Betwinner
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Betwinner Casino është një nga kazinotë më të reja online që ka filluar të funksionojë në fillim të vitit 2018. Kazinoja ka selinë në Rusi, por është zgjeruar në Evropë, Azi dhe Afrikë.

Betwinner është në pronësi të Harbesina LTD që është e regjistruar në Qipro. Kompania që operon Betwinner dhe mban licencën e Autoritetit të Kumarit Curacao është Prevailer B.V dhe monitorohet vazhdimisht për shkak të standardeve strikte të licencimit. Sa i përket sigurisë, Betwinner përdor kriptimin SSL 128-bit për të mbajtur të mbrojtura të gjitha të dhënat e ruajtura.

Kjo kazino ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë, si dhe promovime të ndryshme për lojtarët e kazinosë. Është gjithashtu një nga kazinotë online të përshtatshme për kriptovalutat ku lojtarët mund të depozitojnë dhe të bastojnë në pothuajse 30 lloje të parave dixhitale.

Kodi Promo Bonus i Kazinosë Betwinner

Betwinner është një nga kazinotë më të mira online që kemi gjetur, prandaj ne ua rekomandojmë këtë kazino të gjithëve. Nëse keni vendosur të provoni kazinonë Betwinner dhe dëshironi të hapni një llogari, ne ju ofrojmë një kod promovues bonus Betwinner që mund ta përdorni për të marrë një bonus mirëseardhjeje. Duke përdorur kodin promocional “BETWINNERCODE” ju do të merrni një ndeshje depozitë 100% deri në 300 €. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të marrë disa fonde shtesë për t’i përdorur ndërsa provoni lojërat slot të disponueshme në këtë kazino online.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te butoni Regjistrimi, ose të ndiqni lidhjen në fund të kësaj faqeje dhe të futni detajet e kërkuara. Përpara se të klikoni butonin Regjistrohu, duhet të futni kodin promovues të bonusit të kazinosë Betwinner “BETWINNERCODE” në fushën “Fut kodin promo”. Klikoni “Regjistrohu” dhe bëni depozitën tuaj për të marrë fondet shtesë që mund t’ju ndihmojnë të arrini një fitore të madhe.

Për të lexuar më shumë rreth rregullave të bonusit të kazinosë Betwinner, lëvizni poshtë në seksionin e bonusit të kazinosë Betwinner.

Faqja e internetit Betwinner

Kazino Betwinner ka një faqe interneti të thjeshtë por shumë tërheqëse që i lejon përdoruesit të surfojnë lehtësisht. Të gjitha seksionet kryesore janë të vendosura në krye të faqes kryesore dhe pasi të zgjidhni seksionin që ju nevojitet, ka një nënmenu tjetër me secilën kategori në atë seksion. Mjaft e lehtë dhe e drejtpërdrejtë.

Ekziston gjithashtu një opsion për të zgjedhur lojërat që ju pëlqejnë dhe për t’i vendosur ato në skedën “Të preferuarat”, në mënyrë që t’i qaseni lehtësisht më vonë.

Faqja e internetit Betwinner është e disponueshme në 59 gjuhë, nga anglishtja, frëngjisht italiane, spanjisht në kinezisht, shqip, bullgarisht, arabisht. Këtë opsion mund ta gjeni në këndin e sipërm djathtas të faqes kryesore.

Ngjyrat që kanë përdorur janë të lehta për syrin, me një nuancë të gjelbër me shkronja të bardha dhe të verdha, kështu që ata fitojnë pikë kur bëhet fjalë për pamjen e faqes online. Për më tepër, Betwinner u sigurua që uebfaqja e tyre të ketë faqe dhe lojëra me ngarkim të shpejtë, prandaj faqja e internetit në tërësi është e duhura.

