Extra Stars Slot

Extra Stars
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
4
Sending
User Review
0 (0 votes)

Extra Stars Slot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Extra Stars është një lojë e thjeshtë por shumë argëtuese me një pamje retro. Extra Stars u zhvillua nga Euro Games Technology (EGT), një kompani e njohur për dizajnimin e lojërave të pazakonta. Ky slot nuk bën përjashtim dhe ofron një përvojë tërheqëse dhe argëtuese që pëlqehet shumë nga komuniteti i lojërave virtual. Kjo lojë e cilësisë së mirë në stilin e makinës së frutave më shumë se sa i plotëson mangësitë e saj, siç është mungesa e veçorive jetike si simboli scatter, me lojë fantastike që premton t’i mbajë lojtarët në vendet e tyre.

Sloti online Extra Stars ka një RTP 95,78% (Kthimi te lojtari). Ky kthim është mesatar për një slot në internet dhe konsiderohet i mirë. Në teori, kjo do të thotë se për çdo 100 € të investuar në lojë, kthimi i parashikuar është 95,78 €. RTP, nga ana tjetër, përcaktohet në miliona rrotullime, duke nënkuptuar se rezultati i çdo rrotullimi është gjithmonë i paparashikueshëm.

Pagesa maksimale në këtë slot është 1000x e bastit tuaj total, i cili është mjaft modest dhe nuk do t’ju sjellë ndonjë fitore vërtet të madhe, por do t’ju ofrojë shumë fitore të vogla. Fitorja më e madhe e mundshme përcaktohet mbi një numër shumë të madh rrotullimesh, shpesh një miliard.

Grafika

“Yjet shtesë” ngjyrë kafe në anët e bobinave janë gjëja e parë që çdo lojtar do të vërë re. Kjo jep një ide të mirë se për çfarë është titulli. Për më tepër, duke qenë një video pokie, sloti Extra Stars është ndërtuar në një mënyrë tradicionale. Sfondi është i pakomplikuar, me vetëm disa ngjyra dhe simbole frutash. Yjet, natyrisht, shkëlqejnë shkëlqyeshëm dhe emblema e lojës, e cila shkëlqen në krye, nuk bën përjashtim. Dizajni i Extra Slot është më pak tërheqës në përgjithësi, por do t’u tërheqë lojtarëve që janë të shtyrë nga lojërat me ngjyra dhe pamje të ndritshme.

“Yjet shtesë” ngjyrë kafe në anët e bobinave janë gjëja e parë që çdo lojtar do të vërë re. Kjo jep një ide të mirë se për çfarë behet fjala. Për më tepër, ndërsa është një video pokie, automati Extra Stars është ndërtuar në një mënyrë tradicionale. Sfondi është i pakomplikuar, me vetëm disa ngjyra dhe simbole frutash. Yjet, natyrisht, shkëlqejnë shkëlqyeshëm dhe emblema e lojës, e cila shkëlqen në krye, nuk bën përjashtim. Dizajni i Extra Slot është më pak tërheqës në përgjithësi, por do t’u tërheqë lojtarëve që janë të shtyrë nga lojërat me ngjyra dhe pamje të ndritshme.

Audio

Extra Stars ka një tingull që është jashtëzakonisht i ngjashëm me slote të tjera të bazuara në softuerin EGT. Tingulli i slotit kur nis për herë të parë është identik me atë të lojërave të ngjashme, pa dallime të dukshme; megjithatë, kur lojtarët fitojnë, luhet një melodi dukshëm më e gjatë, e cila ndryshon në varësi të madhësisë së fitores. Kur lojtarët zgjedhin opsionin “kumar”, luhet një melodi e veçantë.

Extra Stars

Simbolet e pagesave Extra Stars

Extra Stars është një slot klasik frutash. Ka shtatë lloje të ndryshme frutash, si dhe një yll të artë dhe një 7 me fat. Ka pesë rrotulla dhe 10 linja fituese në këtë automat. Le të hedhim një vështrim në simbolet në lojë dhe fitimet që ato sjellin:

  • Ylli i artë është një simbol wild që mund të ulet në bobinat e dytë, të tretë dhe të katërt. Ai paguan rrotullime falas dhe zëvendëson të gjitha simbolet e tjera në bobina.
  • Qershitë dhe limonët- kur kombinoni tre prej këtyre simboleve, pagesa është x10 i bastit tuaj për rresht, ndërsa pesë simbole paguajnë x100 të bastit tuaj për rresht.
  • Kumbulla dhe portokall – ju mund të fitoni x10 të bastit tuaj për rresht për tre simbole dhe x150 të bastit tuaj për rresht për pesë
  • Rrushi dhe shalqini – paguani x20 të bastit tuaj për rresht për tre simbole dhe x200 të bastit tuaj për rresht për pesë.
  • Banane – Për pesë simbole që përputhen në një pagese aktive, paguan x500 të bastit tuaj për rresht,
  • Simboli Wild “7” – paguan x100 për tre përputhje, x500 diamante për katër përputhje dhe një çmim të madh prej x1000 për pesë simbole,

Karakteristikat e bonusit të Exstra Stars

Rrotullime falas

Në këtë lojë slot Extra Stars, ylli i artë është simboli wild. Ky simbol wild simbolizon një yll jo vetëm në natyrë, por në çdo kuptim. Mund të ulet vetëm në bobinat e mesme, pra dy, tre dhe katër. Kur shfaqet simboli wild, ai do të zëvendësojë simbole të tjera. Për më tepër, do të aktivizojë një rrotullim. Së pari, do ta bëjë wild të gjithë bobinën dhe më pas do të shkaktojë një rrotullim falas në bobinat e tjera. Kjo rrit shanset tuaja për të kapur më shumë kombinime fituese.

Jackpot progresiv

Tipari shumë fitimprurës i bonusit të Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin e kazinosë Extra Stars.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Çdo kartë përdoret për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me kartën e zbuluar.

Karakteristikat e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, Extra Star ka një veçori kumari. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e merrni me mend gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*