22Bet
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

22Bet Casino është relativisht e re në industrinë që ka kaq shumë për t’u ofruar lojtarëve të saj.

Themeluar në vitin 2017 në Rusi për të sjellë pak freski mes organizatorëve online të lojërave të fatit. Mund të themi me siguri se ata ia dolën qëllimit të tyre sepse u treguan një rival i fortë për kundërshtarët e tyre në industri.

22Bet Casino është në dispozicion online që nga viti 2018 kur u lançua për herë të parë dhe mban një licencë nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Curacao. Licenca e Komisionit të Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar respektohet veçanërisht në botën e lojërave të fatit online dhe marrja e një të tillë nuk është e lehtë. Fakti që 22Bet mori këtë licencë vetëm dëshmon se sa serioze dhe e përgjegjshme është kompania, duke operuar në standardet më të larta. Ju mund të jeni të sigurt se nuk do të mashtroheni nga 22Bet.

Për më tepër, siguria e faqes online bazohet në enkriptimin 128-bit dhe është verifikuar nga ESET. Kjo do të thotë që të dhënat tuaja personale dhe bankare ruhen gjithmonë dhe nuk ndahen kurrë me palët e treta.

Për sa i përket lojës së ndershme, lojërat në 22Bet Casino janë të drejta dhe të gjithë lojtarët kanë të njëjtat shanse kur luajnë në lojëra slots ose kur u shpërndahen letrat. Me kaq shumë gjëra që po ndodhin në këtë kazino online, është normale që lojtarët e sapo regjistruar të ndihen pak të mbingarkuar nga shumëllojshmëria e lojërave dhe opsioneve të lojërave.

22Bet operon në një platformë shumë të personalizueshme dhe ofron një gamë të gjerë promovimesh të ndryshme. Faqja e internetit është përkthyer në 60 gjuhë të ndryshme dhe ka shanse të personalizueshme (Amerikane, Anglisht, Hong Kong, Malajzianisht dhe Indonezisht).

Rishikimi ynë objektiv i kazinosë 22bet mbulon të gjitha seksionet e rëndësishme që duhet të ketë një kazino online. Mund të lexoni për llojin e lojërave të ofruara, ofertat e bonusit të kazinosë 22bet, si të regjistroheni në kazinonë 22bet etj.

Faqja e internetit 22Bet

Ndërfaqja e faqes së internetit 22Bet është shumë e thjeshtë dhe e lehtë për t’u përdorur. Ata zgjodhën bruzën si ngjyrën kryesore të faqes së internetit që jep një pamje moderne dhe luksoze.

Menyja kryesore liston kategoritë e disponueshme, si bastet sportive, kazino, esports, bingo si dhe bonuset që ofron kazinoja dhe të gjitha opsionet e pagesës. Pasi të zgjidhni kategorinë e preferuar, është vërtet e lehtë të lundroni dhe të zgjidhni lojën që dëshironi të luani.

Ajo që është interesante është se kur luani lojëra kazino, ju mund ta ndani ekranin në 2 ose 4 dhe të shtoni një lojë të re në secilin ekran, kështu që mund të luani disa lojëra në të njëjtën kohë.

Në përgjithësi, faqja e internetit 22Bet është e përshtatshme për përdoruesit, me një pamje profesionale dhe elegante, duke bërë të mundur që të gjithë të gjejnë rrugën e tyre.

22Bet website
22Bet Website

Slots

Kategoria e lojërave slots është e përgatitur mirë dhe ka më shumë se 400 lojëra të disponueshme për klientët e saj, me audio dhe grafikë me cilësi të lartë. Duke pasur parasysh faktin se të gjithë ofruesit e softuerëve me të cilët bashkëpunon 22Bet janë më të mirët nga më të mirët, nuk ka dyshim se cilësia e lojërave është më e mira.