Betwinner
Betwinner website

Llojet e Lojërave Betwinner

Numri i lojërave të kazinosë të ofruara në Betwinner Casino është vërtet mbresëlënës. Ata kanë mbi 5000 lojëra në dispozicion për të luajtur në kazinonë e tyre. Kjo nuk është befasi duke pasur parasysh numrin e madh të ofruesve të lojërave me të cilët punojnë. Lojërat e tavolinës mund të “lansohen” nga pajisjet celulare. Përzgjedhja varion nga ofertat tradicionale të Blackjack, Roulette dhe Baccarat, deri te lojërat më pak të zakonshme të drejtpërdrejta që përfshijnë lojëra televizive dhe automate të drejtpërdrejta.

Kur bëhet fjalë për lojërat e ofruara në BetWinner, lojtarët nuk ka gjasa të zhgënjehen, pavarësisht nga preferencat e tyre të përgjithshme.

Slotet

Me një listë të gjatë të ofruesve të lojërave, nuk është për t’u habitur që tifozët e lojërave slot do të ndihen vërtet si në shtëpinë e tyre këtu. Qasja në pothuajse çdo titull që mund të imagjinoni, duke përfshirë një mori publikimesh të reja që shtohen rregullisht në ofertën e BetWinner. Plus, lojërat slots janë pjesë e rregullave të bonusit të Betwinner, që do të thotë se ato janë pjesë e kërkesave të basteve për marrjen e bonusit të mirëseardhjes së kazinosë Betwinner.

Për ata që pëlqejnë jackpot-et progresive, kazino Betwinner ofron një gamë të tërë lojërash të avancuara Microgaming së bashku me një numër lojërash slots të avancuara të jackpot-eve të zhvilluara nga Betsoft. Slotet e jackpot-it të Betwinner janë lojërat më të luajtura në kazino dhe më të njohurat. Jackpot-et progresive janë ato që tërheqin më shumë lojtarë, gjë që është logjike sepse ofrojnë mundësinë e fitimeve të mëdha.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga qindra lojëra slots jo progresive, Drops & Wins që mund të luani për të fituar shpërblime tërheqëse dhe lojëra slots Megaways që ofrojnë qindra mijëra mënyra për të fituar. Nga lojëra slots klasike deri tek versionet më të reja që kanë fituar popullaritet të madh, ka shumë opsione. Disa nga lojërat slots më të luajtura janë përmendur më poshtë.

Betwinner lojërat slots
Betwinner slots

Betwinner Jackpot Slots

 • Sun of Egypt 2
 • Tiger’s Gold
 • Savanna King
 • Pirate Gold Deluxe
 • Fantasy Fish

Drops and Wins

Betwinner Megaways

 • Moriarty Megaways
 • Golden Leprechaun
 • Dragon’s Fire
 • Gonzo’s quest
 • Dragon’s Luck

Lojëra tavoline

Përzgjedhja e lojërave të tavolinës është mjaft e mirë. Me dhjetëra lloje të ndryshme të Roulette dhe Blackjack, së bashku me Baccarat, Dragon Tiger, Casino Hold’em, Poker3, Oasis Poker, dhe më shumë. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të zgjedhin ato që u pëlqejnë më shumë vizualisht dhe ato që u përshtaten zakoneve të tyre të lojës.

Në përgjithësi, ka shumë variacione të ndryshme të lojërave të njohura të tavolinës. Një shembull është Blackjack. Betwinner ka mbi 120 tavolina blackjack në ofertën e tyre, praktikisht çdo variant të mundshëm të lojës dhe më shumë. Disa nga më të luajturat janë Blackjack Evropian, Blackjack Classic, Blackjack me shumë duar dhe Blackjack me ekspozim të dyfishtë. Ose mund të provoni disa variante si Pontoon, Blackjack Switch dhe Blackjack Surrender.

E njëjta gjë është edhe me ruletën. Ka mbi 100 opsione rulete për të zgjedhur si Mini Roulette, Ruletë me shumë rrota dhe ruletë Marvel. Nëse ju pëlqejnë variantet më tradicionale, mund të zgjidhni nga Ruleta Evropiane, Ruleta Amerikane, Ruleta Franceze, etj.

