Nine
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.4
Sending
User Review
0 (0 votes)

Etuara në vitin 2021, Nine Casino shquhet si një platformë lojërash online e zotëruar dhe menaxhuar nga Uno Digital Media B.V. Duke mbajtur një repertuar të gjërë, kazinoja prit një koleksion të ndryshëm prej mbi 5000 lojërash, duke përfshirë lojëra me letra, lojëra tavoline, lojëra të kazinosë në kohë reale dhe më shumë.

Përveç zgjedhjes së saj të lojërave që vazhdimisht shtohen, Nine Casino ofron bonuse tërheqëse, përfshirë një paketë mikpritëse në tre pjesë. Duke vepruar nën licencën e Curacao eGaming, kazinoja vë në pah drejtësinë dhe transparencën, krijuar një mjedis të sigurt për lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë.

Për një eksperiencë të drejtpërdrejtë, narratori vendosi të regjistrohet në Nine Casino, hulumtuar hollësitë e platformës. Rishikimi i mëtejshëm i Nine Casino do të trajtojë në mënyrë të plotë nga shumëllojshmëria e lojërave dhe ofertat promocionale deri te efikasiteti i mbështetjes së klientëve dhe kompatibiliteti i platformës me pajisjet mobile. Lexoni më tej për të zbuluar thelbin e asaj që ofron Nine Casino.

Website

Website

Mund të konstatojmë lehtë se Nine Casino ka një faqe interneti moderne, duke ofruar një përvojë shumë të mirë për përdoruesit e saj. Në pjesën qendrore të faqes së parë paraqitet një banner që prezanton ofertën e mirëseardhjes. Kur filloni të zbreti, menjëherë paraqiten lojërat më të njohura në këtë kazino nga shumë ofrues të ndryshëm të softuerit, ndërsa në fund të faqes, gjenden informacione lidhur me këtë kompani.

Pjesa e majtë e faqes është e dedikuar kategorive dhe opsioneve që janë të disponueshme në këtë platformë. Përdoruesit kanë mundësinë të zgjedhin opsione për lojëra klasike të kazinosë, kazino në kohë reale, bastet sportive, e-sport, si dhe sportet virtuale.

Për entuziastët e bastit sportiv, kjo faqe ofron gjithashtu një shumëllojshmëri ngjarjesh sportive për të bastuar.

Si përfundim, faqja interneti mund të përshkruhet si moderne dhe e lehtë për t’u naviguar. Edhe për individët pa aftësi të avancuara kompjuterike, qasja në këtë kazino nuk duhet të paraqesë problem, falë dizajnit të saj të thjeshtë për përdoruesit.

Game Selection at Nine Casino

Është shumë e rëndësishme që një kazino online të ofrojë një gamë të ndryshme lojërash, duke kënaqur kështu nevojat e ndryshme të lojtarëve të kazinosë. Këtu, siç u përmend më lart, mund të gjeni lloje të ndryshme të lojërave të makinave, lojëra tavoline, por edhe kazino në kohë reale.

Slots

Slots

Siç është e zakonshme në shumicën e kazinove online moderne, makinat me lojë zbërthejnë pjesën më të madhe të portofolios së lojërave të Nine Casino. Kazinoja ofron mbi 2300 makinat me lojë, nga makinat klasike me 3 rrota deri te makinat e videos së fundit me grafika dhe karakteristika të avancuara. Mund të them pa hezitim se seksioni i makinave me lojë të kazinosë më impresionoi.

Lojërat e makinave në faqen e internetit ndahen në kategoritë e mëposhtme: Top, Makinat me Lojë, Librat, Jackpotet, Lojërat Origjinale, Blerja e Bonusit, Makinat me Lojë “Drops & Wins”, dhe Hot. Lojërat më të njohura në platformë përfshijnë, por nuk kufizohen te 5 Lions Gold, Sun of Egypt 3, Bonanza Billion, 3 Pots Riches: Hold and Win dhe Katmandu Gold. Kazinoja gjithashtu ofron lojëra me jackpot, si Combo Seven, Joker Coins dhe Jackpot Raiders.

Lojërat e Tavolinës në Kazino

Përveç makinave me lojë, Nine Casino ofron mbi 250 lojëra të tavolinës. Këto përfshijnë variante të ndryshme të klasikëve si blackjack, baccarat, ruletë dhe poker. Titujt të vecantë në këtë platformë përfshijnë Blackjack Multi Hand, European Blackjack, French Roulette Classic, Baccarat 777 dhe Caribbean Poker.

Casino Live

Nine Casino ofron një koleksion të gjerë me mbi 450 lojëra live nga ofrues të njohur si Pragmatic Play Live, Evolution Gaming dhe Authentic Gaming.