Siç pritej, lojërat slots më të kërkuara dhe më të luajtura janë lojëra slots të jackpot-it 22Bet dhe mund t’i gjeni në një kategori të veçantë nën seksionin e kazinosë në 22Bet. Një e metë është se shuma e jackpot-it aktual për çdo slot nuk shfaqet nëse nuk e zgjidhni për të luajtur. Të tjera lojëra slots më të luajtura janë Drops & Wins sepse kanë çmime shtesë të bashkangjitura me to. Ata shtojnë pak më shumë eksitim pasi bien në një fitore krejtësisht në mënyrë të rastësishme. Më poshtë do të shihni një listë të lojërave slots të jackpot-eve më të luajtura dhe rënieve dhe fitimeve.

Për sa i përket temave, kazino 22Bet padyshim mbuloi gjithçka që ekziston. Ka lojëra me temë frutash; Versione të frymëzuara nga Egjipti dhe ato me elemente nga histori të tjera; kulturat dhe qytetërimet; tituj me kafshë; disa charms fats, dhe shumë të tjera.

Slotet më të njohura

 • Reactoonz 2
 • Cat Wilde and the Doom of Dead
 • Moriarty Megaways
 • Trump it Deluxe Epicways
 • Epic Gladiators
 • Dragons Fire Megaways
22bet Slots
popular slots

Slot lojëra Jackpot

 • Jellyfish Flow
 • He He Yang
 • Super Sunny Fruits
 • Sun of Egypt 2
 • Book of Spells etc.
Slot lojëra
jackpot slots

Drops & Wins Slots

 • Wild Walker
 • Super Jocker
 • Caishen’s Gold
 • Fire Strike
 • Mustang Gold
 • Wolf Gold
 • Master Jocker etc.
Drops & Wins Slots
Drops & Wins Slots

Lojëra tavoline

Meqenëse lojërat e tavolinës nuk kanë kategorinë e tyre në faqen e internetit, shfletimi i qindra lojërave nuk është i lehtë. Është mirë të kërkoni lojën e dëshiruar sepse ka shumë mundësi që të hasni në disa variante. Për shembull, do të shihni mbi 50 opsione të blackjack-ut online që mbulojnë të gjitha variantet e njohura dhe disa të tjera: Blackjack Bast Falas; Blackjack i pakufizuar; Blackjack i lartë; Blackjack pafund; Blackjack platini; Blackjack ari.

E njëjta gjë vlen edhe për ruletën dhe baccarat, me shumë opsione nga versionet standarde klasike, deri te disa variante si Premier Roulette; Ruletë e lehtë; Ruletë bonus; Baccarat me komision zero; Big Win Baccarat etj.

Shtoni pokerin e kazinosë, qenin e kuq dhe luftën e kazinosë dhe do të keni një koleksion të plotë. Dhe nuk është vetëm numri i lojërave, por edhe cilësia e lojërave është e nivelit të lartë. Lojërat e tavolinës duken shumë realiste, me kontrollet e përdoruesit për një përvojë relaksuese të lojës. Ju madje mund të luani falas dhe të praktikoni para se të vendosni të luani kumar për para të vërteta.

Kazino live

Opsioni i kazinosë live ofron një numër lojërash interesante dhe një përvojë të vërtetë kazino. Kjo për faktin se 22Bet ka lojëra kazino live të zhvilluara nga më shumë se një ofrues, ndryshe nga shumica e kazinove online që ofrojnë lojëra të drejtpërdrejta vetëm nga një ofrues.

Faqja e internetit 22Bet ka më shumë se 100 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të blackjack, ruletë dhe baccarat. Përveç këtyre, ju mund të gjeni edhe disa lojëra të veçanta si Dream Catcher, Football Studio dhe Monopoly live. Aksionet në këto lojëra të drejtpërdrejta ndryshojnë, kështu që ju mund të gjeni tavolina për lojtarët me përvojë që duan të bastojnë dhe të fitojnë të mëdha. Gjithashtu, ka tavolina me aksione të ulëta për fillestarët, ose për ata që luajnë vetëm për argëtim.

