1xBet
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

1xBet Casino është një kazino online cilësore që ofron shumë përsa i përket zgjedhjes së lojërave, bonuseve dhe promovimeve për lojtarët.

Kazino 1xBet u themelua fillimisht në vitin 2007, megjithatë filloi të funksionojë në vitin 2011. Sot, është një nga kazinotë online me rritjen më të shpejtë, me mbi 400.000 përdorues në mbarë botën.

1xBet Casino ka marrë Licencën e Lojërave Curacao, një autoritet i respektuar licencues, duke e bërë kazinonë 1xBet padyshim të ligjshme dhe të ndershme.

Kazinoja 1xBet ofron një gamë të gjerë lojërash kazino, duke përfshirë lojëra slots, lojëra tavoline, video poker, lojëra kazino live. Këto ofrohen nga ofrues të ndryshëm që tashmë janë të njohur në industrinë e lojrave.

Një avantazh shtesë është se bitcoin është një nga mënyrat e disponueshme të pagesës. 1xBet është një nga kazinotë e para që shtoi bitcoin si një mënyrë pagese dhe pritet që shumë kazino dhe bastevënës të fillojnë ta përdorin atë në të ardhmen.

Lidhje alternative për 1xBet

Nëse jeni rezident në një vend ku kazinoja 1xBet nuk ka licencë, mund të mos jeni në gjendje të regjistroheni përmes faqes zyrtare të internetit. Megjithatë, ju ende mund të regjistroheni duke përdorur lidhjen alternative për 1xBet që mund të gjeni më poshtë.

Me këtë lidhje, do të keni akses në të gjitha shërbimet që ofron kazino 1xBet, të gjitha bonuset dhe përfitimet. Kjo është në fakt arsyeja kryesore pse ne ju ofrojmë këtë lidhje alternative. Kështu që të gjithë mund të hyjnë në faqen e internetit të kazinosë 1xBet pa humbur asnjë gjë.

Faqja e internetit 1xBet

Në fillim, kur hapni faqen e internetit mund të jeni pak konfuz pasi dizajni i uebit është pak dërrmues. Sidoqoftë, përdoruesit mësohen me të shumë shpejt.

Në këndin e sipërm djathtas, ju keni mundësinë të zgjidhni midis 60 gjuhëve që ofron kjo faqe. Mund ta ndryshoni pamjen (evropiane ose aziatike) duke klikuar në ikonën e Cilësimeve pranë saj. Opsionet e hyrjes dhe regjistrimit, si dhe ora aktuale janë të gjitha të vendosura në këndin e sipërm djathtas.

Kolona e mesme, duke filluar nga ana e majtë, përmban të gjitha sportet për të cilat mund të vini bast. Më pas ju keni mundësinë për baste të drejtpërdrejta, më pas janë të gjitha bonuset dhe promovimet që mund të merrni, kazino, kazino live, lojëra televizive dhe lojëra të tjera nga të cilat mund të zgjidhni. Të gjitha gjërat kryesore janë në faqen e parë të faqes në kolonën e mesme.

Duhet pak kohë për t’u mësuar me porosinë e faqes në internet dhe sapo të mësoni se ku është gjithçka, do të mësoheni shumë shpejt me të.

Llojet e Lojërave 1xBet

1xBet Casino ofron shumë lojëra të ndryshme kazino, lojëra tashmë të famshme, të krijuara nga emra tashmë të njohur në këtë industri si dhe disa lojëra nga kompani të reja. Kjo është një gjë e mirë sepse mund të shijoni disa nga lojërat më të mira në internet, por gjithashtu keni mundësinë të provoni disa lojëra të reja që nuk i keni luajtur kurrë më parë.

Kjo kazino u ofron lojtarëve të saj një gamë të gjerë lojërash në çdo kategori. Duke përdorur 1xBet, nuk do të keni nevojë të kërkoni një kazino tjetër, pasi keni gjithçka në një vend. Pavarësisht nëse jeni adhurues i lojërave slot, pokerit, ruletit, blackjack-ut ose ndonjë lojë tjetër, këtu mund të gjeni gjithçka që dëshironi.

