Caramel Hot

  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
Sending
User Review
0 (0 votes)

Luaj Caramel Hot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Sloti Caramel Hot është një lojë në platformën softuerike EGT e cila është lansuar në dhjetor të vitit 2016. Për lojtarët që duan lojërat klasike të frutave, të cilat janë një nga lojërat më të preferuara të makinave, atëherë Caramel Hot do të jetë diçka që do t’u pëlqejë. Ka aq shumë fruta që notojnë në lumin e karameles të shkrirë dhe ju mund të shihni se si zhvilluesit e kanë kthyer lojën klasike të vjetër në një lojë të re dhe origjinale. Nëse ju pëlqen të ëmbël, gjithmonë ju mungon mjaft sheqer për të ngrënë, atëherë duhet të provoni Caramel Hot nga EGT. Loja do t’ju ofrojë ikona të mjaftueshme të shijshme në rrotullat.

Grafika dhe Zëri

Caramel Hot

hijeja e karamelës së shijshme krijon një sfond luksoz për rrotullat që mbushen me simbole të njohura, por kurrë të mërzitshme.

Animacioni i flakëtues shoqëron çdo kombinim fitues ndërsa tingujt e këndshëm nga zileja sigurojnë një atmosferë gëzimi – dhe gjithashtu sjellin shpërblimet më të mëdha pasi këto bukura ariane janë elementet më të vlefshme të rendit të rregullt në tabelën e fitimeve.

Simbolet

Caramel Hot do t’ju ofrojë 5 rrotulla, dhe ka deri në 30 linja fituese që mund të aktivizohen përmes shiritit anash në ekran. Nën rrotullat, keni mundësinë të bastisni nga 30 deri në 600 kredite për çdo rrotullim. Mund të luani rrotullim pas rrotullimi, ose, nëse preferoni, mund të zgjidhni modalitetin automatik që do t’ju ndihmojë të rrotulloni rrotullat. Por kur fitoni një çmim në Caramel Hot, ka një veçori loje të quajtur “klađenje” që ju ndihmon të dyfishoni fitimin tuaj menjëherë duke luajtur një mini-lojë opsionale.

Simbolet klasike gjithmonë janë të mirëseardhura sepse ju ofrojnë një atmosferë shumë të njohur dhe të këndshme. Të gjitha simbolet që mund të gjeni në kazinotë e vjetra fillon nga mollët, kërshërat, limonat, qershitë, portokallat dhe frutat e tjera ku do të fitoni një çmim që do të dyfishojë bastin tuaj 100 herë.

Numri klasik i kuq 7 është simboli shpërblyes në Caramel Hot dhe mund të zbulohet kudo në rrotulla. Ai shfaqet fare shpesh dhe do t’ju zëvendësojë çdo simbol bazë, përveç simboleve të shpërndarjes. Pas kësaj, rrit shanset tuaja për të arritur kombinime më të shumta fituese. Një kombinim me 7 do t’ju sjellë një shpërblim të veçantë në para, që mund të jetë deri në 1000 herë basti. Përkundrazi, fati do t’ju ndihmojë të keni një fitore të madhe.

Simboli i shpërndarjes është ylli, i cili ju jep shpërblime shtesë në çdo pozicion në rrotulla. Ai madje mund të shumëzojë shpërblimin më të madh me 6,000 herë basti në linjën tuaj, që është shpërblimi më i lartë në Caramel Hot.

Caramel Hot gjithashtu përfshin një jackpot progresiv nga platforma EGT dhe nuk e dini kurrë kur do të shpërblehen fitimet më të mëdha.

Funksionet Bonus në Caramel Hot

Si një përfaqësues i lojërave me temë frutore, Caramel Hot nuk shquhet për mundësitë e shumta bonus gjatë lojës. Nuk ka rrotullime falas, shumëzues, skatola misterioze, apo gjëra të ngjashme në lojë.

Por nuk ka nevojë të ketë. Të gjitha këto bonusa në asnjë mënyrë nuk ndryshojnë shkallën e kthimit në fund. Ata thjesht ofrojnë mundësinë të fitosh në një mënyrë të ndryshme.

Megjithatë, ende ka dy bonusa që mund të ndihmojnë që të fitosh më shumë në lojë. Këta janë loja e zakonshme e dyfishimit dhe jackpot-i progresiv i Amusnet. Le të shqyrtojmë pak më hollë.

Funksioni Jackpot Cards

Jackpot Cards

Sloti Caramel Hot ofron funksionin unik “Jackpot Cards,” i cili është i zakonshëm në shumë nga lojërat e EGT Interactive. Ky funksion është një lojë bonus që mund të aktivizohet rastësisht në çdo kohë. Kur fillon, lojtarët kanë mundësinë të fitojnë një nga katër jackpot-e progresive.

Lojtarët përcjellën në një ekran të ri, ku shfaqen 12 letra të kthyera. Qëllimi është të ktheni letra derisa të mbledhni tre me një simbol të njëjtë. Çdo kartë paraqet një nga katër jackpot-et – pikë, zemër, karo, apo shpata. Fitoni jackpot-in që përputhet me tre simbole të mbledhura.

Funksioni Gamble

Funksioni tjetër bonus në Caramel Hot është funksioni “Gamble” (riziku), i cili i jep lojtarëve mundësinë të dyfishojnë fitimin e tyre. Ky funksion aktivizohet pas çdo rrotullimi fitues dhe ofron lojtarëve mundësinë të pohojnë ngjyrën e kartës së ardhshme loje – kuqe ose zi.

Nëse pohimi juaj është i saktë, fitimi juaj dyfishohet. Por kujdes, sepse nëse nuk pohoni saktë, humbni të gjitha fitimet nga rrotullimi aktual. Kjo shton emocion dhe ju jep mundësinë të rrisni fitimet tuaja, nëse jeni të gatshëm të rrezikoni.

Përfundim

Caramel Hot është një lojë e këndshme e makinës së lojërave që ofron argëtim të shkëlqyer, momente të këndshme dhe mundësi të bukura fitimesh potenciale. Pa dyshim, kjo nuk është loja më e njohur me temë frutash, por ky slot ka një tërheqje të vetën dhe vlen të provohet.

Vulgariteti i ulët dhe përqindja e mirë e kthimit janë një bazë e mirë për një lojë më të gjatë, duke krijuar një mundësi të mirë për të goditur jackpot-in. Nëse dëshiron të provosh lojën, mund ta bësh këtë falas me demonstrimin në fillim të këtij shqyrtime.

Dhe nëse je në humor të luash me para të vërteta, nën demonstrimin do të gjesh një buton që të çon te një nga kazinotë online më të mira në Shqipëri. Atje mund të shijosh jo vetëm Caramel Hot, por edhe shumë lojëra të tjera kasinoje fantastike.

Prandaj, nëse po kërkon një përvojë kazinoje të shkëlqyer online, shtyp butonin dhe argëtohu!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*