Baccarat përfshihet gjithashtu në gamën e tij të gjerë të lojërave, me rreth 40 opsione baccarat në dispozicion. Ju mund të zgjidhni nga variantet më të zakonshme si Punto Banco ose American Baccarat, French Baccarat dhe Baccarat En Banque, ose disa variante të tjera si baccarat live VIP, Baccarat Squeeze dhe Speed ​​Baccarat.

Poker dhe Video Poker

Ata që e duan video pokerin do të gjejnë një përzgjedhje vërtet mbresëlënëse të variacioneve të ndryshme të kësaj forme klasike të argëtimit të kazinosë. Falë kaq shumë ofruesve me të cilët punojnë, Betwinner Casino mund të ofrojë pothuajse të gjitha versionet e lojës që ekzistojnë. Ata kanë rreth 230 opsione, nga Jacks or Better gjithnjë e më popullor, Deuces Wild, Joker Poker dhe All American, te Tens or Better, Double Bonus Poker, Aces & Faces dhe Sequential Royal.

Betwinner ka një seksion të veçantë për Pokerin. Pasi të shkoni te ky seksion, do të vini re disa opsione. Për shembull, mund të zgjidhni të luani lojëra me para në dorë dhe të zgjidhni midis NL Holdem, Omaha, Pineapple dhe Short Deck. Secila prej këtyre kategorive ka disa lojëra në dispozicion me aksione të ndryshme. Ose, mund të luani turne. Tre lloje të turneve janë të disponueshme, të rregullta, Satelitore dhe Freerolls.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni të luani poker Rapid, ku duhet të dispononi Hold’em dhe Omaha, dhe loja po shkon më shpejt se zakonisht. Allin ose Fold është një tjetër opsion, ku keni poker Holdem dhe Omaha. Këto variante ofrojnë praktikisht vetëm dy opsione, për të shkuar all-in ose për të hequr dorën.

Bingo

Seksioni Bingo në Betwinner ofrohet nga disa ofrues, si Pragmatic Play, Atmosfera, NSoft Lottery, etj. Secili prej këtyre ofruesve përfshinte 5-10 lojëra të ndryshme bingo. Ju mund të zgjidhni bingo me 30 top, i cili u emërua bingo me shpejtësi; 75 top bingo që ka 5 rreshta dhe 5 kolona, ​​ose 80 top bingo me 4 kolona dhe 4 rreshta. Një tjetër opsion është bingo 90 top, e cila po bëhet shumë e njohur dhe ka 15 numra në total në një biletë me 3 rreshta dhe 9 kolona.

Lojëra të tjera

Betwinner u sigurua që çdo lojë e mundshme të përfshihet në portofolin e tyre. Përveç këtyre lojërave të kazinosë më të luajtura, oferta e tyre përfshin rreth 20 opsione Keno, Super Keno, Golden Egg Keno, Jackpot Keno, etj. Ka lojëra me zare (Hot Dice, Yahtzee, Under dhe Over 7), letra gërvishtëse dhe Lotari, lojëra që ata i quajtën Climb to Victory (Battle City, Minesweeper, Crypt Crusade, Apple Of Fortune) dhe lojëra të tjera me letra (Klondike Solitaire, Truth or Lie‍, Beat the Joker).

Për më tepër, ka rreth 20 opsione Lotto, ku mund të blini një biletë dhe të fitoni një jackpot deri në 1000€.

Kazino live

Për të gjithë ata që kënaqen duke provuar fatin e tyre dhe duke u argëtuar me tregtarët e drejtpërdrejtë në kazinotë live, Betwinner Casino është plot me lojëra të shkëlqyera që do t’u japin lojtarëve një përvojë të vërtetë kazinoje.

Nga ruleta dhe blackjack, përmes baccarat dhe lojërave të ndryshme pokeri të kazinosë, te të gjitha llojet e lojërave të fatit dhe forma të tjera argëtimi në një kazino live, ka diçka për të gjithë. Lojtarët mund të zgjedhin nga dhjetëra tabela të ndryshme të drejtpërdrejta pasi ka mbi 270 të disponueshme. Ato janë të disponueshme çdo ditë dhe lojtarët mund të gjejnë ato lojëra që u pëlqejnë vërtet në çdo kuptim të fjalës.