1xBet lojëra elektronike të kazinosë

Kjo kazino ofron një numër të lojërave slot kazino. Pavarësisht nëse ju pëlqejnë disa nga lojërat më të vjetra slot që ju kthejnë pas në kohë kur keni qenë fëmijë duke luajtur një nga lojërat tuaja të preferuara me “fruta” ose ju pëlqen të luani lojëra të reja, 1xBet ofron gjithçka. Veçanërisht interesante për lojtarët, janë slotet e jackpot-it nga të cilat ka shumë në 1xBet Casino.

Një lloj tjetër slot kazinoje që mund të gjeni janë lojërat me slot me rrotulla. Lojërat slot me rrotulla të rrotullimit kanë një veçori bonus të integruar që i lejon lojtarët të vazhdojnë të rrotullohen edhe pasi të kenë fituar; potencialisht duke i lejuar ata të vazhdojnë të fitojnë para. Lojërat slot me rrotulla me rrotullime në kazino 1xBet janë nën kategorinë CLUSTER.

Slotet më të njohura të kazinosë 1xBet

 • Jellyfish Flow,
 • Gordon Ramsay Hell’s Kitchen
 • Phoenix Gold,
 • Hotline,
 • Book of Tribes
 • Safari Sam 2
 • Epic Gladiators,

1xBet lojëra elektronike 3D

 • Bounty Raid,
 • Windy City,
 • Golden Ticket 2,
 • The Big Deal,
 • Moriarty Megaways
 • Stone Age
 • Voodoo
 • Almighty Sparta

1xBet Jackpot lojëra elektronike

 • Great Panda,
 • Sun Strike,
 • Mega Moolah
 • Irish Coins,
 • Sun of Egypt 2,
 • Strike Gold etc.
 • Chilly Fiesta etc.


Slot të tjera të disponueshme të kazinosë 1xBet janë klasikët si Starburst, Jack Hammer dhe Fruit Shop nga NetEnt, dhe nga Microgaming, me siguri do të njihni Thunderstruck, 300 Shields dhe Irish Eyes. Duhet të përmendim gjithashtu slotet e jackpot-it 1xBet si Mega Moolah dhe Major Millions ku mund të fitoni me të vërtetë para të mëdha. Me numrin e lojërave elektronike që ofron 1xBet, nuk do të mërziteni kurrë.

Lojërat e kazinosë 1xBet

Nëse lojërat e tavolinës janë zgjedhja juaj e preferuar, nuk do të zhgënjeheni kurrë duke luajtur lojëra kazino 1xBet. Ju mund të luani Roulette, Blackjack, Baccarat, Three Card Poker, Caribbean Stud, Pontoon, Pai Gow Poker, dhe shumë të tjera. Zgjedhja është aq e gjerë sa sado të përpiqemi të përshkruajmë gjithçka, nuk do të jetë e mjaftueshme. Dhe nëse do të përpiqeshim të rendisnim lojërat që ato ofrojnë, do t’ju duhej mjaft kohë për ta lexuar atë.

Video poker

Mund të gjeni të gjitha lojërat e zakonshme në 1xBet si Aces & Faces, All American, Deuces Wild, Jacks or Better dhe Joker Poker. Kjo kategori është një nga më të njohurat dhe më të luajturat, ndaj ia vlen ta eksploroni. Numri i lojërave në këtë kategori, njëlloj si në të tjerat, është jashtëzakonisht i madh.

