponueshëm kur luani lojëra slots të kazinosë Age of the Gods. Zgjidheni këtë promovim dhe vendosni 50 euro para për të fituar 5 rrotullime falas. Për çdo 10 € shtesë, ju merrni një rrotullim më shumë për të arritur një maksimum prej 100 rrotullimesh falas.

Pasi të keni mbledhur rrotullimet falas, mund t’i përdorni duke luajtur lojërat e mëposhtme të slotit:

Epoka e perëndive, Epoka e zotave: Griffin i lavdishëm, Epoka e zotave: Zoti i stuhive, Epoka e perëndive norvegjeze: Libri i xhuxhëve dhe epoka e zotave norvegjez: perënditë dhe gjigantët.

Bonuset dhe promovimet e lojërave

50 € bonus lojtari i ri

Ky bonus është i vlefshëm për lojtarët që luajnë seksionin e Lojërave në Bet365. Bëni depozitën tuaj të parë në Lojërat, një minimum prej 10 €, dhe merrni një ndeshje bonus 100% deri në 50 €. Pasi të merrni bonusin, do t’ju duhet të vendosni shumën 30 herë në lojërat kualifikuese.

1,000,000 € Dhuratë Slots

Sa herë që vendosni 11 € në një lojë të paraqitur, ju fitoni një biletë shorti. Nëse vendosni 11 € në një lojë me bileta të dyfishta, ju fitoni dy bileta shorti çmimesh. Nuk ka kufizime për numrin e biletave të shortit të çmimeve që mund të fitoni, dhe gjithashtu, nuk ka kufizime në numrin e çmimeve të Slots Giveaway që fitoni. Ju mund të fitoni një pjesë prej 1,000,000 € në tetë shorte të çmimeve Slots Giveaway.

Fito ose rrotullo

Zgjidheni këtë promovim dhe luani lojëra kualifikuese çdo të mërkurë. Vendosni 50 € ose më shumë dhe luani të paktën 10 rrotullime. Nëse jeni duke fituar, ju merrni një ndeshje 100% të fitimeve tuaja deri në 25 €; nëse jeni duke humbur, ju merrni 5 rrotullime falas për t’i përdorur në Super Mega Ultra Wheel dhe Untamed Bison.

Ca$h Drop Premte

Ky promovim zhvillohet të premteve dhe ka pesë zbritje të parave çdo të premte kualifikuese me çmimet kryesore prej 250 €. Për të marrë pjesë, do t’ju duhet të hapni një lojë të përshtatshme dhe të zgjidhni butonin “Bashkohu tani”.

Lojërat e pranueshme janë Orient Express, The Royal Family, Valley of the Gods 2 dhe Victoria Wild. Bëni një aksion kualifikues në ndonjë nga këto lojëra dhe aktivizoni një çmim në para. Çmimet e menjëhershme në para jepen në mënyrë të rastësishme dhe mund të fitohen çmime të shumta.

10% Cashback deri në 25 €

Ky promovim është i disponueshëm gjatë fundjavave. Vendosni 50 € ose më shumë dhe luani të paktën 10 rrotullime në lojërat e mëposhtme: 8 të Pavdekshëm: Provat e Li Tieguai, Berry Fury, Escapeing Salem dhe Super Mega Ultra Wheel. Nëse humbja juaj e përgjithshme është një minimum prej 10 €, ju merrni 10% kthim parash nga 1 € deri në 25 €.

Bonuset dhe promovimet e pokerit

Paketa e mirëseardhjes

Paketa e mirëseardhjes për lojtarët e pokerit është një nga gjërat më të mira në Bet365. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni dhe të krijoni emrin tuaj të pokerit, dhe të merrni një bonus 365 € plus pesë bileta turneu “100 € Bronze Loyalty”

Ju mund ta shfrytëzoni bonusin e kazinosë bet365 prej 365 € me këste prej 2,50 € duke mbledhur pikë statusi. Ju do të grumbulloni pikë statusi me një normë prej 10 për çdo 1 € ose 1 £ të tarifave të tarifave të atribuuara të grabitjes ose turneut. Kur arrin 25 pikë Statusi, merr këstin e parë dhe këstin e dytë pasi arrin 50 pikë. 24 këstet e ardhshme shlyhen pas grumbullimit të çdo 100 pikë statusi dhe pjesa tjetër e kësteve shlyhen pas çdo 250 pikë statusi të grumbulluar.

100 € Biletat e turneut Bronze Loyalty kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj sapo të regjistroheni.

Për më tepër, sapo të luani një turne Twister, ju merrni një biletë Twister 1 € dhe Wheelspin për çmimin Welcome.

Bonus flluskë

Ky bonus ofron një rrotullim në Rrotën e Çmimit të Bonusit Bubble. Për të marrë një rrotullim, ju duhet të luani në çdo turne të veçuar të së dielës. Nëse përfundoni një vend jashtë parave, ju merrni një rrotullim në Rrotën e çmimit të Bonusit Bubble që garanton një çmim ose me para në dorë ose bileta të përgjithshme.