Zgjedhja mjaft e gjerë përfshin baccarat me rreth 90 tavolina live në dispozicion, dhe pak më pak tavolina Blackjack dhe Roulette. Kjo është shumë e pazakontë pasi shumica e kazinove online kanë gjithmonë më shumë tavolina blackjack dhe ruletë, dhe vetëm disa tavolina baccarat. Por me Betwinner nuk është kështu, pasi ata nuk përqendrohen vetëm në një ose dy lojëra, por i kanë të gjitha. Përveç kësaj, kazinoja live ka edhe tavolina pokeri si dhe disa shfaqje të tjera lojërash si Monopoly, Deal or No Deal, Dream Catcher etj.

Betwinner Kazino live
Betwinner Live Casino

Ofruesit e softuerit

Siç thamë, ata punojnë me një numër ofruesish lojërash. Kjo siguroi që të gjitha lojërat slots përkatëse dhe lojërat e tjera të ishin të disponueshme për lojë. Ofruesit e veçuar përfshijnë Microgaming, NetEnt, Play’n GO, Endorphina, Playson, Habanero, Big Time Gaming, iSoftBet, Blueprint Gaming, Rival, ELK, Iron Dog Studios, Betsoft, GameArt, Spinomenal, Fugaso, MrSlotty, KA Gaming, NextGen Gaming , edhe me shume.

Versioni dhe aplikacioni Betwinner Mobile

Faqja e internetit Betwinner Casino është e përputhshme me të gjitha pajisjet celulare. Lojtarët do të mund të përdorin 100% të kapacitetit të faqes së internetit nga pajisja e tyre pa asnjë problem, pavarësisht se për cilën pajisje bëhet fjalë.

Një aplikacion për telefonat celularë iOS dhe Android është gjithashtu i disponueshëm për lojtarët. Aplikacioni është i mrekullueshëm dhe i lejon lojtarët të shijojnë lojërat në celularët e tyre. Për të instaluar aplikacionin, shkoni te versioni celular i faqes online dhe shkarkoni atë. Pastaj thjesht ndiqni udhëzimet, identifikohuni dhe jeni gati të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara në lëvizje.

Bonuset dhe promovimet e Betwinner

Depozita e Parë

Betwinner ofron një përputhje 100% me depozitën e parë deri në 100€ për klientët e saj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni për Betwinner, të bëni një depozitë prej minimumi 1 € dhe shuma e bonusit që përputhet do të kreditohet në llogarinë tuaj.

Rregullat e bonusit të Betwinner janë të ngjashme me shumë kazino të tjera. Përpara se të bëni ndonjë tërheqje, do t’ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit brenda 7 ditëve. Kjo do të thotë që do t’ju duhet të vini bast shumën e depozitës dhe bonusit 28 herë në një nga lojërat slots të kazinosë. Duhet të jeni të vetëdijshëm se jo të gjitha lojërat slots janë pjesë e kërkesave të basteve, kështu që pasi të hapni llogarinë duhet të kontrolloni se cilat janë. Gjithashtu, aksionet nuk mund të jenë më të larta se 5 € derisa të shlyeni bonusin tuaj.

Rregullat e bonusit të Betwinner thonë se lejohet vetëm një bonus për klient, familje, adresë, kompjuter të përbashkët, adresë IP të përbashkët etj., që do të thotë se do t’ju kërkohet të verifikoni identitetin tuaj. Për bonusin e mirëseardhjes sportive, rregullat e bonusit të Betwinner janë të ndryshme dhe mund t’i gjeni në faqen e internetit.

Bonusi i kazinosë Betwinner

Si bonus kazino, kazino Betwinner ofron një paketë të mirëseardhjes deri në 1500 € plus 150 rrotullime falas. Bonusi ndahet në katër pjesë dhe aplikohet për katër depozitat e para.