Lojtarët mund të shijojnë versione live të lojërave të tavolinës si blackjack, ruletë, baccarat dhe variantet e tyre. Sektori gjithashtu përfshin show të lojërave si Dream Catcher, Monopoly Live dhe Crazy Time. Lojërat më të preferuara të kazinosë live të Nine përfshijnë One Blackjack, Baccarat, Speed Blackjack A, Live Three-Card Poker dhe Ultimate Texas Hold’em.

Ofruesit

Ofruesit

Nine Casino shpërblehet me një portofol të gjerë të lojërave, duke ofruar përdoruesve qasje në mbi 3,000 lojëra popullore të kazinosë, duke përfshirë kategoritë e makinave të lojërave, lojërave të tavolinës dhe lojërave të drejtpërdrejta. Kjo bibliotekë e gjerë dhe e ndryshme është krijuar nga kontributet e mbi 40 ofruesve të njohur të software, përfshirë emra të njohur si Thunderkick, Microgaming, Pragmatic Play, iSoftBet, Push Gaming, Evolution Gaming, Yggdrasil, Bgaming, dhe shumë të tjerë.

Oferta Mobile e Nine Casino

Nine Casino ofron argëtim iGaming të shkëlqyeshëm në celular dhe tabletë përmes aplikacioneve të posaçme për iOS dhe Android, si dhe një version të fuqishëm të shfletuesit për pajisjet mobile. Aplikacionet e shkarkueshme ofrojnë qasje të shpejtë, duke siguruar një eksperiencë të padukshme me një instalim të vetëm. Faqja mobile rregullohet automatikisht për pamje dhe lojë të përshtatshme. Menaxhimi i llogarisë dhe pagesat mbeten të lehta në të dy aplikacionet dhe faqen mobile, duke garantuar një eksperiencë të plotë me Nine Casino kudo.

Bonuset dhe promovimet e Nine

Oferta e Mirëseardhjes në Nine Casino

Për ata që janë të rinj te Nine Casino, po ju pret një ofertë bonusi për mirëseardhje. Me një ofertë prej 3 hapa, lojtarët mund të marrin deri në 150 euro shtesë për lojë dhe 250 rrotullime falas në makinat e lojërave të bukura të NetEnt.

Për ta marrë këtë ofertë, gjithçka që ata duhet të bëjnë është të regjistrohen, dhe kur vendosin një depozitë fillestare prej të paktën 20 euro, këtu është çfarë ata fitojnë:

 1. Bonusi i Dyfishuar: Çfarëdo shume që ata vendosin për herë të parë, Nine Casino e dyfishon, duke u dhënë deri në 150 euro ekstra për lojë në shumë lojëra të ndryshme.
 2. 250 Rrotullime Falas: Ata gjithashtu marrin 50 rrotullime falas çdo ditë për 5 ditë radhazi. Kjo është 250 shanse për të fituar në makinat e lojërave të njohura si Starburst, Gonzo’s Quest dhe Twin Spin, ku çdo rrotullim ka vlerën e 0.10 euro.

Ky bonus ndihmon lojtarët të luajnë më shumë, të provojnë bastet më të mëdha dhe të eksplorojnë lojëra të reja pa rrezikuar shumë prej parave të tyre. Ka një rregull thjesht: ata duhet të luajnë shumën e bonusit 40 herë para se të mund tërheqin fitimet.

Rrotullimet falas zgjasin për 24 orë sapo fillojnë, dhe çdo gjë që ata fitojnë shton në totalin e tyre. Edhe nëse fitojnë vetëm pak, me rregullat e ulëta dhe çdo rrotullim me vlerë prej 0.10 euro, është një ofertë e mirë.

Regjistrimi është i lehtë:

 1. Shkoni te NineCasino.com
 2. Klikoni “Regjistrohu” në krahun e djathtë në krye
 3. Vendosni email-in dhe krijoni një fjalëkalim të sigurt
 4. Konfirmoni fjalëkalimin dhe pajtoheni me kushtet
 5. Ndani disa informacione si emrin, datëlindjen dhe adresën
 6. Konfirmoni email-in
 7. Vendosni të paktën 20 euro si depozitë fillestare
 8. Marrini bonusin 100%, duke dyfishuar paratë tuaja deri në 150 euro
 9. Filloni të luani makinat e lojërave, lojërat e kazinosë dhe sportet e mrekullueshme!


Bonus i depozitës së dytë

Në Nine Casino, kur dikush bën depozitën e tyre të dytë me një shumë minimale prej €15, ata fitojnë një bonus fantastik prej 55%, duke i dhënë mundësinë të marrin deri në €150 shtesë. Kjo ofertë speciale është e vlefshme për 7 ditë, duke i dhënë lojtarëve një shans të shkëlqyer për të avancuar përvojën e tyre në lojë. Kujtohuni se ka një kërkesë për lojë prej X35 (Bonus), duke shtuar një shtresë të shtuar emocioni në lojë. Mos humbni mundësinë për të përfituar maksimumin nga bonusi i depozitës së dytë në Nine Casino!

