100 Super Hot

100 Super Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
4.3
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj 100 Super Hot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Ky slot EGT është një nga ato që nuk është teknikisht kërkues dhe që duket se targeton lojtarët që vlerësojnë më shumë lojërat e thjeshta. 100 Super Hot është një tjetër slot tjetër me stil retro, në të cilin frutat përfaqësojnë simbolet bazike për të theksuar temën e frutave. Tema, poashtu dhe simbolet dhe pagesat e tyre, janë të gjitha të njëjta si në lojërat e mëparshme Super Hot. Kryesisht, e vetmja gjë që ndryshon midis këtyre sloteve, është numri i linjave të pagesës, në këtë rast, 100, pagesat e scatters dhe numri i rreshtave.

Video sloti 100 Super Hot ka 5 bobina dhe 4 rreshta, së bashku me 100 linja pagese. Loja është gjithashtu pjesë e serisë Jackpot Cards, kështu që lojtarët mund të provojnë fatin e tyre në një nga katër jackpot-et e mëdha progresive.

RTP për 100 Super Hot është 95,53% që është disi më e ulët se standardi i industrisë për online slotet. Është një investim solid. Ai gjithashtu ka luhatshmëri minimale, kështu që mund të prisni të shihni shpesh fitore të vogla.

Grafika

Grafikat e slotit 100 Super Hot janë tepër të thjeshta, por pikërisht kjo është arsyeja pse ato janë kaq efektive. Grafikat janë praktikisht minimale, me shumë pak animacion. Por duket se EGT zgjodhi me qëllim këtë qasje në mënyrë që lojtarët të mund të fokusohen dhe të shijojnë slotin dhe atë që ajo ka për të ofruar; në vend të të gjitha gjërave të tjera që janë përgjithësisht dytësore dhe shpërqendruese. Pavarësisht pamjes së tij të thjeshtë, në fakt është shumë më i mirë se botimet e mëparshme dhe të gjitha simbolet shfaqen në një mënyrë të bukur dhe të qartë, me ngjyra të gjalla.

Audio

Kur bëhet fjalë për këto lloje të sloteve, tingujt janë standarde dhe nuk ka surpriza të mëdha. Lojtarët do të kenë mundësinë të shijojnë tingullin e njohur të rrotullimit; që ndoshta do të bëhet mjaft monotone pas një kohe, por jo e mërzitshme. Edhe pse gjatësia e zërit ndryshon në varësi të sasisë së fitimeve, ajo nuk ndryshon ndjeshëm. Përveç kësaj, kur përdorni opsionin “bixhoz”, lojtarët do të dëgjojnë një tingull me të cilin tashmë janë njohur.

Simbolet e pagesave të 100 Super Hot

Meqenëse ky slot është i njëjtë me 20 Super Hot dhe 40 Super Hot, simbolet janë të njëjta dhe madje edhe pagesat, përveç scatters.

  • Simbolet e portokallit, limonit dhe qershisë janë simbolet me pagesë më të ulët në lojën slot 100 Super Hot. Pagesat variojnë nga x10 të bastit tuaj për rresht për tre simbole deri në x100 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole.
  • Më pas janë kumbullat dhe shalqinjtë, të cilët paguajnë x20 të bastit tuaj për rresht për tre dhe x200 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole.
  • Rrushi paguan x400 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole që përputhen në një linjë pagese aktive.
  • Lucky 7 që është simbol Wild paguan x1000 të bastit tuaj për rresht për pesë simbole.
  • Simboli me pagesë më të lartë është Scatter, një yll ari, që paguan x50000 të bastit tuaj për rresht nëse vendosni pesë prej tyre, kudo në bobina. Kjo është shumë më e lartë se pagesat që ka scatter në lojërat e mëparshme Super Hot.
100 Super Hot

Veçoritë e bonusit 100 Super Hot

 Ashtu si në lojërat e tjera Super Hot, Lucky 7 është simboli Wild dhe është një nga simbolet më të paguara. Por, ai gjithashtu ka një rol tjetër në lojë, për të zëvendësuar simbole të tjera në mënyrë që të ndihmojë në formimin e një kombinimi fitues. I vetmi simbol që nuk mund të zëvendësohet nga Wild është simboli scatter.

Ndryshe nga shumë slote të tjera, simboli i yllit të artë Scatter nuk aktivizon asnjë veçori bonus. Megjithatë, ndryshe nga simbolet e tjera, është simboli më i paguar që paguan kudo në bobina. Kjo do të thotë që ju nuk duhet të përputheni me simbolet scatter në një linjë pagese aktive për të fituar; por nëse kapni 3, 4 ose 5 scatters kudo në bobina, ju merrni pagesën përkatëse.

Kartat e Jackpot

Tipari shumë fitimprurës i bonusit Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin 100 Super Hot të kazinosë.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Karta të ndryshme përdoren për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me kartën e zbuluar.

Karakteristika e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, 100 Super Hot ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e merrni me mend gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*