Bingo

Ekziston një seksion i veçantë për bingo në 22Bet, ku mund të zgjidhni midis lojërave bingo nga disa prej ofruesve më të njohur të lojërave bingo, si Atmosfera, JDB Bingo, Lottorace, NSoft Lottery dhe Pragmatic Play Bingo. Secili prej këtyre ofruesve ofron disa opsione të ndryshme bingo, me bileta të lira dhe fitime të mëdha.

22 Lojëra

Kazino 22Bet shtoi një seksion lojërash ekskluzive të quajtur 22Games. Këtu mund të luani disa lojëra shtesë me letra dhe lojëra slot, por edhe disa lojëra me zare si Yahtzee, Hot Dice, Under dhe Over 7 etj. Në këtë seksion ka edhe disa lojëra llotarie, X-Keno, Money Wheel, Super Mario, Bingo Bonanza, domino. Të gjitha këto lojëra janë krijuar posaçërisht për 22Bet me bonuse speciale dhe lojëra interesante.

Ofruesit e softuerit

22Bet është padyshim një nga kazinotë e pakta që ofron lojëra nga rreth 100 ofrues softuerësh që janë vërtet të pabesueshëm. Ju mund të gjeni të gjithë emrat më të famshëm në industrinë e lojrave si Betsoft, iSoftBet, NetEnt, Pragmatic Play, Play’n GO, Endorphina, Microgaming, Quickspin dhe shumë ofrues të tjerë të njohur. Mund ta gjeni listën e plotë pasi të zgjidhni kategorinë e kazinosë dhe madje mund të zgjidhni ofruesin e preferuar për të marrë listën e lojërave të disponueshme nga ai ofrues.

Versioni dhe aplikacioni celular 22Bet

Nëse ju pëlqen të luani ndërsa jeni në lëvizje, ose thjesht dëshironi ta përdorni në pajisjen tuaj celulare dhe jo në laptop, mund të përdorni versionin celular 22Bet të faqes së internetit. Faqja është e optimizuar për të gjitha llojet e telefonave inteligjentë dhe tabletëve. Në këtë mënyrë, ju gjithmonë mund të luani lojërat tuaja të preferuara, pavarësisht nëse jeni në shtëpi apo në lëvizje.

Versioni celular është pak më ndryshe dhe në fakt është më i mirë se versioni i desktopit. Kjo për shkak se ka cilësime filtri për të zgjedhur ofruesit dhe llojet e lojërave. Mund të shikoni opsionet për blackjack, ruletë, baccarat, lojëra elektronike 3D, poker dhe më shumë në vetëm disa prekje.

Për më tepër, 22Bet ka aplikacionin e vet Android dhe IOS që është shumë miqësor dhe i personalizueshëm për të gjithë përdoruesit. Për të shkarkuar aplikacionin, hyni në faqen e internetit 22Bet nga pajisja juaj celulare dhe thjesht lëvizni në fund të faqes. Do të shihni opsionin për ta shkarkuar atë për pajisjet iOS ose Android. Zgjidhni atë që ju nevojitet dhe ndiqni udhëzimet. E vetmja gjë që ndryshon nga versionet e desktopit dhe celularit është se versionet demo të lojërave nuk janë të disponueshme, kështu që do të duhet të identifikoheni ose të regjistroheni për të luajtur.

Bonuset dhe promovimet e 22Bet

Ajo që është më e rëndësishme kur zgjedh një kazino online janë bonuset dhe promovimet që ofron kazinoja. Rishikimi ynë i kazinosë 22bet mbulon të gjitha llojet e bonuseve të ofruara dhe do t’ju udhëzojë për të kërkuar çdo bonus.

