Locowin
 • Lojëra
 • Bonuse dhe promocione
 • Aplikacion Mobil
 • Depozitat dhe tërheqjet
 • Mbështetja për Klientët
4.9
Sending
User Review
0 (0 votes)

Locowin dallohet si një kazino online, duke prezantuar një shumëllojshmëri lojërash të bazuar në fat. Edhe pse nuk ka arritur një njohje të gjerë që nga themelimi i tij në vitin 2018, platforma po fiton gradualisht popullaritet.

Një pikë e rëndësishme është që Locowin është e licensuar, duke ofruar siguri për të dhënat tuaja, si dhe për proceset e depozitave dhe tërheqjeve.

Platforma është e autorizuar në Kipër, duke operuar me numrin e regjistruar HE 443351.

Locowin

Locowin Website

Në një shqyrtim të parë, faqja paraqitet si diçka thjeshtë, pa sofistikimin e një dizajni tërheqës për ata që janë të njohur me estetikën.

Faqja kryesore ndjek një qasje minimalistike, duke paraqitur thelbësoren për mirëseardhjen në mënyrë të shquar dhe duke përfshirë formën e regjistrimit në qendër.

Nëse vazhdoni të shkrolloni, zbulojnë lojërat më të njohura në kazino, me shumën totale të jackpot-it të shfaqur menjëherë poshtë tyre.

Në fund të faqes, jepen detaje të rëndësishme rreth faqes, përfshirë licencat dhe emrin e kompanisë. Nën-kategoritë trajtojnë kushtet dhe rregullat, mbështetjen ndaj klientit, informacionin mbi pagesat dhe më shumë.

Sektori i majtë është rezervuar për logon në cepin e majtë sipër, me formën e hyrjes dhe regjistrimit vendosur menjëherë poshtë.

Kategoritë kryesore vazhdojnë pa vështirësi për në fund, përfunduar me opsionin e zgjedhjes së gjuhës në fund. Në thelb, thjeshtësia e faqes nuk i tërheq menjëherë vëmendjen me estetikën e dizajnit.

Megjithatë, kjo zgjedhje e dizajnit siguron një përdorueshmëri të lehtë, duke e bërë të lehtë për pasionat e kazinosë që nuk janë shumë të njohur me teknologjinë.

Llojet e Lojërave

Llojet e Lojërave

Lojërat me Makinat Slot në Locowin

Locowin ofron një zgjedhje të pasur të lojërave me makinat slot, duke përfshirë tituj të njohur nga ofrues të njohur dhe duke mbuluar tema nga frutat dhe të freskëtat deri te lojërat e frymëzuara nga thrill dhe horori.

Lojërat me makina slot në Locowin janë kategorizuar në disa seksione, duke përfshirë Të Gjitha Lojërat, Lojërat e Reja, Popullore, Klasike, Jackpot, dhe më shumë. Në veçanti, në varësi të kohës së vitit, ka një kategori e veçantë që paraqet makinat slot specifike për sezonin. Për shembull, makinat slot të lidhura me festat e fundvitit gjatë sezonit festiv ose ato të lidhura me verën gjatë muajve të ngrohtë.

Në kategorinë e Makinave Popullore, lojtarët mund të gjejnë lojëra që janë në tendencë në momentin e caktuar, duke ofruar një opsion shumë të mirë për ata që janë të pa vendosur.

Kategoria e Jackpot, nga ana tjetër, përfshin të gjitha makinat slot me jackpot aktive, duke lejuar lojtarët të marrin pjesë në lojëra që ofrojnë potencialin për fitime të konsiderueshme të jackpot.

Vlen të theksohet se lojtarët kanë opsionin të shënojnë makinat e tyre të preferuara si “Të Prekshme”, duke i mbledhur të gjitha lojërat e preferuara në një vend, duke kursyer kohë në kërkim.

Lojërat e Tavolinës

Lojërat e tavolinës, duke përfshirë poker, blackjack, ruletë dhe më shumë, janë një pjesë e rëndësishme e argëtimit të kazinosë. Locowin ofron shumë variante të blackjack, pokerit dhe ruletës, siguruar që do të jetë një kënaqësi për dashamirët e këtyre klasikëve të kazinosë.

Nëse jeni një fans i lojërave të tavolinës, Locowin siguron që kjo seksion nuk do të zhgënjejë, por do të ju lërë të kënaqur plotësisht me ofertat e saj të ndryshme.

Kazino në Kohen Reale

Kategoria e Kazinosë në Kohen Reale është bërë një pjesë thelbësore e çdo kazinoje online. Ky popullaritet është i justifikuar, pasi prezanton një dimension tjetër të lojërave.

Zgjedhja e një loje kazinoje në kohen reale lejon lojtarët të përjetojnë ambientin e një kazinoje elite, duke qëndruar në shtëpi me rehati. Këto lojëra zhvillohen përmes transmetimeve në drejtim të drejtë, duke përfshirë krupierë miqësorë që kryejnë detyrat e tyre.

