MeridianBet
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Ka një sërë kazinosh online, por për fat të keq, jo të gjitha janë të besueshme dhe të vlefshme për të hapur një llogari atje. Ne shtojmë një kazino më të besueshme online në listën tonë të komenteve, Meridianbet Casino.

Kazino Meridianbet është në pronësi të Meridian Gaming Ltd, një kompani e themeluar në vitin 2001 në Maltë. Që atëherë, ata kanë operuar me sukses në botën e lojërave online dhe kanë bërë emër për veten e tyre.

Një nga gjërat e rëndësishme kur zgjedh një kazino online është nëse ajo kazino është e licencuar. Meridianbet ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar, të cilët janë një nga autoritetet më të respektuara të lojërave të fatit. Ata kanë rregulla strikte që çdo kazino e licencuar prej tyre duhet të jetë në përputhje me ato rregullore dhe standarde.

Për më tepër, si me çdo online kazino serioze, Meridianbet përdor enkriptimin SSL, që do të thotë se sa herë që dërgoni të dhëna të ndjeshme, ky kriptim parandalon që ato të lexohen nga palët e treta.

Kazino Meridianbet ka një ofertë të mirë për lojtarët e saj, një numër lojërash cilësore dhe promovime të këndshme dhe oferta bonus.

Faqja e internetit Meridianbet

Faqja e internetit të Meridianbet Casino është mjaft standarde për kazinotë online. Pamja është klasike, me sfond të bardhë dhe butona të menusë blu me shkronja të bardha. Menuja kryesore është në krye të faqes, ku mund të aksesoni kategorinë që dëshironi vetëm me një klik.

Për shkak të këtij dizajni të thjeshtë, nuk ka asnjë problem kur ngarkoni faqen ose lojërat, gjithçka funksionon pa probleme.

Përveç anglishtes, faqja e internetit është e disponueshme edhe në shqip, gjermanisht dhe portugalisht.

Meridianbet
Meridianbet website


Llojet e Lojërave Meridianbet

Pasi të zgjidhni seksionin e kazinosë, do të shihni kategoritë e lojërave të disponueshme në Meridianbet. Ka mbi 1000 lojëra në dispozicion, dhe shumica e tyre janë slot machines tërheqës. Pjesa tjetër e portofolit janë lojëra tavoline, poker, kazino live dhe lojëra të tjera që mund t’ju duken interesante.

Slotet

Slotet janë lojërat më të luajtura të kazinove online, prandaj Meridianbet u fokusua në këtë seksion. Ata kanë rreth 1000 lojëra slots dhe shtojnë të reja vazhdimisht.

Duke pasur parasysh faktin se ato kanë lojëra të ofruara nga ofrues të mirë-formuar softuerësh, nuk ka dyshim se cilësia e lojërave është e jashtëzakonshme. Kjo është arsyeja pse kur hyni në menynë e lojërave slots, mund të zgjidhni lojëra slots sipas ofruesit, në mënyrë që të mund t’i luani lojërat nga ofruesi të cilit i besoni më shumë. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni kategorinë e jackpot-it dhe të shikoni lojërat e jackpot-it që ofron Meridianbet. Nuk ka dyshim se këto janë lojërat slots më të luajtura dhe më të kërkuara në një kazino.

Ekzistojnë gjithashtu lojëra slots Drops & Wins që përfshihen në promovimin ditor dhe javor që Meridianbet ka për lojtarët e saj, kështu që mund të dëshironi t’i kontrolloni edhe ato dhe të hyni në një turne për të fituar çmime të mëdha në para.

Llojet e Lojërave Meridianbet
Meridianbet slots

Popular Slots

 • Book of Ra
 • Epic Ape
 • Ark of Mystery
 • African Quest
 • Book of Gold: Symbol Choice

Jackpot slots

 • Age of the Gods
 • Pirate Gold Deluxe
 • Book of Kingdoms
 • Wolf Gold
 • Gem Splash Rainbows Gift

Drops & Wins

 • Peaky Blinders
 • Mustang Gold
 • Sweet Bonanza
 • Joker’s Jewels
 • John Hunter and the Book of Tut

Lojëra tavoline

Seksioni i lojërave të tavolinës nuk është aq i gjerë sa seksioni i lojërave slots, por megjithatë, adhuruesit e lojërave të tavolinës mund të luajnë Baccarat, Roulette, Blackjack, Craps dhe Casino Barut.