 • Depozita e parë përputhet me depozitën 100%, 30 rrotullime falas
 • Depozita e dytë përputhet me depozitën 50%, 35 rrotullime falas
 • Depozita e tretë përputhet me depozitën 25%, 40 rrotullime falas
 • Depozita e 4-të përputhet me depozitën 25%, 45 rrotullime falas

Shuma maksimale e bonusit të Betwinner që lojtari mund të marrë është 1500 € dhe maksimumi 150 rrotullime falas. Rregullat e bonusit të Betwinner shfaqen qartë në faqen e internetit. Për shembull, për të qenë në gjendje të kërkoni bonusin, duhet të bëni një depozitë prej të paktën 10 € në depozitën e parë dhe një minimum prej 15 € për depozitat e tjera.

Pasi të bëhet depozitimi, bonusi shtohet në llogarinë tuaj dhe ju keni 7 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit, domethënë të vendosni shumën e bonusit 35 herë. Pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit, rrotullimet falas të Betwinner do t’ju jepen. Rrotullimet falas mund të përdoren në lojëra slots specifike si më poshtë:

 • Depozita e parë – rrotullime falas për Book of Gold: Classic
 • Depozita e dytë – rrotullime falas për Legjendën e Kleopatrës
 • Depozita e tretë – rrotullime falas për Solar Queen
 • Depozita e 4-të – rrotullime falas për Imperial Fruits: 40 rreshta

Rënie dhe fitime ditore

Çdo javë do të keni mundësinë të fitoni një aksion prej 30,000 € duke luajtur lojëra slots Drops & Wins. Për t’u kualifikuar në turne, ju duhet të luani 50 ose më shumë raunde në ato lojëra slots me një minimum prej 0,5 €. Rezultatet javore llogariten bazuar në shumën më të lartë të fitores së një raundi. 350 lojtarët e parë do të fitojnë një çmim nga 5000 € në 20 €. Çdo bast që vendosni mund të shkaktojë një çmim nga grupi i çmimeve ditor, me një numër total prej 50 çmimesh në ditë.

Çdo ditë sjell çmime të vlefshme

Luaj lojërat tuaja të preferuara të kazinosë Betwinner dhe mblidhni pikë me çdo bast. Fituesi është ai që ka më shumë pikë në një ditë. 3 lojtarët më të mirë fitojnë një çmim iPhone 11. Lojtarët që u renditën nga 4-15 në tabelën e liderëve do të marrin një rrotullim në Rrotën e Fatit për të fituar një çmim.

Disa lojëra nuk janë të përfshira në këtë ofertë, kështu që përpara se të filloni kontrolloni listën.

Lotaria Betwinner Samsung Galaxy

Për të marrë pjesë në këtë lotari, duhet të vendosni baste minimale prej 5 €. Me çdo bast që vendosni, ju fitoni një biletë lotarie. Sa më i lartë të jetë basti, aq më shumë bileta lotarie. Fituesit e lotarisë të përzgjedhur rastësisht do të marrin një nga Çmimet Samsung. Numri i përgjithshëm i çmimeve është 80: 10 Galaxy Note 20 Ultra; 20 Galaxy Watch 3; 50 Galaxy Buds Live

Oferta per ditelindje

Në ditën e ditëlindjes suaj, Betwinner ju jep një bast falas. Do të merrni një SMS me një kod promocional që duhet ta përdorni në seksionin promovues për të zhbllokuar bastin tuaj falas.

Dyqani i kodeve promovuese të Betwinner

Duke luajtur në Betwinner, ju grumbulloni pikë bonus që mund t’i shkëmbeni më vonë në Dyqanin e Kodit Promocional të Betwinner. Ekzistojnë lloje të ndryshme të kodeve promocionale që mund t’i blini me pikë bonus dhe ato kanë vlera të ndryshme. Për shembull, mund të shkëmbeni pikët e bonusit dhe të blini rrotullime për Rrotën e Fatit ose të blini një sënduk me bonuse, një bast falas për të luajtur në një lojë të caktuar ose të blini një biletë llotarie. Thjesht shkoni te seksioni promovues dhe vizitoni Dyqanin e Kodit Promocional të Betwinner për më shumë informacion mbi kodet e disponueshme.