Në këtë seksion janë në dispozicion shumë lloje lojrash, përfshirë ruletë, blackjack, baccarat dhe më shumë. Nëse ende nuk keni eksploruar lojërat e kazinosë në kohen reale, ne e rekomandojmë provimin për një përvojë unike dhe immersive.

Softueri

Kazinoja Locowin ka krijuar partneritete të suksesshme me 34 ofrues, në veçanti kompani të specializuar në prodhimin e lojërave të kazinosë.

Në momentin e tanishëm, Locowin ofron një gamë të ndryshme lojërash nga ofrues të njohur si NetEnt, No Limit, Play’n Go, Blue Print, Evolution Gaming, Pragmatic Play, Quick Spin, Reel Play, Felt, Bet Soft, Playson, dhe shumë të tjerë.

Këta janë disa nga ofruesit e njohur të softuerit për lojëra të kazinosë, duke siguruar një shumëllojshmëri zgjedhjesh për të përmbushur preferencat e çdo lojtari.

Bonuset dhe Promocionet në Locowin

Seksioni i dedikuar për bonuse dhe promocione në Locowin është i forët, duke ofruar një gamë të ndryshme të stimujve. Këtu, mund të zbuloni bonuset e mirëseardhjes të ndryshme, promocionet e cashback, ofertat e rrotullimeve falas, dhe më shumë.

Bonus i mirëseardhjes

Zbulo Ofertën e Mirëseardhjes në Kasinon Locowin! Këdo që bashkohet mund të eksplorojë kullat e kalasë dhe të fitojë pesë bonuset e mahnitshme, të gjitha në vlerë deri në 1,850 € në para bonus dhe 500 rrotullime pa kërkesa basti.

Shijoni Rrotullimet Pa Bast:

Kasino Locowin ofron deri në 1,850 € në bonus dhe 500 rrotullime pa bast për të gjithë lojtarët. Pesë depozitat e para përputhen me rrotullime falas, dhe këtu është shpjegimi:

 • Depozito 20-50 € për 35 Rrotullime Falas
 • Depozito deri në 100 € për 70 Rrotullime Falas
 • Depozitat mbi 100 € sjellin 100 Rrotullime Falas

Këto rrotullime falas mund të përdoren në lojëra të mira si The Legend of Shangri-La: Cluster Pays, Lights, Starburst, Joker Pro dhe Gonzos Quest.

Fitoni Bonuset e Depozitave:

Kasino Locowin ka gjithashtu pesë bonuset e mirëseardhjes për t’u zgjedhur. Lojtarët mund të vendosin kur të fitojnë secilin bonus. Për shembull, përdorni bonusin e mirëseardhjes të parë në depozitën e parë ose ruajeni për depozitën e dytë ose të gjashtën – zgjedhja është në dorën tuaj!

Këto janë bonuset e depozitave të disponueshme në kasier:

 1. 100% përputhje nga 20-350 €
 2. 85% përputhje nga 20-350 €
 3. 75% përputhje nga 20-400 €
 4. 50% përputhje nga 20-400 €
 5. 100% përputhje nga 20-350 €

Për më shumë informacione, shihni Kushtet dhe Kushtet. Bashkohuni me argëtimin në Kasinon Locowin tani!

Cashback i çmendur

Zbuloni “Cashback i çmendur” në Locowin – Para të vërteta për të nisur javën tuaj çdo të hënë! Është mënyra perfekte për të filluar një këndvështrim të ri.

Locowin vlerëson çdo lojtar, duke bërë të hënën e veçantë me cashback-in tonë të çmendur. Sa më shumë lozni, aq më shumë merrni.

Për të gjithë lojtarët e çmendur, Locowin ka një ide të thjeshtë por fantastike. Për çdo rrotullim që bëni në Locowin, do t’ju japim diçka prapa! Nuk ka rëndësi nëse fitoni apo humbni, ju merrni cashback-in tuaj në çdo rast.

Cashback i çmendur

Cashback-i në Locowin është pa kërkesa basti, çka do të thotë që mund të tërhiqni shumën e plotë pa shqetësime të mëtejshme.

Mbani sytë për emailin tuaj të cashback-it! Locowin do t’ju njoftojë me email dhe SMS kur të jetë ngarkuar cashback-i juaj.

Gjithë detajet mund t’i gjeni në Kushtet dhe Kushtet për më shumë informacion. Filloni javën tuaj me “Cashback të çmendur” në Locowin!

Drops&Wins

Drops&Wins është kthyer, duke sjellë një përvojë edhe më emocionuese me lojëra të reja, turne, dhe çmime të reja!

Pragmatic Play po vazhdon emocionin duke zgjeruar promovimin deri më 6 Mars, 2024, duke përfshirë lojërat e kazinosë dhe ato të kazinosë live.

Për të marrë pjesë në këtë aventure, gjithçka që ju nevojitet është të regjistroheni dhe të luani lojërat e përzgjedhura Drops&Wins – kriteret janë të shfaqura qartë në lojëra.