Për momentin, kazino Meridianbet ofron 5 variante të ndryshme të ruletit, secila prej të cilave është jashtëzakonisht interesante. Ka Cashout Roulette, Premier Roulette, Premier Roulette Diamond Edition, American Roulette Series Gold dhe European Roulette Gold Series.

Përveç ruletës, ka 3 variante blackjack, Classic Blackjack Gold Series, Vegas Single Deck Blackjack Gold Series dhe European Blackjack Gold Series. Pastaj, ekziston një opsion baccarat, Baccarat Gold dhe një lojë Craps dhe Casino Barbut.

Seksioni i lojërave të tavolinës është vërtet i varfër, kështu që ata ndoshta duhet të fokusohen në këtë në të ardhmen, për t’u ofruar fansave të këtyre lojërave opsione më tërheqëse.

Video Poker

Seksioni i video-pokerit në kazino Meridianbet ka variantet më të luajtura të kësaj loje. Video pokeri është disi një kombinim i lojës klasike të pokerit dhe slot-it, kështu që shumë lojtarë e pëlqejnë më mirë se ai klasik. Microgaming është ofruesi “përgjegjës” për lojërat video-poker që ofron kazino Meridianbet, kjo është arsyeja pse ato janë më të mirat kur bëhet fjalë për grafikë, tinguj dhe fitime. Ju mund të luani All Aces Poker, Aces dhe Eights, Deuces Wild, Aces and Faces, Double Bonus Poker etj.

Lojëra të tjera

Ekziston një seksion i veçantë i Lojërave në Meridianbet ku mund të gjeni disa lojëra të tjera që nuk janë vetëm lojëra klasike të kazinosë. Lojtarëve zakonisht u pëlqen kur kanë diçka interesante dhe argëtuese për të luajtur, veçanërisht kur nuk janë në humor për asgjë tjetër.

Në këtë seksion, ju mund të luani diçka si Bruno Bingo, Battle Mania, Space Evader, Hand to Hand Combat etj. Ndonjëherë, këto lojëra mund të jenë arsyeja që ju zgjidhni Meridianbet Casino. Të gjitha këto lojëra janë jashtëzakonisht interesante dhe me siguri do të tërheqin vëmendjen tuaj. Përveç kësaj, duke luajtur këto lojëra mund të sjellë fitime të mëdha, kështu që ju në fakt kombinoni argëtuese dhe të dobishme.

Kazino live

Oferta në seksionin e kazinosë live në Meridianbet sërish nuk është aq e pasur, por sigurisht është më e mirë se seksioni i lojërave në tryezë. I gjithë seksioni përbëhet nga lojëra nga ofruesi më i njohur i lojërave të kazinosë live, Evolution. Në kazino live Meridianbet ka 5 variante të secilës prej lojërave më të luajtura, blackjack dhe ruletë. Përveç varianteve klasike, mund të gjeni lojëra si Lightning Roulette, Immersive Roulette, Power Blackjack, Infinite Blackjack.

Tavolinat e pokerit dhe baccarat janë gjithashtu të përfshira, kështu që ju mund të zgjidhni midis Texas Hold’em, Casino Hold’em, Caribbean Stud Poker ose Lightning Baccarat.

Për të përfunduar seksionin e drejtpërdrejtë të kazinosë, ata shtuan disa nga shfaqjet më të luajtura të kazinove të drejtpërdrejta si Mega Ball, Deal ose No Deal, Dreamcatcher, Crazy Time.

Ne besojmë se ata do të plotësojnë nevojat e lojtarëve duke shtuar më shumë lojëra në seksionin e kazinosë live sepse lojtarët thjesht duan të luajnë në tavolina reale me tregtarë të vërtetë. Në fund të fundit, kjo është ajo që i afron ata me atë që quhet një përvojë e vërtetë kazino.

