20Bet
  • Lojëra
  • Bonuse dhe promocione
  • Aplikacion Mobil
  • Depozitat dhe tërheqjet
  • Mbështetja për Klientët
4.3
Sending
User Review
0 (0 votes)

Kazinoja 20Bet është pjesë e një shtëpie bastesh me të njëjtën emër. Është një kazino që ekziston që nga viti 2018. Në fakt, atëherë fiton licencën nga Curacao dhe është pronë e kompanisë TechSolutions Group N.V.

20Bet

Përgjithësisht

Kazinoja 20Bet nuk është shumë e njohur, por ende ka elemente shumë pozitive që mund të plotësojnë nevojat e të gjithë lojtarëve të kazinosë. Një gjë e mirë është se përpjeket çdo ditë për të përmirësuar dhe për të fituar një reputacion si ato kazinoja online të tjera kryesore.

Sajti

Sajti i kazinos është ndarë në dy kategori. Një kategori është për lojërat e kazinos dhe slotet, ndërsa pjesa tjetër është për kazinon në kohë reale. Në faqen kryesore të kazinos do të hasni promocionet e aktivizuara në formë slider, dhe më poshtë janë vendosur slotet sipas aktualitetit, slotet e vjetra dhe të reja, si dhe slotet me bonus të lartë.

Sinqerisht, nuk do të keni vështirësi të orientojeni në këtë faqe, pasi është shumë e thjeshtë dhe e lehtë për përdorim.

Dizajni dhe navigimi

Duhet ta lëvdojmë dizajnin që është shumë mirë menduar. Është një faqe që është mjaft e lehtë për tu menaxhuar, për të qenë më preciz, është moderne dhe e thjeshtë. Pjesa qendrore ka një slider ku keni mundësinë të shihni promocionet më të reja dhe më të atraktivat që janë aktive në atë moment. Në pjesën e sipërme janë të gjitha kategoritë, ndërsa djathtas në pjesën qendrore keni një listë me fitimet që realizohen në atë moment. Ngjyrat e ndritshme kontribuojnë në një ndjenjë pozitive kur bini poshtë, për të qenë më të saktë, mund të themi vetëm fjalë pozitive në këtë aspekt.

Gjuhët

Gjuha është shumë e rëndësishme në një kazino online. Nëse ky kazino nuk ofron as anglisht, as një gjuhë që e njihni, atëherë pa dyshim do të hasni në probleme. Në këtë kazino online, janë të disponueshme 33 gjuhë. Na zhgënjeu fakti që shqipja jonë nuk është e përfshirë, as edhe ndonjë gjuhë tjetër ballkanike, kështu që do të duhet të funksiononi në anglisht ose një gjuhë të zgjedhur nga ju.

Zgjedhja e lojërave në kazinon 20Bet

Pa dyshim, kazinoja 20Bet do t’ju tërheqë vëmendjen falë gamës së gjerë të lojërave të kazinos. Ajo posedon më shumë se 4500 lojëra slot, dhe gjithashtu mund të gjeni shumë lojëra të shpejta dhe interesante si lojëra me rritje/zbritje, baste, dhe të tjera.

Përveç lojërave tradicionale të slot, keni në dispozicion edhe kazino në kohë reale, ku mund të gjeni shumë variante të pokerit, ruletit, blackjack, baccarat dhe të tjera.

Dashamirët e blackjack-ut do të jenë të kënaqur me zgjedhjen e madhe të lojërave nga shumë furnizues të ndryshëm, dhe kjo vlen edhe për pokerin.

Gjithashtu, përmes kazinos në kohë reale, keni mundësinë të merrni pjesë në shfaqje të ndryshme, si rrotullimi i fatit, hedhja e basteve, dhe shumë lojëra të tjera interesante.

Lojërat e Slot

Nëse kërkoni një kazino online me shumë lojëra kazino slot, atëherë 20Bet është zgjedhja e vërtetë për ju. Këto slotë janë grupuar në kategori të ndryshme, duke përfshirë lojëra të njohura, lojëra të reja, të luajtura më shpesh, slotë me bonus, lojëra të shpejta, si dhe slotë që ofrojnë jackpot të madh. Duke bërë skrol, do të merrni një përmbledhje dhe një pamje të qartë për to se çfarë sloti i përket ku.