Duke bërë kështu, lojtarët kanë mundësinë të fitojnë çmime në para gjatë gjithë ditës, dhe fondi i çmimeve është rritur në një shifër impresionuese prej 30,000,000€/$.

A jeni fans i lojërave të makinave?

Me Mekanika Normale:

 • Marrin pjesë në turne javore me sfida si fitimet në lojë, rradhë të vazhdueshme pa fitime, dhe fitime të mëdha.
 • Kënaquni me rënien e çmimeve çdo ditë.

Me Mekanika Shumzuese:

 • Pjesëmarrja në turne javore me shumzues çmimesh.
 • Përdorni shumzuesin e çmimit për rënie të çmimit çdo ditë.

Për ata që preferojnë lojërat e kazinosë live:

 • Përplasuni në turneun javor të Blackjack.
 • Mos e humbisni rënien e çmimeve çdo ditë.

Çmime të pasura në para presin, dhe mjafton një rrotullim fatlum për të fituar shumën e madhe!

Kujtoni që kushtet dhe kushtet e përgjithshme dhe të bonusit aplikohen.

Depozitimi i Fondeve në Locowin

Depozitimi i Fondeve në Locowin

Për të filluar përvojën tuaj të lojës në çdo kazino në internet, duhet të bëni depozitin tuaj të parë, të transferoni paratë në llogarinë tuaj.

Në Kazinon Locowin, depozitat mund të bëhen përmes disa metodash të ndryshme, përfshirë:

 • Kartat e kreditit dhe kartat e debitit
 • Transferimi bankar
 • CashLib
 • Flexepin
 • Kriptovalutat
 • MiFinity
 • PaySafeCard

Është e rëndësishme të theksohet se në Maqedoni, vetëm tre metoda depozitimi janë të disponueshme në Kazinon Locowin – MiFinity, Kartat e kreditit dhe debitit, si dhe depozitat me kriptovaluta.

Nxjerrjet në Locowin

Sipas një rregulli të përgjithshëm në çdo kazino në internet, nxjerrjet zakonisht ndjekin të njëjtën procedurë si dhe depozitat, por këtu ka disa dallime.

Për ata që bëjnë një depozitë përmes një karte krediti ose debitit, ata do të duhet të tërheqin paratë e tyre përmes MiFinity ose kriptovalutash, pasi tërheqjet me kartë krediti, në të keqen e fatit, nuk janë të mundshme në Maqedoni.

Megjithatë, në rast të një fitoreje, nuk është aspak sfiduese përdorimi i çdo nga metodat e mësipërme të tërheqjes.

Mbështetje e klientit

Në lidhje me kazinot në internet, sfidat operative mund të paraqiten shpesh. Prandaj, bëhet e rëndësishme që kazinoja në internet e zgjedhur të ketë një mbështetje të shkëlqyer për klientët.

Në Locowin, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes përmes email-it në [email protected] ose përmes funksionit Live Chat që ndodhet në këndin e poshtëm të djathtë të faqes së internetit. Nga përvoja e tyre, vërehet se ekipi i mbështetjes është plotësisht i përgatitur; megjithatë, ata mungojnë nga autoriteti për të adresuar drejtpërdrejt çështjet. Për çështje më të rëndësishme, përdoruesit mund të drejtohen në departamentin e duhur, duke kërkuar një pritje prej afërsisht 48 orësh për zgjidhjen e çështjes përmes email-it.

Regjistrimi në Kazinon Locowin

Procesi i regjistrimit në

Mirësevini në Kazino Locowin! Për të regjistruar, sigurohuni të jepni të dhënat bazë:

 • Emër dhe Mbiemër
 • Data e Lindjes
 • Adresa, Kodi Postar, Qyteti (Maqedonia e Veriut)
 • Emri i përdoruesit, Email, Fjalëkalimi
 • Monedha e preferuar (EUR), Numri i Telefonit

Duke pajtuar me:

 • Kushtet dhe Afatet (18+)
 • Politikën e Privatësisë dhe Politikën e Cookies të Locowin
 • Pranimin e Rrotullimeve Falas, Shpërblimeve dhe Ofertave të Marketingut

Klikoni “KRIJO LLOGARI” për të përfunduar. Nevojë për ndihmë? Klikoni “Ndihma.”

Përfundimi

Kazino Locowin ofron një përvojë argëtuese me një zgjedhje të ndryshme lojërash, promocione emocionuese dhe një ndërfaqe të lehtë për përdorim. Procesi i regjistrimit është i thjeshtë, duke lejuar lojtarët të futën shpejt në aksion. Ndërsa mbështetja për klientët është në dispozicion, trajtimi i çështjeve më komplekse mund të kërkojë më shumë kohë.

Përkushtimi i kazinos ndaj kënaqësisë së lojtarit duket në ofertat e shumta të bonusit dhe politikat transparente. Me një fokus në lojën e përgjegjshme dhe një gamë zgjedhjesh të sigurta për pagesat, Kazino Locowin dallohet si një zgjedhje e besueshme për ata që kërkojnë si argëtim dhe besueshmëri në botën e lojërave në internet.