Kazino live Meridianbet
meridianbet live casino

Kazino Premium

Në seksionin e kazinosë, ekziston një kategori e veçantë, e quajtur kazino Premium dhe përmban disa nga lojërat e tyre më të mira. Duke hyrë në menynë e kazinosë, mund të zgjidhni lehtësisht këtë opsion dhe do të shihni një listë me lojëra të ndryshme. Janë më shumë se 120 lojëra dhe mes tyre do të gjeni White King, Wild Walker, Legend of Hydra, Legacy of the Wild etj.

Secila prej këtyre lojërave do t’ju japë një përvojë të mirë të kazinosë dhe mundësinë për të fituar fitime vërtet të bukura.

Ofruesit

Sinqerisht, ka mjaft lojëra për të plotësuar nevojat e lojtarëve, por ato janë larg kazinove të tjera online që ofrojnë një numër marramendës lojërash. Sido që të jetë, ata zgjodhën të bashkëpunonin me shumë emra të njohur të industrisë. Për shembull, i gjithë seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë ofrohet nga Evolution, lojërat Premium Casino ofrohen nga Pragmatic Play dhe Playtech, dhe lojërat e pokerit me video ofrohen nga Microgaming.

Arsyeja pse seksioni slot ofron mbi 1000 lojëra slots të ndryshme është për faktin se ato përfshinin lojëra nga më shumë ofrues, jo vetëm ata të përmendur më sipër, si Quickspin, 1×2 Gaming, Playson, Booming, Gamomat, Karamba. Edhe pse këta emra nuk janë aq të famshëm, ata ende plotësojnë një përzgjedhje mjaft të bukur të lojërave slots.

Versioni dhe aplikacioni celular

Ju mund të luani lojërat e kazinosë online në Meridianbet ndërsa jeni në lëvizje pasi ato kanë një version celular që është i njëjtë me versionin për desktop. Funksionon shumë mirë dhe ka të njëjtat opsione si versioni i desktopit. Faqja e internetit celulare mbështet Chrome, Mozilla, Opera, Safari ose çdo shfletues tjetër të përditësuar të Internetit.

Përveç kësaj, ju mund të shkarkoni aplikacionin Meridianbet që është i pajtueshëm me pajisjet iOS dhe Android. E vetmja gjë është se nuk mund ta shkarkoni nga dyqani, por duhet të shkoni në versionin celular të faqes ne internet dhe ta shkarkoni nga atje.

Pasi ta instaloni, do të kuptoni se aplikacioni është ndoshta më i lehtë për t’u përdorur sesa faqja e internetit, me të gjitha kategoritë në një meny rënëse. Si zakonisht, numri i lojërave të disponueshme në aplikacionin celular është paksa i ndryshëm, me më pak variante, por të gjitha lojërat funksionojnë në mënyrë perfekte pa asnjë problem.

Bonuset dhe promovimet e Meridianbet

€10 Welcome Casino Bonus

€10 CASINO WELCOME BONUS

Kjo promocion emocionues është aktiv nga data 25.04.2023 dhe është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e rinj që regjistrohen në faqen ose aplikacionin e meridianbet.com.

Pas regjistrimit, çdo klient i ri merr një bonus Kazino prej 10 €/$, i cili akreditohet menjëherë në llogarinë e tyre. Për të zbuluar lojërat që përfshihen në Bonusin e Kazinos, thjesht prano bonusin dhe kontrollo faqen e Kazinos nën kategorinë Lojrat Bonus.

Mbani në mend se bonusi i Kazinos ka një kërkesë loje prej 50 herë në çdo lojë me makinë dhe shuma maksimale që mund të fitohet është kufizuar në 10 €/$. Bonusi ka një vlefshmëri të shquar prej 10 ditësh nga momenti i regjistrimit.

Për të siguruar verifikimin e llogarisë pa problem, lojtarët duhet të paraqesin një nga dokumentet e vlefshme të identifikimit nëpërmjet emailit: Pasaporta (e rekomanduar), Patenta e drejtimit, ose Karta e Identitetit Kombëtar. Gjithashtu, është e nevojshme një dëshmi e adresës, si një faturë e fundit e ndonjë shërbimi ose një deklaratë bankare (jo më e vjetër se gjashtë muaj), që përputhet me adresën në llogarinë e Meridianbet.

Për çdo fitim në para të gatshme, lojtarët mund t’i tërheqin vetëm pasi kanë bërë të paktën një depozitë elektronike. Nëse një depozitë është bërë para se të fitohet nga bonusi i Kazinos, lojtarët fitojnë automatikisht të drejtën për një pagesë.