SECOND DEPOSIT BONUS

Programi i Besnikërisë

Ky program është i gjithë për të dhënë lojtarëve shpërblime të mrekullueshme si bonuse, dhurata të veçanta, rimbursime në para, dhe gjëra tjera të këndshme. Sa më shumë dikush luan në makinat e lojërave, jackpot-et, dhe lojërat e tavolinës, aq më shumë gjëra të këndshme do të zbulohen!

Ky program i ri i besnikërisë është si një kënaqësi e veçantë për lojtarët e rregullt, duke bërë eksperiencën e tyre VIP edhe më të mirë së bashku me promocionet e rregullta. Lojtarët mund të presin gjëra si menaxher të dedikuar llogarie, norma më të mira konvertimi për pikat që grumbullojnë, dhurata të veçanta për ditëlindje, dhe ftesa për ngjarje ekskluzive. Është mënyra e Nine Casino për të thënë një “faleminderit” të madh lojtarëve që duan të luajnë shumë.

Programi i Besnikërisë

Ç’mban mend është se Nine Casino po bën këtë vetë, pa përdorur sistemin e dikujt tjetër. Kjo do të thotë se ata mund të personalizojnë shpërblimet bazuar pikërisht në mënyrën se si secili lojtar do të don të luajë. Është si të merrni shpërblime personalizuar për të argëtuar!

Depozitimi te Nine Casino

Per te nisur udhetimin tuaj ne cdo kazino online, hapja e depozites se pare eshte hapi fillestar. Ky proces duhet te jete i lehte dhe te mos kete nevoje per shume kohe apo energji.

Metodat e Pranuara te Pageses tek Nine Casino:

 • Kartat e kreditit dhe debitit
 • Skrill
 • Kriptovalutat
 • eZeeWallet
 • Jeton
 • Mifinity
 • Neteller
 • Paysafecard

Shuma minimale per te gjithe metodat eshte e njejta, duke arritur 15 euro.

Terheqja e Fondeve

Historikisht, Kazino Nine ka kryer vlerësime të situatave ku procesi i tërheqjes nuk ka qenë i rregulluar fare. Ka ndodhur që tërheqja ka qenë e pamundur, ndonjëherë pjesërisht e mundur, dhe shpeshherë lidhur me tarifa të larta. Është e qartë se njëkohësisht pranohet se individët duan të mbrojnë fitimet e tyre nga manipulimi i mundshëm.

Në Kazinon Nine, ky aspekt kritik është rregulluar me kujdes, duke garantuar që përdoruesit nuk do të hasin në asnjë vonesë në tërheqjen e tyre të fondeve.

Tërheqjet ndjekin një proces standarde, zakonisht duke pasqyruar procedurat e aplikuara për depozitat, me përjashtim kur një metodë e caktuar nuk është e mbuluar, siç është rasti me Paysafecard.

Metodat e Mbështetura për Terheqjen te Nine Casino:

 • Kriptovalutat
 • Skrill
 • Mifinity
 • Neteller
 • Pay4fun

Mbështetja Ndaj Klientëve

Për ata që përballen me nevojën për ndihmë te Nine Casino, ata kanë në dispozicion shërbimin e mbështetjes ndaj klientëve 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Ata angazhohen të përgjigjen në pyetjet tuaja dhe të zgjidhin eventuale problemet në një mënyrë të sjellshme. Mund të kontaktohen drejtpërdrejt në faqen e internetit përmes formës së bisedës në kohë reale (Live Chat), ose të dërgoni një email dhe të prisni një përgjigje për kërkesën tuaj. Koha e pritjes është relativisht e shkurtër, duke bërë këtë aspekt shumë të lavdërueshëm.

Përfundim për Nine Casino

Në përfundim të kësaj shqyrtimi, mund të konkludohet se koha e kaluar te Nine Casino është vërtetë e këndshme. Përfshirja e bonusëve të mirëseardhjes dhe të rrotullimeve falas shton shanset për fitim, dhe lojtarët gjithashtu mund të përfitojnë nga avantazhet e kthimit të parave.

Me një koleksion të pasur me mbi 6000 lojëra në dispozicion, Nine Casino ofron një gamë impresive që nuk duhet nënvlerësuar. Gjithashtu, ekipi i përkushtuar i mbështetjes ndaj klientëve është i angazhuar për të adresuar çdo çështje potenciale që përdoruesit mund të hasin.

Si përfundim, është e rëndësishme të theksohet se faqja vepron pa problem në çdo pajisje mobile, siguruar një përvojë loje tërheqëse dhe pa vështirësi për të gjithë.