20 Super Hot

20 Super Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
4.2
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj 20 Super Hot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

20 Super Hot është një tjetër lojë slot klasik dhe emri i saj tregon numrin e linjave të pagesës në këtë lojë. Ofruesi EGT krijoi lojën slot 20 Super Hot, e cila është një makinë tipike frutash. EGT është një furnizues i mirënjohur softuerësh që është në biznes që nga viti 2002, duke u dhënë atyre mjaft kohë për të krijuar përvojë dhe për t’u bërë një nga ofruesit kryesorë të lojërave me cilësi të lartë.

Lojë slot 20 Super Hot ka 20 linja dhe pagesa të mjaftueshme për ta mbajtur lojtarin të kënaqur, duke e bërë atë një nga lojërat më të njohura të EGT. Është pjesë e një serie lojërash elektronike me linja pagese të ndryshme, të tilla si sloti 40 Super Hot dhe sloti 100 Super Hot.

Në këtë lojë, ekipi i zhvillimit të EGT siguroi paqëndrueshmëri të ulët. Kjo e bën slotin e videove një zgjedhje të shkëlqyer për të sapoardhurit në industrinë e lojërave elektronike. Për shkak të paqëndrueshmërisë së ulët, lojtarët mund të presin të fitojnë shpesh, por në sasi të vogla. Kjo veçori, e shoqëruar me një RTP 95,79%, e bën mundësinë e rritjes së aksioneve mjaft tërheqëse.

Grafika

Kjo lojë slot ka grafikë që me siguri mund të përshkruhen si retro, të cilat do të kënaqin lojtarët që i kanë hasur këto lojëra më parë kur ishin në kulmin e popullaritetit përpara prezantimit të lojërave të fatit në internet.

Ndërsa simbolet formojnë kombinime fituese, ato shpërthejnë në flakë, duke krijuar një animacion dramatik dhe magjepsës.

Audio

Kjo lojë nuk bie në sy, veçanërisht për sa i përket zërit. Çdo rrotullim shoqërohet nga një tingull i veçantë që ka një ndjesi retro dhe lojtari do të dëgjojë një melodi të shkurtër nëse merr një nga kombinimet fituese. E vetmja gjë që vlen të përmendet është se kohëzgjatja e melodisë është proporcionale me shumën e fituar, kështu që një fitore më e madhe do të shoqërohet me një melodi më të gjatë, por këtu përfundon tingulli në 20 lojëra Super Hot.

Simbolet e pagesës së 20 Super Hot

Siç u tha më parë, ky slot bie në kategorinë e sloteve të frutave sepse përbëhet kryesisht nga simbole frutash, me simbole Wild dhe scatters të hedhura në masë të mirë.

Simbolet e portokallit, limonit dhe qershisë janë simbolet me pagesë më të ulët në lojën slot 20 Super Hot. Pagesat variojnë nga x10 rë bastit tuaj për rresht për tre simbole deri në x100 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole. Më pas janë kumbullat dhe shalqinjtë, të cilët paguajnë x20 të bastit tuaj për rresht për tre dhe x200 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole. Rrushi paguan x400 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole që përputhen në një linjë pagese aktive; ndërsa Lucky 7 që është simbol Wild paguan x1000 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole.

Simboli me pagesë më të lartë është Scatter, një yll ari, që paguan x10000 të bastit tuaj për rresht nëse vendosni pesë prej tyre, kudo në bobina.

20 super Hot

Veçoritë e bonusit të 20 Super Hot

Siç u përmend, simboli Wild përfaqësohet nga Lucky 7 dhe është një nga simbolet më të paguara. Por, ai gjithashtu ka një rol tjetër në lojë, për të zëvendësuar simbole të tjera për të ndihmuar në krijimin e një kombinimi fitues. I vetmi simbol që nuk mund të zëvendësohet nga Wild është simboli scatter.

Simboli Scatter, i cili është ylli i artë, nuk aktivizon asnjë veçori bonus si në shumë lojëra elektronike. Sidoqoftë, është simboli më i paguar që paguan kudo në bobina, në krahasim me simbolet e tjera. Kjo do të thotë që ju nuk duhet të përputheni me simbolet scatter në një linjë pagese aktive për të fituar; por nëse kapni 3, 4 ose 5 scatters kudo në bobina, ju merrni pagesën përkatëse.

Jackpot progresiv

Tipari shumë fitimprurës i bonusit Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin 20 Super Hot të kazinosë.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Një kostum i ndryshëm karte përdoret për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me letrën e zbuluar.

Karakteristika e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, 20 Super Hot ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e parashikoni gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*