Ju lutemi, vini re se organizatori rezervon të drejtën për të ndryshuar, anuluar ose ndërprerë promocionin në çdo kohë. Oferta vlen vetëm për një përdorues, një adresë IP dhe një shtëpi, duke lejuar secilin lojtar të marrë pjesë vetëm një herë.

Për çdo pyetje, ndihmë, ose njoftim, përdoruesit mund të kontaktojnë shërbimin e klientit lehtësisht përmes emailit në [email protected] ose përmes Viber/WhatsApp në +35677711229.

Mbetet të kujtojmë, emocionet presin, dhe si gjithmonë, zbatohen Përgjithshme Termat dhe Kushtet.

Drops&Wins

Drops&Wins


Përgatitu për një udhëtim emocionues me promocionin Drops & Wins nga Pragmatic Play! Kjo mundësi e shkëlqyer vlerësohet me një fond çmimi mahnitës prej 30,000,000 €, duke ofruar lojtarëve një mundësi për të fituar shumë duke shijuar një zgjedhje fantastike lojërash.

Promocioni Drops & Wins do të zhvillohet nga data 5 prill 2023 deri më 6 mars 2024, duke ndarë në 12 faza, secila zgjat 4 javë. Ja çfarë pres pjesëmarrësit:

 • 48 turne të javës me një fond çmimi prej 255,000 € çdo javë
 • 336 ditë me çmime ditore të rastësishme, me një fond ditore prej 35,000 €

Fondi total i promocionit për lojërat me makinë është 24,000,000 € dhe ka një fond çmimi mujor prej 2,000,000 €. Çmimet vijnë në formën e parave, rrotullimeve të lira dhe shumëzuesve të bastit.

Për të marrë pjesë në veprim, lojtarët duhet të hapin një lojë nga promocioni, të klikojnë në “Bashkohu,” dhe të pranojnë pjesëmarrjen në promocion. Fondi total për kazino live është 6,000,000 €, me një fond çmimi mujor prej 500,000 €.

Të gjitha çmimet fituara gjatë promocionit janë menjëherë të disponueshme për luajtje ose tërheqje pa kushte. Gjatë Javëve Normale, pjesëmarrësit mund të fitojnë çmime të paracaktuara në para, ndërsa Javët e Shumëzuesve ofrojnë çmime si rrotullime të lira ose shumëzues të bastit, pa kërkesë të caktuar minimumi të bastit.

Rrotullimet e lira të fituara gjatë Javëve të Shumëzuesve ndahen në sete të 10 dhe mund të përdoren në të njëjtën ditë ose në fund të një turneu javor. Rregullat e detajuara dhe renditja e fituesve mund të gjenden në lojërat pjesëmarrëse duke klikuar në “kupa dhe/ose dhuratë” në këndin e sipërm të majtë.

Çmimet paguhen në ekvivalent të monedhave të tjera në një normë të paracaktuar. Fituesit përcaktohen në bazë të rezultatit final të Turneut të Dielit, me përditësime në kohë reale të renditjes. Në rast të barazimit, lojtari që arrin rezultatin më herët mbart një pozitë më të lartë.

Promocionet Ditore të Rrëzimit përfundojnë në orën 6:59 pasdite ose kur të gjitha çmimet ditore të planifikuara janë ndarë. Lojtarët mund të kenë akses në rregullat e detajuara të promocionit, çmimet ditore e mbetura dhe pozitat aktuale në renditje në çdo lojë pjesëmarrëse. Përgatitu të zhytesh në emocionin e Drops & Wins me Pragmatic Play!

OFERTA ME 10% RIKTHIM TË PARAVE

OFERTA ME 10% RIKTHIM TË PARAVE

Lojtarët tani mund të përfitojnë një ngritje javore të rikthimit të parave në Casino Meridianbet, ku çdo e hënë sjell mundësinë për të rimarrë deri në 10% të humbjeve në kazino.

Gjatë gjithë javës, në mënyrë që lojtarët të angazhohen në lojërat e tyre të preferuara, Kazino Meridianbet siguron që edhe në raste kur fati nuk është në anën e tyre, ekziston një rrjet sigurie.