Bonuset dhe promovimet e 22Bet
22bet-bonuses and promotions

Bonuset dhe promovimet e kazinosë 22bet

Bonusi i mirëseardhjes 22Bet

Ashtu si shumica e faqeve të internetit të kazinove online, kazino 22Bet ofron një bonus 100% të depozitës së parë deri në 300 € si një bonus mirëseardhjeje. Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë (minimumi 1 €), bonusi kreditohet menjëherë në llogarinë tuaj. Tërheqjet nuk janë të disponueshme derisa të plotësohen kërkesat e bastit. Për ta bërë këtë, ju duhet të vini bast bonusin e kazinosë 50 herë brenda 7 ditëve nga dita e kreditimit të bonusit. Kur vendosni bast bonusin, shuma nuk duhet të jetë më e madhe se 5 €.

Gara Javore

Një tjetër ofertë bonusi i kazinosë 22Bet është Gara Javore, me një fond çmimi prej €5000. Për të marrë pjesë në garën javore, duhet të regjistroheni, të bëni një depozitë dhe të vendosni baste në lojëra slot (lojërat e tavolinës dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk përfshihen në garë). Duke luajtur lojëra slots të kazinosë, ju merrni pikë ndërsa vendosni baste, për shembull, 1 € = 100 pikë. Në fund të garës (çdo të dielë), do të jenë gjithsej 50 fitues, d.m.th. lojtarët me më shumë pikë do të marrin çmime reale në para që kreditohen në llogarinë e tyre.

Rrotullime falas çdo ditë të 22Bet

Nëse zgjidhni 22Bet Casino, ju merrni rrotullime falas çdo ditë. Çdo ditë do t’ju duhet të përfundoni një detyrë të caktuar në lojën e ditës dhe të merrni rrotullimet falas të 22Bet

 • E hënë – Vendosni baste në lojën e ditës në total 70 EUR dhe merrni 25 rrotullime falas
 • E martë – Mblidhni 200 EUR fitime në lojën e ditës dhe merrni 30 rrotullime falas
 • E mërkurë – Luaj 400 rrotullime në lojën e ditës dhe përfito 40 rrotullime falas
 • E enjte – Arritni aksionet totale prej 150 EUR në lojën e ditës dhe merrni 40 rrotullime falas
 • E premte – Mblidhni një shumë totale prej 300 EUR ose më shumë në lojën e ditës dhe merrni 40 rrotullime falas
 • E shtunë – luani 400 rrotullime në lojën e ditës dhe përfito 50 rrotullime falas
 • Të dielën – Arritni fitimet totale prej 600 EUR në lojën e ditës dhe merrni 75 rrotullime falas

22 Metodat e pagesës së bastit

22Bet ka bërë një përpjekje për t’u ofruar lojtarëve të mundshëm një sërë mënyrash në të cilat ata mund të bëjnë një pagesë ose të tërhiqen nga llogaria. Përdoruesit kanë mundësi të përdorin kartat bankare (VISA dhe MasterCard); portofolet elektronike (Skrill, EPay, RunPay, etj.); Internet Banking (Santander, CaixaBank, Itau, etj); Kriptomonedha (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Monero, etj); transferta bankare dhe disa opsione të tjera në varësi të vendit ku ndodheni.

Depozita minimale është 1€ ose 1$, depozita kreditohet në çast dhe nuk ka tarifa shërbimi. Disa transferta bankare zgjasin disa orë derisa paratë të kreditohen në llogari, por përsëri, gjithçka varet nga vendi në të cilin ndodheni dhe banka që po përdorni.

Sa i përket tërheqjeve, ata kanë të gjitha këto metoda që përmendëm, vetëm ndoshta më pak opsione. Tërheqja minimale është 1,5 € ose 1,5 dollarë, gjë që është mjaft e rrallë për t’u gjetur dhe zakonisht zgjat deri në 15 minuta për të përpunuar tërheqjen për shumicën e mënyrave të pagesës. Kini parasysh se nëse vendosni të tërhiqni me transfertë bankare, përpunimi mund të zgjasë deri në disa orë ose nëse jeni duke tërhequr me kartë bankare, mund të zgjasë deri në 7 ditë.