Kazino live

Ashtu si një kazino e vërtetë, Kazinoja Live në 1xBet ofron një përvojë të vërtetë kumari duke ju bërë të ndiheni sikur jeni në Las Vegas, por nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Kazinoja Live në 1xBet ofron të njëjtat lojëra kazino si në Las Vegas. Disa nga lojërat përfshijnë lojëra elektronike të zakonshme të kazinosë, Ruleta Ruse, lojëra me letra dhe shumë të tjera. Gjithashtu, ju mund të luani Baccarat, Blackjack, Roulette, Sic Bo, Caribbean Stud dhe Texas Hold’em. Ju keni në dispozicion një numër të madh lojërash, siç është rasti në një kazino të vërtetë. Në anën e majtë të ekranit tuaj, ju keni mundësinë të zgjidhni midis ofruesve të ndryshëm, në rast se preferoni ndonjë markë në veçanti.

Lojërat karakterizohen nga një ambient i këndshëm dhe tregtarë të gjallë që do t’ju bëjnë të ndiheni vërtet sikur jeni brenda një kazinoje ekskluzive me famë botërore dhe ju i bëni të gjitha nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

Lojëra të tjera

Për të përfunduar kompilimin e plotë, 1xBet ka disa lojëra të tjera që mund të jenë interesante për ju. Nga menyja kryesore, zgjidhni seksionin 1xGames për të parë opsionet e gjera. Mund të luani disa lojëra të tjera me letra si Klondike, Red Dog, Mazzetti, Beat the Joker, short turk, Storm. Lojërat me zare janë gjithashtu një opsion si Jamb, Hot Dice, Under dhe Over 7, Crown dhe Anchor. Nëse dëshironi të provoni fatin tuaj në llotari ose karta gërvishtëse, kjo është gjithashtu e disponueshme. Ka 25 dhoma Loto për të zgjedhur, me fitime të larta. Thjesht duhet të zgjidhni numrat me fat dhe të prisni rezultatin.

Për adhuruesit e Bingo, 1xBet ka mbi 40 dhoma bingo nga ofrues të ndryshëm si Pragmatic Play, Salsa Technology, FLG Web, Atmosfera, NSoft, JDB Gaming.

Të gjitha këto janë vetëm për të përmendur disa sepse ka mbi 60 lojëra të tjera që nuk i përkasin asnjërës prej këtyre kategorive të përmendura, por me siguri ka lojtarë që dëshirojnë të bëjnë një pushim dhe të provojnë diçka si Super Mario; Sekreti i Sherlock; Rast sekret; Guri, gërshërët, gjethet; Domino; Kryqëzata e Kripteve, etj.

Ofruesit e softuerit

Siç e kemi përmendur tashmë 1xBet ofron lojëra nga ofruesit më të famshëm të softuerit në industri, por në të njëjtën kohë ofron diçka të re dhe origjinale që mund të tërheqë vëmendjen tuaj. Disa nga kompanitë e shumta janë Pragmatic Play, Netent, 1X Live, H Gaming, Gameplay Interactive, Evolution Gaming, Endorphina, Play’n Go, SoftBet, Evoplay Entertainment, Amatic dhe shumë të tjera.

Aplikacioni 1xBet dhe versioni celular

Aplikacioni 1xBet është i disponueshëm për shkarkim në disa lloje pajisjesh, duke përfshirë iPad dhe iPhone, telefonat Windows dhe telefonat Android dhe tabletët. Përdoruesit e IOS dhe Android gjithashtu mund të hyjnë në kazino përmes shfletuesit të tyre celular përmes 1xsport.mobi. Në këtë mënyrë, ju mund të luani dhe të keni akses në lojërat tuaja të preferuara të kazinosë, bastet sportive dhe promovimet ndërsa jeni në lëvizje. Të gjitha lojërat e disponueshme në versionin desktop janë gjithashtu të disponueshme në versionin celular. Falë dizajnit dhe funksionalitetit nuk do të keni asnjë problem me lundrimin në versionin celular dhe do të gjeni lojën që dëshironi dhe do të filloni të luani në pajisjen tuaj celulare inteligjente pa asnjë problem.