Jackpot Betwinner

Betwinner Jackpot është një ofertë krejt e re, novatore nga kazino Betwinner. Me ofertën e xhekpotit të Betwinner, një çmim i parë ditor është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që marrin pjesë.

Pasi të pranoni të merrni pjesë në ofertën e jackpot-it të Betwinner, do t’ju jepet një detyrë e re çdo ditë. Ju duhet të shqyrtoni me kujdes kërkesat e detyrës në mënyrë që të mos humbisni çmimin e madh.
Xhekpoti i Betwinner ofron baste në ngjarje sportive dhe të drejtpërdrejta. si dhe bastet zinxhir dhe sistem.

Kohëmatësi në faqen e ofertës tregon sasinë e kohës deri në fillimin e detyrës tjetër. Në orën 00:00 MSK çdo ditë, jepet një Jackpot dhe shfaqet një detyrë e re.

Sa më shumë baste të vendosni çdo ditë, aq më të mëdha janë shanset tuaja për të fituar xhekpotin e Betwinner.


Mbështetja e klientit Betwinner

Mund të kontaktoni mbështetjen e klientit në Betwinner Casino përmes emailit, telefonit dhe bisedës së drejtpërdrejtë. Ju gjithashtu mund të plotësoni formularin e kërkesës dhe ata do të përgjigjen brenda 24 orëve. Nëse keni nevojë për ndihmë për të luajtur, udhëzimet e hollësishme për gjithçka mund të gjenden në faqen kryesore, në seksionin Ndihmë.

Ata gjithashtu kanë opsionin e bisedës live. Në këtë mënyrë ju mund të merrni informacionin që ju intereson në çdo kohë. Kjo është kryesisht e rëndësishme për lojtarët e rinj, veçanërisht ata që nuk kanë përvojë duke luajtur në një kazino online. Operatorët në Betwinner Casino janë të gatshëm t’u përgjigjen pyetjeve tuaja në çdo kohë, dhe lojtarët e rinj zakonisht janë të interesuar për mënyrat e pagesës dhe tërheqjes. Ata gjithashtu mund të ndihmojnë nëse keni pyetje në lidhje me rregullat e bonusit të kazinosë Betwinner dhe kodet promovuese të Betwinner Casino.

Metodat e pagesës Betwinner

Betwinner ka shumë mënyra pagese nga të cilat klientët mund të zgjedhin, si kartat e kreditit dhe debitit, kuletat elektronike, internet banking, kartat e parapagimit, transfertat bankare, si dhe shumë kriptovaluta të tjera. Pavarësisht se cila metodë zgjidhni, depozita përpunohet në çast dhe nuk ka tarifa shërbimi. Shuma minimale e depozitës është pothuajse gjithmonë 1 €.

Për tërheqje, përsëri nuk ka tarifa shërbimi, megjithatë, koha e përpunimit varion nga 1 min në 7 ditë kur përdorni karta krediti ose debiti dhe nga 15 minuta deri në disa orë kur përdorni disa nga metodat e tjera. Shuma minimale e tërheqjes është pothuajse gjithmonë 1,5 €. Këtu janë disa nga mënyrat më të zakonshme të pagesës që janë në dispozicion në Betwinner:

 • Kartat bankare: Visa, Maestro, Master
 • Kuletat elektronike: Skrill, WebMoney, Perfect Money, Epay, Fast Pat, Qiwi, etj.
 • Sistemet e pagesave: Neteller, ecoPayz
 • Internet Banking: Santander, Caixa, Privat24, Itau, Multibanco, etj.
 • Kartat me parapagesë: AstroPay Card, PaySafeCard
 • Transfertë bankare: Help2 Pay, Paytrust88, Anında Banka Havalesi etj.
 • Kriptomonedha: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash, Monero, Bitcoin Cash, etj.

  *Mënyrat e disponueshme të pagesës ndryshojnë në varësi të vendit të banimit.