Kazino në kohë reale

Shpeshherë, kazinot në internet harrohen, por ky është një lloj ndryshe i lojërave të fatit që ofron komoditet dhe kënaqësi të plotë. Përmes këtij shërbimi, keni mundësi të luani me shumë krupierë në kohë reale dhe të grumbulloni lojërat tuaja të preferuara të kazinosë. Kështu, merrni një përvojë si të ishit pjesë e një kazinoje luksoze dhe të pasur. Nëse ende nuk keni provuar këtë lloj loje, atëherë kjo është një mundësi e vërtetë për ju.

Softueri

Në kazinon 20Bet, janë të disponueshme lojëra kazino nga shumë furnizues, për të qenë më të saktë, aktualisht ka rreth 60. Në këtë numër përfshihen prodhuesit më të njohur të lojërave kazino si NetEnt, Booming Games, Genesis Gaming, Pragmatic Play, Betsoft, Microgaming, Playtech, Playson dhe shumë të tjerë.

Megjithatë, kjo është një numër i respektueshëm i furnizuesve, por duke parë gamën e gjerë të lojërave, kjo duket mjaft e kuptueshme.

Depozita në kazinon 20Bet

Depozita në kazinon 20Bet është e mundur përmes disa metodash, dhe në vijim do t’ju paraqesim cilat janë ato. Gjithashtu, duhet të theksojmë se për depozita nuk ka tarifa, dhe shuma minimale që duhet të depozitoni është 1 euro, ndërsa për kriptovalutat, shuma minimale është 50 euro.

Depozita mund të kryhet përmes metodave të mëposhtme:

Kartat kredit dhe debit – Visa, Master Card Portofollet elektronike – Skrill, Neteleer, EcoPayz, Jetton Vauçerët – Neosurf Kriptovalutat – Bitcoin, Ethereum, Litecoin


Ritirimi i fondeve në kazinon 20Bet

Ritirimi është një element shumë i rëndësishëm në çdo kazino, sepse pse do të luani dhe do të investoni paratë nëse tërheqja është një çështje e vështirë. Zakonisht, tërheqja bëhet gjithmonë në të njëjtën mënyrë si depozita, me përjashtim të rasteve kur bëhet fjalë për vauçerë të ndryshëm, dhe në atë rast duhet të transferoni fondet në llogarinë tuaj bankare. Po ashtu, ashtu si për depozitën, nuk ka tarifa për tërheqjen në këtë kazino. Shuma minimale për tërheqje është 2 euro, ndërsa për kriptovalutat është 50 euro.

Bonuset dhe promocionet në kazinon 20Bet

Bonuset

Në kazinon 20Bet, ekzistojnë disa lloje bonusesh, përfshirë bonusin për përdoruesit e rinj, bonusin për përdoruesit ekzistues, bonusin ditor dhe shumë të tjera. Në vijim, do të flasim shkurtimisht për llojet më të njohura të bonuseve që janë të disponueshme në këtë kazino.

Bonus për mirëseardhje në kazinon 20Bet

Bonusi për mirëseardhje mund të thuhet se është një ofertë solide dhe është në vlerë nga 100% deri në 120 euro, dhe gjithashtu merrni 120 rrotullime falas në lojën e slotit “Elvis Frog”. Ky ofertë është e vlefshme vetëm për përdoruesit e rinj, për ata që ende nuk kanë bërë një depozitë në këtë kazino online. Besojmë se të gjithë duan më shumë para për fillim, dhe kjo është një mundësi shkëlqyese për ju. Për të marrë bonusin, duhet të bëni një depozitë minimale prej 20 euro, dhe për tërheqjen e bonusit, duhet të bëni një shumë të përgjithshme të lojërave prej 40 herë vlerës së parave të depozituara dhe shumës së bonusit të fituar. Pas plotësimit të këtyre kushteve, atëherë bonusi është i disponueshëm për tërheqje.

Bonusi për depozitën e dytë në kazinon 20Bet

Duke shtuar kodin bonus 2DEP, në depozitën tuaj të dytë mund të merrni 50% deri në 100 euro, dhe gjithashtu 50 rrotullime falas në lojën e slotit “Great Rhino Megaways”.

Bonusi i të Premtës

Bonusi i ditës lidhet me të gjitha depozitat e bëra në të Premtën. Vlera e kësaj depozite është 50% deri në 100 euro, dhe gjithashtu 50 rrotullime falas në lojën e slotit “Wolf Gold”. Për ta aktivizuar këtë bonus, futni kodin RELOAD. Rrotullimet e lira aktivizohen në dy ditët e radhës, nga 25 për ditë. Ky bonus është i disponueshëm vetëm në të Premtë dhe vlen çdo të Premtë nga ora 00:00 deri në 23:59. Gjithashtu, për të tërhequr bonusin, duhet të plotësoni disa kushte të caktuara.