Çdo e hënë, kazinoja llogarit humbjet e pësura gjatë javës dhe shpërblen lojtarët me një rikthim të pasur duke arritur deri në 10%. Ky promocion unik siguron që lojtarët ende dalin fitimtarë, edhe kur fati nuk është në favor të tyre.

Për të përfituar nga kjo mundësi, lojtarët thjesht duhet të bashkohen me Casino Meridianbet dhe të fillojnë të luajnë me besim, duke e ditur se kazinoja ka mbështetjen e tyre. E hëna kthehet në një mundësi për të transformuar humbjet në fitore.

Kushtet dhe Afatet

Ky promocion është i aplikueshëm në faqen e internetit, faqen mobile dhe aplikacionin e meridianbet.com dhe është aktiv nga data 12 qershor 2023, deri në një njoftim të mëtejshëm.

Pjesëmarrja përcaktohet duke luajtur çdo lojë kazinoje nga e hëna 00:00 CET deri në të dielën 23:59 CET gjatë periudhës së llogaritjes 7-ditore.

Lojtarët që përballen me humbje gjatë javës kanë të drejtë për bonusa ose para në varësi të persentazhit dhe kërkesave të tyre javore:

 • Për humbje javore 0 – 99€: Dhurohet një bonus 5% (me një kërkesë loje 50 herë, fitime maksimale 10 €, vlerë minimale e bonusit 0.25 €).
 • Për humbje javore 100€ – 499€: Dhurohet një bonus 5% (me një kërkesë loje 50 herë, fitime maksimale 50 €).
 • Për humbje javore 500€ – 1999€: Dhurohet një bonus 10% (me një kërkesë loje 50 herë, fitime maksimale 300 €).
 • Për humbje javore mbi 2000€: Dhurohet një rikthim i parave 10%.

Lojtarët e rregullt, të përfshirë dhe të besueshëm mund të kualifikohen për grupin VIP, duke zbuluar promocione ekskluzive dhe një rikthim të parave javor prej 10%, pavarësisht kufijve të humbjeve.

Vëzhgimi i humbjeve zgjat gjatë gjithë periudhës së llogaritjes (e hënë – të dielë). Bilanci llogaritet çdo natë të dielë në mesnatë dhe lojtarët e përligjshëm paguhen automatikisht në orën 12:00 të hënës, me njoftim të dërguar tek lojtarët.

Lojtarët mund të kenë vetëm një bonus aktiv në një kohë, dhe për të pranuar një bonus të ri, duhet të përdorin bonusin nga dita e mëparshme.

Meridian rezervon të drejtën për të përfunduar promocionin ose ndryshuar rregullat në çdo kohë. Gjithashtu, në raste kur një rezultat i lojtarit rezulton nga një gabim dukshëm, një problem teknik, ose një defekt i lojës, pavarësisht nëse gabimi, problemi ose defekti është rezultat i një gabimi njerëzor, mekanik, ose softueri, si dhe në raste të mashtrimit ose bashkëpunimit nga disa lojtarë, Meridian rezervon të drejtën për të anuluar rezultatet dhe mos paguar një bonus.

Për çdo informacion shtesë, ndihmë, ose njoftim, ju lutemi të kontaktoni shërbimin tonë të klientit përmes emailit në [email protected] ose përmes Viber/WhatsApp në +35677711229. Aplikohen kushtet dhe kushtet e përgjithshme.

Metodat e pagesës së Meridianbet

Të qenit në gjendje të depozitoni dhe tërhiqni para duke përdorur çdo metodë që dëshironi është me të vërtetë e rëndësishme. Kjo është arsyeja pse online kazinotë priren të kenë mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, dhe ky është gjithashtu rasti me kazinonë Meridianbet. Pasi të regjistroheni, mund të bëni depozitën tuaj të parë, duke përdorur Transfertë Bankare; Maestro; MasterCard; Viza; American Express; Skrill; Neteller; Paysafecard; Netbanka etj.

Depozita përpunohet pa asnjë tarifë shërbimi dhe zakonisht, paratë që keni paguar gjenden menjëherë në faqe. Vetëm kur bëni një depozitë nëpërmjet transfertës bankare, koha e përpunimit mund të zgjasë nga 1 deri në 5 ditë, në varësi të bankës që përdorni. Shuma minimale e depozitës për shumicën e mënyrave të pagesës është 10 €.