1xBet ka gjithashtu një aplikacion celular, megjithatë, nëse vendosni ta shkarkoni, nuk do ta gjeni në Google Play Store ose Apple Store. Megjithatë, është në dispozicion për t’u shkarkuar direkt nga faqja e internetit. Aplikacioni funksionon mirë, por ka më pak opsione lojërash sesa versionet e desktopit dhe celularit.

Bonuset dhe promovimet e kazinosë 1xBet

Në këtë pjesë, kazino 1xBet ka marrë vlerësime negative, pasi kazinoja nuk ka ofruar bonuse dhe promovime për përdoruesit e saj. Sidoqoftë, situata ka ndryshuar shumë, kështu që tani ka një përzgjedhje të madhe të bonuseve dhe promovimeve për përdoruesit e rinj dhe ekzistues. Gjëja e rëndësishme që duhet të dini është se nuk keni nevojë për ndonjë kod bonus të kazinosë 1xbet për të kërkuar bonuset.

Bonusi i mirëseardhjes

Ata gjithashtu kanë këtë ofertë fantastike si bonus mirëseardhjeje, të ashtuquajturën Paketa Mirëseardhjeje deri në 1500 € + 150 rrotullime falas. Ajo që duhet të bëni për të marrë bonusin, është të plotësoni plotësisht profilin tuaj dhe të depozitoni një minimum prej 10 € për depozitën e parë dhe një minimum prej 15 € për pjesën tjetër, dhe bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Ata ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë dhe 30 rrotullime falas; 50% në depozitën e dytë dhe 35 rrotullime falas; 25% në depozitën e tretë dhe 40 rrotullime falas; dhe 25% në depozitën e katërt dhe 45 rrotullime falas në kazinonë 1xbet.

Bonusi maksimal që mund të kërkohet është 300 € për depozitën e parë; 350 € për të dytën; 400€ për depozitën e tretë dhe 450€ për depozitën e katërt.

Të gjitha bonuset e depozitave duhet të shlyhen duke vënë bast shumën e bonusit 35 herë brenda 7 ditëve. Aksionet nuk mund të jenë më të larta se 5 € derisa bonusi të jetë shlyer.

Pasi të keni përmbushur kërkesat e basteve, rrotullimet falas të 1xBet do të kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj, pa pasur nevojë të vendosni një kod bonus të kazinosë 1xbet.

Rrotullime falas të 1xBet çdo ditë të javës

1xBet Casino ofron rrotullime falas çdo ditë të javës. Çdo ditë ka një lojë të ndryshme të ditës që duhet të luani dhe të plotësoni disa kërkesa për të marrë rrotullimet falas të 1xBet. Gjëja më e mirë është se nuk ka kërkesa për baste për fitimet nga rrotullimet falas të 1xBet.

 • E hënë – Vendos gjithsej 70 € në lojën e ditës dhe përfito 25 rrotullime falas
 • E martë – Mblidhni 200 € fitime në lojën e ditës dhe merrni 30 rrotullime falas.
 • E mërkurë – Fito gjithsej 300 € në lojën e ditës dhe përfito 40 rrotullime falas.
 • E enjte – Pasi aksionet tuaja totale në lojën e ditës arrijnë 150 € ose më shumë, ju merrni 40 rrotullime falas.
 • E premte – Fitoni një shumë totale prej 300 € ose më shumë në lojën e ditës dhe merrni 40 rrotullime falas.
 • E shtunë – Pasi aksionet tuaja totale në lojën e ditës arrijnë 200 € ose më shumë, ju merrni 50 rrotullime falas.
 • E diel – Fitoni një shumë totale prej 600 € ose më shumë në lojën e ditës dhe merrni 75 rrotullime falas

Promovimet

Ata kanë edhe promovimin, 200% fitime. Çdo ditë, 10000 baste zgjidhen në mënyrë të rastësishme dhe fitimet e tyre shumëzohen me një faktor x2

TVBET Jackpot shpërblehet çdo ditë për pjesëmarrësit në këtë lojë. Xhekpoti formohet nga 1% e vlerës së të gjitha basteve të vendosura atë ditë.