Procesi i regjistrimit në Betwinner

Për t’u regjistruar në kazinon Betwinner, mund të klikoni lidhjen në krye të faqes së rishikimit të Betwinner dhe më pas të shkoni te butoni REGJISTRIM. Ka katër mënyra për t’u regjistruar në kazino Betwinner.

Opsioni i parë është Regjistrimi me NJË KLIK. Thjesht zgjidhni vendin dhe valutën tuaj dhe vendosni një kod promocional nëse keni një të tillë. Pastaj, shënoni kutinë që pranoni kushtet dhe kushtet dhe politikën e privatësisë dhe klikoni Regjistrohu.

Regjistrimi me NJË KLIK - Betwinner kazino
Betwinner one click registration

Ju do të merrni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj dhe ju duhet të ruani këto detaje të hyrjes. Betwinner ofron disa opsione se si mund ta ruani atë, Ruaj në skedar, Ruaj si foto ose Dërgo në email. Ju mund të zgjidhni opsionin që është më i miri për ju.

Opsioni i dytë është të regjistroheni ME TELEFON. Do t’ju duhet të shkruani numrin tuaj të telefonit dhe do të merrni një SMS me një kod konfirmimi. Futni kodin në fushë, zgjidhni valutën tuaj dhe vendosni një kod promocional nëse keni një të tillë. Shënoni kutinë që pranoni termat dhe kushtet dhe politikën e privatësisë dhe klikoni Regjistrohu.

Regjistrimi me NJË KLIK - Betwinner kazino
betwinner registration by phone

Opsioni i tretë është regjistrimi ME EMAIL. Nëse zgjidhni këtë opsion, do të keni disa gjëra për të plotësuar formularin. Zgjidhni vendin, qytetin dhe valutën tuaj, jepni adresën tuaj të emailit, numrin e telefonit, emrin dhe mbiemrin tuaj. Më pas krijoni një fjalëkalim për llogarinë tuaj Betwinner. Futni një kod promocional nëse keni një të tillë, shënoni kutinë që pranoni kushtet dhe kushtet dhe politikën e privatësisë dhe klikoni Regjistrohu.

Regjistrimi me NJË KLIK - Betwinner kazino
Betwinner registration by email

Opsioni përfundimtar për t’u regjistruar është duke përdorur LLOGARINË E MEDIAVE SOCIALE. Do të keni disa opsione të rrjeteve sociale, zgjidhni një dhe klikoni “Regjistrohu”. Do të ridrejtoheni në faqen e zgjedhur të rrjetit social ku mund të konfirmoni regjistrimin.

Regjistrimi me NJË KLIK - Betwinner kazino
Betwinner social network registration

Përfundim i kazinosë Betwinner

Betwinner Casino është fantastike për të gjithë lojtarët që shijojnë hijeshitë e kazinove online. Sipas rishikimit tonë të kazinosë betwinner, ai ofron një gamë të gjerë llojesh të ndryshme lojërash dhe është pothuajse e pamundur të mos gjesh një lojë që do të të pëlqejë. Përveç kësaj, ata shtojnë rregullisht lojëra të reja që mund të qëndrojnë krah për krah me kazinotë më të mëdha në botë online.

Kjo kazino është e mirë për fillestarët sepse ofron shumë lojëra që janë të njohura dhe të mira për lojtarët që nuk kanë pasur përvojë me kazinotë online më parë. Me shumicën e lojërave, ju keni mundësinë të provoni fillimisht një lojë përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Betwinner ka promovime dhe bonuse të rregullta dhe një dyqan të shkëlqyer të kodeve promovuese Betwinner ku mund të shkëmbeni pikë. Krahas mundësive të shkëlqyera për të luajtur në pajisje celulare, ky ofrues i lojërave renditet jashtëzakonisht lart në mesin e konkurrencës dhe dita ditës ata janë gjithnjë e më konkurrues dhe më të mirë. Kushdo që provon fatin në këtë kazino online mund të bindet se loja dhe paratë e tyre janë 100% të sigurta. Ju mund të përdorni kodin promovues të bonusit të kazinosë Betwinner në krye të faqes për t’u regjistruar dhe për të marrë një bonus mirëseardhjeje.