Flaming Hot

Flaming Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus features
Overall
4.4
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj Flaming Hot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Flaming Hot, një nga lojërat elektronike më të njohura në internet, u krijua nga EGT Interactive. EGT Interactive është një kompani e njohur softuerësh në industri, e njohur për lojërat elektronike me tematikë frutash në veçanti. Kuptimi i tyre për kazinotë me bazë tokësore përdoret për të krijuar lojërat e tyre të kazinove në internet.

Kur lojërat filluan për herë të parë, lojërat e frutave me tre të ashtuquajturat daulle ishin mënyra e vetme për të luajtur. Këto janë lojëra të drejtpërdrejta me një numër të kufizuar linjash pagese dhe simbolesh. Flaming Hot është një lojë që është e ngjashme me makinat e lashta të frutave, por ka grafikë dhe funksione më të ndërlikuara. Ky është një slot me pesë rrotulla, me katër rreshta me 40 linja pagese.

Grafika

Në rastin e slot-lojës Flaming Hot, mund të thuhet se grafika është pothuajse pa të meta, edhe pse në pamje të parë nuk duket të jetë e cilësisë së lartë. Ndërfaqja e lojës duket e bukur dhe megjithëse është e thjeshtë, vizualisht duket jashtëzakonisht e mirë. Gjithashtu nuk ka detaje shtesë dhe të tepërta që do të largonin lojtarët nga vetë loja.

Audio

Megjithëse softueri EGT ka bërë shumë përpjekje në lojërat Flaming Hot, tingulli definitivisht nuk është përmirësuar në krahasim me lojërat e këtij lloji. Ashtu si me lojërat e tjera, tingulli është shumë i thjeshtë me Flaming Hot. Kjo do të thotë që edhe në këtë lojë, ju dëgjoni një tingull të shkurtër kur rrotulloni slotin, pastaj një tingull paksa të ndryshëm kur lojtarët marrin disa nga simbolet që nuk janë frutash dhe ka melodi më të gjata që mund të dëgjohen kur fitohet. .

Flaming hot slot

Pagesa e simbolit Flaming Hot

Flaming Hot përfshin gjithsej dhjetë simbole, nëntë prej të cilave janë simbole me pagesë. Simbolet e frutave si rrushi, mollët, pjeshkët dhe qershitë janë simbolet me pagesë më të ulët. Kur përputhen pesë nga i njëjti simbol, ju do të merrni x2,5 të bastit tuaj. Nëse zbarkoni mbi 5 banane ose shalqi, do të paguheni x5 të aksioneve tuaja.

Kur 5 simbole BAR shfaqen në një linjë pagese aktive, simboli BAR paguan x7.5, ndërsa simboli Lucky 7 paguan x25 për 5 që përputhen. Plus, është simboli i vetëm që paguan kur shfaqen vetëm dy Lucky 7 në një linjë pagese aktive.

Flaming Hot

Simboli Scatter është simboli më i lartë i pagesës në lojën slot Flaming Hot. Ndryshe nga makinat e tjera të fatit, simboli scatter nuk shkakton një raund bonus; në vend të kësaj, qëllimi i tij i vetëm është të jetë simboli më i paguar. Ju merrni një pagesë prej x500 të bastit tuaj nëse përputheni me 5 simbole Scatter, që është dukshëm më shumë se çdo simbol tjetër.

Karakteristikat e bonusit Flaming Hot

Përveç simbolit të shpërndarjes, Simboli Wild në lojën slot Flaming Hot zëvendëson të gjitha simbolet e tjera në lojë për të formuar një kombinim fitues. Simboli i shpërndarjes është i pazëvendësueshëm. Gjithashtu mbani në mend se simboli Wild zëvendëson vetëm simbolet e tjera në bobinat 2, 3 dhe 4. Si rezultat, nëse keni nevojë për një simbol në bobinat 1 dhe 5, Simboli Wild nuk do t’ju ndihmojë.

Ndryshe nga shumë lojëra elektronike të tjera, simboli Scatter nuk aktivizon asnjë veçori shtesë. Megjithatë, ndryshe nga simbolet e tjera, është simboli më i paguar që paguan kudo në bobina. Kjo do të thotë që ju nuk duhet të përputheni me simbolet e shpërndarjes në një linjë pagese aktive për të fituar; në vend të kësaj, ju merrni shpërblimin nëse zbarkoni 3, 4 ose 5 shpërndarje kudo në bobina.

Kartat e Jackpot

Tipari shumë fitimprurës i bonusit të Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin e kazinosë Flaming Hot.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Një kostum i ndryshëm karte përdoret për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të kostumit të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me kostumin e zbuluar.

Karakteristika e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, Flaming Hot ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e merrni me mend gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*