20 Burning Hot

20 Burning Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
Overall
4.1
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj 20 Burning Hot FALAS!

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Adhuruesit e lojës slot Burning Hot nuk do të duan të humbasin slotin 20 Burning Hot. Të dy slotet ofrohen nga EGT, një nga zhvilluesit më të njohur të softuerit. Në thelb i njëjtë me slotin Burning Hot, me një ndryshim të madh – numrin e linjave të pagesës.

Loja slot 20 Burning Hot ka 20 linja pagese, në krahasim me 5 linjat e pagesës që ka Burning Hot.

Përkundër faktit se ka shumë lojëra elektronike të tjera të aksesueshme me tematikë frutash, është një slot i thjeshtë me një përzierje simbolesh me fat dhe me fruta që lojtarit i duken joshëse. Nuk është vetëm një lojë slot kazino në internet vizualisht mahnitëse, por gjithashtu ka aftësinë për të paguar shuma të mëdha parash.

20 Burning Hot

Grafika

20 Burning Hot ka grafikë shumë të qartë dhe të saktë, ashtu si loja në të cilën ai shkëlqen. Simbolet janë të paraqitura mirë dhe të dizajnuara pastër, ndërsa vetë lojës i mungojnë veçoritë e tepërta që mund të shpërqendrojnë lojtarët. Simbolet duket të jenë pak më të mëdha se në lojën e fundit, të paktën nga ana estetike. Në çdo rast, EGT nuk kishte asnjë arsye për të ndryshuar qasjen e saj kur ishte fjala për këtë slot, i cili ka një dizajn grafik të mahnitshëm.

Audio

Tingulli është i pastër dhe i qartë, njëlloj si në slotin Burning Hot. Nisja e slotit, si dhe rrotullimi i saj, prodhon një tingull të dallueshëm dhe të njohur. Sigurisht, melodi të ndryshme janë në dispozicion për fitimet e ndryshme që arrijnë lojtarët. Në çdo rast, EGT u udhëhoq nga ideja se “asgjë e mirë nuk duhet modifikuar”.

Pagesa e simboleve 20 Burning Hot

Simbolet në 20 Burning Hot janë të njëjta si në slotin e parë Burning Hot. Do të shihni të njëjtat fruta si portokall, rrush, qershi, limon dhe shalqi si simbole bazë. Përveç këtyre, ekzistojnë dy simbolet e scatter, një shenjë dollari që paguan kudo në bobina dhe një yll vjollcë që shfaqet në bobinën e parë, të tretë dhe të 5-të. Wild në slot është një detelinë me katër fletë dhe simboli më i paguar është Lucky 7.

  • Simboli me pagesë më të lartë në slotin Burning Hot është Lucky 7, duke paguar x3000 të bastit tuaj për rresht kur janë rreshtuar pesë simbole. Ky simbol gjithashtu paguan x10 të bastit tuaj për rresht kur ka vetëm dy simbole të përputhura.
  • Pagesa e rrushit dhe shalqinjve x500 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole.
  • Simboli i këmbanës paguan x200 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole në një linjë aktive pagese.
  • Limoni dhe Qershitë paguajnë x100 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole në një linjë pagese aktive.
  • Portokalli dhe kumbulla paguajnë gjithashtu x100 nëse kapni pesë simbole.
  • Simboli i scatter, dollari paguan x2000 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole, ndërsa ylli tjetër vjollcë i scatter paguan vetëm për tre simbole të rreshtuara, x400 të bastit tuaj për rresht.

Karakteristikat e bonusit 20 Burning Hot

Simboli Wild në lojën slot 20 Burning Hot zëvendëson të gjitha simbolet e tjera në lojë për të formuar një kombinim fitues, përveç simbolit scatter. Simboli i scatter është i pazëvendësueshëm. Gjithashtu mbani në mend se simboli Wild zëvendëson vetëm simbolet e tjera në bobinat 2, 3 dhe 4. Si rezultat, nëse keni nevojë për një simbol në bobinat 1 dhe 5, Simboli Wild nuk do t’ju ndihmojë.

20 Burning Hot ka dy simbole Scatter. Ndryshe nga shumë lojëra elektronike të tjera, simboli Scatter nuk aktivizon asnjë veçori shtesë. Megjithatë, ndryshe nga simbolet e tjera, është simboli më i paguar që paguan kudo në bobina. Kjo do të thotë që ju nuk duhet të përputheni me simbolet scatters në një linjë pagese aktive për të fituar; në vend të kësaj, ju merrni shpërblimin nëse kapni 3, 4 ose 5 scatters kudo në bobina.

20 Burning Hot

Kartat e Jackpot

Tipari shumë fitimprurës i bonusit Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin e kazinosë 20 Burning Hot.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Karta të ndryshme përdoren për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me letrën e zbuluar.

Karakteristikat e Kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, 20 Burning Hot ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e parashikoni gabimisht.

20 Burning Hot në celular

20 Burning Hot, si të gjitha slotet e tjera interaktive të krijuara nga EGT, u krijua në HTML5 për përdorim celular. Është një slot i optimizuar për celularin që funksionon në pothuajse çdo pajisje moderne celulare, qoftë iPhone, telefon Windows, pajisje Android, etj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*