Mbështetja e Klientit 22Bet

Siç pritej për një kazino kaq të mirë, 22Bet ka mbështetje për klientët që është në dispozicion 24/7.

Mbështetja online është e disponueshme në çdo kohë në këndin e poshtëm djathtas, gjë që mund të lehtësojë shumë hapat e parë dhe paqartësitë e mundshme kur luani për herë të parë. Këshilltarët Live Chat janë të dobishëm, të saktë në përgjigjen e pyetjeve tuaja dhe zakonisht përgjigjen shpejt. Kjo është me të vërtetë e rëndësishme për përdoruesit e rinj të cilët shpesh janë në dyshim për depozitimin/tërheqjen, gjetjen e lojërave, përdorimin e bonuseve dhe promovimeve dhe shumë gjëra të tjera.

Përveç bisedës së drejtpërdrejtë, ju mund të kontaktoni shërbimin e klientit 22Bet duke dërguar një email në [email protected] ose plotësoni formularin Kontaktoni me ne dhe merrni një përgjigje brenda 24 orëve.

Një tjetër gjë që mund t’ju ndihmojë është seksioni i gjerë Pyetjet e bëra më shpesh, të cilin mund ta gjeni në fund të faqes. Ata kanë mbuluar të gjitha temat nga bonuset, pagesat deri te lojërat dhe bastet, kështu që shanset që të gjeni përgjigjen e pyetjes suaj këtu janë goxha të mëdha.

22 Procesi i regjistrimit të basteve

Procesi i regjistrimit në 22Bet është mjaft i thjeshtë. Në këndin e sipërm djathtas, klikoni në butonin “Regjistrohu”. Më pas, e vetmja gjë që duhet të bëni është të plotësoni detajet e kontaktit, emailin, të vendosni një fjalëkalim dhe të zgjidhni vendin dhe monedhën tuaj. Shënoni butonin për të konfirmuar se jeni dakord me Termat dhe Kushtet e tyre dhe Politikën e Privatësisë dhe klikoni Regjistrohu.

Do të merrni një lidhje në faqen e aktivizimit në emailin tuaj dhe do t’ju duhet të aktivizoni llogarinë brenda 72 orëve. Pasi ta keni bërë këtë, ju merrni emrin tuaj të përdoruesit që duhet të përdorni për t’u identifikuar, së bashku me fjalëkalimin që keni vendosur.

22Bet Konkluzioni

Pavarësisht nëse jeni adhurues i sporteve, kazinove apo lojërave virtuale, 22Bet është një zgjedhje e sigurt për ju, sipas rishikimit tonë të kazinosë 22bet.

Me 22Bet pothuajse me siguri do të gjeni gjithçka që një faqe interneti e-gaming mund t’ju ofrojë sot dhe padyshim që nuk do të mërziteni. Ata ofrojnë gjithçka që një lojtar kazino mund të dëshirojë.

22Bet ka një listë të gjerë të ofruesve të lojërave, që do të thotë një gamë e madhe dhe e larmishme lojërash slots dhe lojërash të tjera. Përveç kësaj, ata kanë mënyra të ndryshme pagese, me siguri më shumë se 150 opsione nga të cilat mund të zgjidhni.

Trendi i opsioneve të mira vazhdon me dhjetëra gjuhë në të cilat faqja është e disponueshme dhe monedhat e pranuara.

Kazinoja mund të përdorë disa përmirësime në hollin e lojërave dhe të nisë fushata shtesë promovuese për të tërhequr lojtarë. Në përgjithësi, edhe pse kemi hasur në disa dilema të vogla, vendimi i përgjithshëm mbetet shumë pozitiv.