Programi i besnikërisë – VIP Cashback

Ka 8 nivele në këtë program besnikërie. Të gjithë lojtarët fillojnë me nivelin e parë (Bakri). Për të arritur në nivelin tjetër, duhet të vazhdoni të luani në kazinonë e tyre. Sa më i lartë të jetë niveli, aq më i madh është kthimi i parave. Lojtarët që arrijnë nivelin më të lartë marrin oferta ekskluzive, mbështetje VIP dhe cashback-u i tyre llogaritet në bazë të të gjitha basteve që kanë vendosur, pavarësisht nëse kanë fituar apo humbur.

Metodat e pagesës 1xBet

Kazino 1xBet ofron mënyra të ndryshme pagese, në varësi të vendit ku ndodheni. Ato duket se përfshijnë çdo mënyrë të mundshme depozitimi të parave, në mënyrë që lojtarët të mos kenë nevojë të hapin disa llogari të reja vetëm për hir të kumarit.

Kartat bankare, të tilla si Visa ose MasterCard janë një nga mënyrat e pagesës të disponueshme në 1xBet. Shuma minimale e depozitës është 1 € dhe përpunohet menjëherë. Shuma minimale e tërheqjes është 1,5 € dhe përpunohet nga 1 min deri në 7 ditë.

Janë të disponueshme edhe kuletat elektronike si Skrill, WebMoney, Perfect Money, Sticpay, etj. Depozita minimale është sërish 1€ dhe përpunohet në çast. Sa i përket tërheqjes, shuma minimale që mund të tërhiqni është 1.5 € dhe përpunohet brenda 15 minutave.

Metodat e ardhshme të disponueshme janë disa sisteme pagese si Neteller, ecoPayz, Payeer. E njëjta shumë minimale e depozitës dhe tërheqjes si për kuletat elektronike dhe të njëjtat kohë përpunimi, rreth 15 minuta për tërheqje.

Ju gjithashtu mund të përdorni Internet Banking, disa nga opsionet e disponueshme janë Itau, Caixa, Santander, ECOBANQ ose karta me parapagesë si PaySafeCard, AstroPay. Depozitat prej një minimumi prej 1€ bëhen menjëherë, tërheqjet prej një minimumi prej 1.5€ përpunohen brenda 15 minutave.

Nëse jeni duke përdorur transferta bankare, duhet të keni parasysh se depozitat dhe tërheqjet mund të zgjasin deri në 24 orë ose në raste të rralla disa ditë, në varësi të bankës.

Një avantazh i madh është opsioni i kriptomonedhës në 1xBet. Ekzistojnë 26 kriptomonedha në dispozicion, nga Bitcoin, Bitcoin Cash, Lite coin, Dogecoin, Dash, Ethereum, Bitcoin gold, etj. Një tjetër gjë është se nëse dëshironi të përdorni kriptomonedhën si një mënyrë pagese dhe nuk keni një të tillë, ju mund të përdorni edhe shkëmbyesit e e-valutave të disponueshme në faqen e internetit të kazinosë 1xBet, në mënyrë që të mund të blini disa.

Mbështetja e klientit 1xBet

Nëse dëshironi të vini në kontakt me mbështetjen e klientit 1xBet, ka disa mënyra se si mund ta bëni këtë:

Email – mund të dërgoni një email në [email protected] ose të plotësoni formularin special të kontaktit të disponueshëm në faqen e tyre të internetit, në seksionin Na kontaktoni.

Live Chat – Këshilltarët e Bisedës Live janë të disponueshëm pa ndërprerje dhe kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të kontaktuar me ekipin e mbështetjes së klientit nëse keni nevojë për ndihmë urgjente. Këshilltarët e tyre janë mjaft të dobishëm dhe u përgjigjen kërkesave të klientëve mjaft shpejt. Ky opsion është diçka që kërkojnë shumica e kumarxhinjve dhe ata zakonisht zgjedhin kazinonë në internet që ka opsionin Live Chat.