Bonusi Skrill

Kazinoja 20Bet ofron një bonus prej 25% nëse përdorni Skrill si metodë depozitimi. Duhet të theksojmë se nuk ka tarifa për depozita dhe tërheqje përmes Skrill, kështu që nëse jeni gati të shtoni më shumë para në llogarinë tuaj, kjo është një mundësi e vërtetë për ju. Depozita minimale e kualifikuar është 20 euro, ndërsa shuma maksimale e bonusit që mund të fitoni në këtë promocion është 50 euro. Bonusi, si çdo tjetër, nënkupton disa kushte dhe rregulla para se të mund të tërhiqet. Për të marrë këto para, duhet të bëni një shumë të përgjithshme të lojërave prej 40 herë brenda dy javëve pas marrjes së tyre.

Programi i besimit

Edhe vetë emri na shpjegon çfarë do të thotë kjo promocion. Është fjala për një shpërblim për të gjithë përdoruesit e besueshëm. Pavarësisht nëse luani në kazino ose bëni bast sportiv, me çdo bast të juaj, mblidhni pikë të cilat më pas mund të shkëmbehen për kredite për baste ose kredite për kazino. Në një fjalë, sa më shumë luani dhe sa më besueshëm jeni, aq më e madhe është shpërblimi juaj.

Versioni mobil

Këtu mund të themi se kazinoja 20Bet është një nga kazinotë më të mira për të luajtur përmes telefonit celular. Përveçse keni të gjitha funksionet si në versionin për desktop, keni privilegjin të luani në një kazino që funksionon pa problem në pajisjen tuaj celular.

Po ashtu, mund të shijoni lojërat e ndryshme të kazinos në kohë reale pa dalë nga shtëpia ose ndërsa jeni në lëvizje.

Për momentin, nuk ka një aplikacion mobil, por besojmë se së shpejti do të ndodhë, kështu që do të keni qasje edhe më të lehtë në këtë kazino, por kjo nuk është një pengesë e madhe.

Mbështetja ndaj përdoruesve

Mbështetja ndaj përdoruesve është aktive 24/7 përmes faqes së tyre, dhe duhet theksuar se punonjësit e tyre janë shumë të mirënjohur dhe profesionistë, kështu që shumë lehtë dhe shpejt do t’i zgjidhin problemet tuaja.

Kjo përfshin problemet më të vogla me të cilat mund të përballeni. Nëse keni një problem më serioz, nuk do të merrni ndihmë nga mbështetja e drejtpërdrejtë, por problemi juaj do të dërgohet në një nivel më të lartë, dhe zgjidhja për problemin dhe përgjigja do t’ju vijnë drejtpërdrejt në emailin tuaj. Është e mirë që problemet zakonisht zgjidhen brenda disa orëve.

Ju mund t’i merrni ata në këndin e djathtë të poshtëm, ku keni një ikonë jeshile. Duke klikuar atje, hapet një formë regjistrimi, dhe duhet të jepni emrin dhe mbiemrin, emailin dhe kategorinë e problematikës suaj. Pas plotësimit të këtyre fushave, do të ridrejtoheni në formën e bisedës në kohë reale (Live Chat), ku do të keni një bisedë të drejtpërdrejtë në kohë reale me një punonjës të mbështetjes ndaj përdoruesve.

Përveçse në chat-in e tyre, mund t’i kontaktoni edhe përmes emailit. Mungesë e tyre është se është e disponueshme vetëm në gjuhën angleze.

Përfundimi

Pa dyshim, mund ta vlerësojmë kazinon 20Bet me një vlerësim të qëndrueshëm. Ka një numër të lartë lojërash slot, por ka disa mangësi në lojërat e tjera të njohura të kazinos. Megjithatë, ju sigurojmë se nëse 20Bet është zgjedhja juaj, nuk do të zhgënjeheni.

Kazinoja ofron bonusa dhe promocione të shkëlqyera, ndërsa dizajni i cilësuar dhe zgjedhja e shkëlqyeshme e lojërave kontribuojnë që kjo kazino të rangohet lart nga ne. Duam të theksojmë shërbimin e tyre në lidhje me depozitat dhe tërheqjet, pasi funksionon pa gabime, dhe shpeshherë kemi vënë re që paratë, pasi i tërhiqni, janë në dispozicion në kartën tonë për vetëm disa orë. Kjo është një avantazh tjetër, pasi nuk keni nevojë të prisni për fitimin për disa ditë të tjera.