Klubi i Besnikërisë

Duke luajtur poker Bet365, ju mblidhni Pikët e Statusit që janë të nevojshme për të përfunduar Hapat e Besnikërisë. Çdo hap besnikërie kërkon një numër të caktuar të pikëve të statusit për të përfunduar. Dhe duke përfunduar Hapat e Besnikërisë, ju përparoni në Nivelin tjetër të Besnikërisë.

Ka 5 Leva Besnikërie: Bronzi, Argjendi, Ari, Platini dhe Diamanti. Sa më shumë të luani, aq më shumë pikë Statusi grumbulloni dhe merrni më shumë shpërblime duke përparuar në nivele më të larta.

Metodat e pagesës Bet365

Depozitimi dhe tërheqja me Bet365 është një proces i lehtë. Lista e mënyrave të pagesës të disponueshme në Bet365 është në menynë kryesore dhe më poshtë mund të shihni listën e mënyrave të pagesës që kemi shënuar si më të zakonshmet si dhe kohën e përpunimit të transaksioneve.

Pagesa mund të bëhet nëpërmjet të gjitha kartave, nëpërmjet bankës, çekut ose një prej portofoleve elektronike të njohura. Bet365 nuk ngarkon komision për pagesë me asnjë nga metodat, të gjitha janë falas.

Duke marrë parasysh reputacionin, nuk është për t’u habitur që Bet365 kujdeset jashtëzakonisht për lojtarët, kështu që u ka ofruar atyre pothuajse të gjitha mënyrat e disponueshme për të paguar (por edhe për të tërhequr). Dhe me këtë ata tregojnë se sa shumë kujdesen për lojtarët dhe komoditetin e tyre.

Këtu janë disa nga mënyrat më të njohura për të depozituar para në këtë kazino:

 • Koha e përpunimit të kartës së debitit: menjëherë; Depozita minimale: 5 €
 • Koha e Përpunimit të Kartës së Kreditit: Menjëherë; Depozita minimale: 5 €
 • Koha e përpunimit Neteller: menjëherë; Depozita minimale: 5 €
 • Koha e përpunimit të Skrill: menjëherë; Depozita minimale: 5 €
 • Koha e përpunimit të PaySafeCard: menjëherë; Depozita minimale: 5 €
 • Koha e përpunimit të PayPal: menjëherë; Depozita minimale: 15 €
 • Koha e procesimit të transfertës bankare: 2-10 ditë pune; Depozita minimale: 200 €
 • Koha e përpunimit të kontrollit: 5-28 ditë pune; Depozita minimale: 150 €
 • Ju mund të tërhiqni fonde duke përdorur të njëjtën metodë që keni zgjedhur për depozitim. Të gjitha pagesat janë falas, me përjashtim të disa transfertave bankare për të cilat paguhet një tarifë e cila do të shfaqet në faqen e pagesës.

Kërkesat për tërheqje trajtohen menjëherë, por zakonisht duhen 2-5 ditë që ato të shfaqen, për shkak të procedurës standarde. Shuma minimale dhe maksimale e tërheqjes varen nga metoda, por më shpesh shuma minimale është 5 € dhe maksimumi 200,000 €.

Procesi i regjistrimit në Bet365

Procesi për t’u regjistruar dhe për të filluar të luani në Bet365 Casino është i thjeshtë. Thjesht klikoni butonin JOIN në këndin e djathtë dhe hapet një dritare e re me formularin e regjistrimit që duhet të plotësoni.

Zgjidhni vendin tuaj të banimit dhe jepni të dhënat personale (Emri, Mbiemri, Data e Lindjes)
Jepni informacionin e kontaktit (Email, numrin e telefonit dhe adresën) dhe zgjidhni nëse dëshironi të merrni njoftime duke zgjedhur “po” ose “jo” pranë secilit opsion kontakti të ofruar.

Krijoni hyrjet në llogarinë tuaj Bet365, domethënë zgjidhni emrin e përdoruesit, fjalëkalimin dhe numrin e sigurisë.

Më në fund, zgjidhni zonën tuaj kohore, kontrollin e realitetit (njoftim se sa minuta jeni regjistruar në Bet365) dhe/ose kodin e bonusit.

Shënoni kutinë që konfirmoni se nuk jeni nën 18 vjeç dhe se i pranoni Termat dhe Kushtet dhe klikoni butonin jeshil BASHKOHU në BET365.

Konkluzioni

Rishikimi ynë i kazinosë Bet365 tregon qartë se bet365 është marka kryesore kur bëhet fjalë për bastet në internet, si dhe për lojërat e kazinosë. Oferta e përgjithshme e lojërave, si dhe bonuseve dhe promovimeve është e madhe, ndryshe nga kazinotë e tjera në internet.

Ne ju rekomandojmë Bet365 Casino nëse dëshironi një vend me shumë lojëra slots, bonuse dhe promovime të mira, një numër të madh lojërash të tjera, një reputacion të mirë dhe shumë më tepër. Kjo është një nga kazinotë më të mira dhe më të respektuara në botë. Ata janë të besuar nga mijëra lojtarë në mbarë botën dhe kanë një numër të madh lojtarësh prej një kohe të gjatë. Ne besojmë se kazinoja Bet365 është shumë afër përsosmërisë.