Email: [email protected]
Numri i telefonit: +44-127-325-6987

Procesi i regjistrimit 1xBet

Para së gjithash, ju duhet të zgjidhni gjuhën angleze në mënyrë që të gjeni më lehtë rrugën tuaj rreth faqes.

Ka 4 mënyra se si mund të regjistroheni, dhe ato janë regjistrimi me NJË KLIK, ME TELEF, ME EMAIL dhe regjistrimi në MEDIA SOCIALE.

Nëse zgjidhni të regjistroheni me NJË KLIK, gjithçka që duhet të bëni është: Zgjidhni vendin tuaj dhe zgjidhni monedhën tuaj.

Nëse keni një kod promocional, futeni atë dhe klikoni REGJISTROHU.

Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni një konfirmim se jeni regjistruar dhe gjëja tjetër që duhet të bëni është të ruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin. Ka disa opsione se si të ruani të dhënat tuaja të hyrjes, kështu që zgjidhni atë që është më i përshtatshëm për ju.

Nëse dëshironi të regjistroheni ME TELEFON, mjafton të futni numrin tuaj të telefonit dhe të klikoni “Dërgo SMS”.

Do të merrni një mesazh me tekst me kodin e konfirmimit që duhet të futni për të përfunduar regjistrimin.

Regjistrimi ME EMAIL do të thotë që ju duhet të plotësoni të gjitha hapësirat bosh me të dhënat tuaja personale; pastaj klikoni mbi REGJISTRO dhe regjistrimi ka përfunduar.

Nëse zgjidhni regjistrimin në RRJETI SHOQËROR, aplikacioni do t’ju ofrojë disa opsione të rrjetit social; zgjidhni një dhe lejoni përdorimin e informacionit të profilit tuaj për regjistrimin në 1xBet.

Përfundim 1XBet

1xBet është një kazino cilësore në internet që ofron shumë përsa i përket bonuseve dhe promovimeve për lojtarët. Ekziston një gamë e madhe lojërash cilësore dhe nëse cilësia dhe shumëllojshmëria e lojërave janë prioriteti juaj, atëherë duhet të provoni 1xBet Casino.

Ata vënë në plan të parë komoditetin dhe kënaqësinë e lojtarëve, ndaj çdo ditë plotësojnë ofertën e tyre duke shtuar lojëra, por edhe bonuse dhe promovime. Si promovimi më popullor është oferta e rrotullimeve falas 1xBet.

1xBet ka një aplikacion të mrekullueshëm celular, kështu që ju do të mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara të kazinosë 1xBet kudo që të jeni dhe çfarëdo që jeni duke bërë. Nëse shtojmë mbështetje shumë të mirë ndaj klientit, kazinoja 1xBet ia vlen vëmendjen tuaj dhe mund të bëhet pjesë e jetës suaj të përditshme. Nëse jeni duke kërkuar për stimuj financiarë si rrotullime falas, bonuse në para dhe oferta të tjera që e bëjnë lojën e fatit më emocionues, mund t’i gjeni këtu.

Përveç kësaj, ka shumë lojëra tavoline, një numër i madh i ruleve të ndryshme, lojëra blackjack, poker, bingo dhe lojëra të ngjashme. Këto janë të gjitha lojërat që do t’ju mbajnë të zënë, dhe më e rëndësishmja do t’ju mbajnë të argëtuar. Të mos harrojmë se këto lojëra mund t’ju sjellin fitime të mëdha, kjo është ndoshta arsyeja pse keni vizituar edhe kazinonë online.

Ne ju rekomandojmë të regjistroheni dhe të provoni disa nga lojërat që ofron kazino 1xBet. Në këtë mënyrë, ju mund të luani disa nga lojërat më të mira të lojërave elektronike dhe live, por edhe të fitoni para, që është qëllimi përfundimtar i çdo loje fati.