Për sa i përket tërheqjes, mund të përdorni të njëjtën metodë që keni përdorur për të bërë depozitimin, përveç nëse keni depozituar me kartë bankare. Nëse është kështu, atëherë tërheqja do të duhet të organizohet nëpërmjet transfertës bankare.

Nuk ka tarifa shërbimi dhe koha e përpunimit ndryshon në varësi të metodës. Zakonisht, tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve dhe shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 €. Megjithatë, nëse tërhiqeni nëpërmjet transfertës bankare, mund të duhen nga 1 deri në 5 ditë pune. Gjithashtu, shuma minimale e tërheqjes përmes transfertës bankare është 100 €.

Mbështetja e Klientit Meridianbet

Fatkeqësisht, Meridianbet Casino nuk ka një opsion të bisedës live, kështu që në rast problemi ose nëse keni një pyetje, do t’ju duhet të përdorni një nga metodat e mëposhtme.

Së pari, mund të shikoni seksionin e gjerë të Ndihmës, i cili jep një përgjigje për pothuajse çdo pyetje që keni. Mund ta përdorni duke lëvizur në fund të faqes dhe klikoni Kontaktet.

Nëse kjo nuk e zgjidh problemin tuaj, mund t’i kontaktoni ata duke plotësuar formularin e kontaktit me ne dhe të prisni një përgjigje dhe zgjidhje për problemin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur. Gjithashtu, ka pak email që mund t’i dërgoni email tek:

Pyetje të përgjithshme: [email protected]
Problemet e llogarisë së basteve: [email protected]
Mbështetje: [email protected]
Filialet: [email protected]

Një mënyrë tjetër për të kontaktuar mbështetjen e klientëve Meridianbet është me telefon ose faks duke përdorur numrat e mëposhtëm
Procesi i regjistrimit të Meridianbet
Për t’u regjistruar në kazinonë Meridianbet, klikoni në butonin portokalli LOGIN/REGJISTROHU në këndin e djathtë dhe më pas zgjidhni REGJISTROHU. Do të hapet një formular regjistrimi dhe ju duhet të plotësoni të gjitha informacionet, detajet tuaja personale dhe të kontaktit. Më pas, lexoni politikën e privatësisë dhe shënoni kllapa që pranoni termat dhe kushtet e tyre dhe klikoni REGJISTROHU.

Pasi të bëhet kjo, do të merrni një email me një lidhje aktivizimi. Hapni emailin dhe klikoni butonin AKTIVO LLOGARINË dhe jeni gati për të shkuar.

AKTIVO LLOGARINË
meridianbet registration form 1

Konkluzioni i Meridianbet

Arsyeja pse kjo kazino online është përfshirë në listën tonë është se ne besojmë se ata kanë shumë për t’u ofruar fansave të kazinosë. Numri i lojërave slots në dispozicion është i mahnitshëm, kështu që plotëson seksionet e tjera që kanë më pak lojëra.

Versioni celular dhe aplikacionet janë padyshim midis më të mirëve, kështu që çdo lojtar mund të përjetojë emocione edhe kur nuk luan në kompjuter.

Meridian Casino është një kazino e mirë, me një gamë të mirë dhe të larmishme lojërash. Ju mund t’i provoni të gjitha lojërat përpara se të vendosni se cila ju përshtatet më shumë dhe para se të vendosni të vini bast para.

Gjëja e favorshme janë mënyrat e ndryshme të pagesës në dispozicion, ndër të cilat me siguri do të gjeni “të tuajat”. Meridianbet ofron gjithmonë bonuse dhe promovime të mira, të cilat mund të mësoni më shumë për të gjitha në faqen e internetit. Gjithashtu do të ishte mirë të abonoheni në emailet e tyre për të marrë njoftime ditore në lidhje me bonuset dhe promovimet, sepse ata vërtet kanë rregullisht të reja.

Për ta përmbledhur, nëse jeni adhurues i lojërave slots të mira online, ju rekomandojmë të provoni kazinonë Meridianbet që me siguri do të plotësojë nevojat tuaja.