5 Dazzling Hot

5 Dazzling Hot
  • Ideja
  • Grafika
  • Audio
  • Bonus
Overall
4
Sending
User Review
0 (0 votes)

5 Dazzling Hot Slot FALAS

Luaj me ekran të plotë

Shtyp “Esc” për të hequr ekranin e plotë

Nëse jeni adhurues i sloteve klasike, me pamje të vjetër, përgatituni të mahniteni nga çmimet e larta që ofrohen në lojën slot 5 Dazzling Hot të krijuar nga Euro Games Technology.

5 Dazzling Hot është për lojtarët që kënaqen duke luajtur makineri frutash në internet. Ai përmban një shumëllojshmëri frutash si shalqinj dhe rrush, si dhe yje shkëlqyes dhe 7 të çmuara që mund t’ju ndihmojnë të fitoni çmimin kryesor prej 100,000 monedhash ndërsa shpërthejnë në flakë në një stil të vërtetë mahnitës. Nuk ka veçori bonus si rrotullime falas; në vend të kësaj, ai thjesht ka veçoritë normale EGT të një modaliteti kumari dhe kartat Jackpot progresive, që mundëson lojë të shpejtë!

Bobinat janë gjithmonë të nxehta, duke u mburrur me një përqindje kthimi te lojtari prej 95,74%, dhe ka një strukturë bazë me 5 rrotulla dhe 5 linja fikse pagese (prandaj referenca në titull), duke e bërë atë ideal për lojtarët fillestarë të sloteve, si dhe ata që preferojnë lojëra elektronike tradicionale për slot-makinat 3D që zhvilluesit po fokusohen në lëshimin në ditët e sotme.

Grafika

Lojërat e EGT Interactive u ofrojnë lojtarëve një përvojë interesante të lojërave. Për të ofruar argëtim të shkëlqyer, slot përfshin karakteristika të vjetra dhe moderne.

5 Dazzling Hot është një slot me temë frutash me një skemë të gjallë ngjyrash që tërheq lojtarët. Shiriti i tij i komandës është i vendosur në mënyrë të përshtatshme në fund të ekranit, duke i lejuar lojtarët të përdorin me lehtësi lojën. Sfondi i slotit është një skemë ngjyrash e kuqe e thjeshtë, e cila ndihmon që simbolet në bobina të dallohen. Rrushi, limonët, portokallet dhe kumbullat janë ndër simbolet e frutave që shfaqen në bobina. Kur këto simbole shfaqen në një kombinim fitues, ato do të shpërthejnë në flakë.

Audio

Vendi është pa muzikë në sfond, në vend që të mbështetet vetëm në efektet zanore. Tingujt, si grafika, mbahen të thjeshta dhe autentike për lojërat klasike me temë frutash.

Simbolet e pagesës së 5 Dazzling Hot

5 Dazzling Hot është një slot tradicional frutash. Ka gjashtë lloje simbole frutash në lojë, si dhe një simbol Lucky 7 dhe një yll të artë. Ky automat ka pesë rrotulla dhe dhjetë linja fituese.

  • Simboli me pagesë më të ulët në slotin 5 Dazzling Hot është qershia, por është simboli i vetëm që paguan gjithashtu vetëm për dy simbole të përputhura. Pra, për dy simbole paguan x5 basti juaj për rresht; për pesë simbole x200.
  • Simbolet e kumbullave, portokalleve dhe limonit paguajnë x20 për tre simbole dhe x200 për pesë.
  • Për pesë simbole që përputhen në një linjë pagese aktive, simbolet e rrushit dhe shalqirit paguajnë x500.
  • Lucky 7, paguan x5000 bastin tuaj për rresht për pesë simbole që përputhen dhe x100 për tre simbole.
  • Scatter, një yll ari, paguan x250 bast tuaj për rresht për pesë simbole.

Karakteristikat e bonusit 5 Dazzling Hot

Jackpot progresiv

Tipari shumë fitimprurës i bonusit Jackpot Cards Mystery, i cili aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, përfshihet në slotin e kazinosë 5 Dazzling Hot.

Ky është një çmim i parë me katër nivele që paguan bujarisht sepse përfshin katër jackpot progresive.

Një kostum i ndryshëm karte përdoret për të simbolizuar çdo nivel. Vlera më e ulët e çmimit të parë përfaqësohet nga klubet, e ndjekur nga diamantet, zemrat dhe lopatat, të cilat përfaqësojnë përkatësisht nivelin e dytë, të tretë dhe të katërt. Gjatë këtij raundi bonus, ju duhet të zgjidhni tre simbole të kostumit të letrave që përputhen nga një kuvertë me dymbëdhjetë letra të kthyera nga poshtë. Kur ta bëni këtë, do t’ju jepet çmimi i jackpot-it që korrespondon me kostumin e zbuluar.

Karakteristika e kumarit

Si çdo slot i krijuar nga EGT, 5 Dazzling Hot ka një veçori Gamble. Funksioni i kumarit ju lejon të dyfishoni fitimet tuaja, ose nëse jeni të pafat, mund të humbni gjithçka. Pasi të arrini në një kombinim fitues, do t’ju paraqitet një opsion për të luajtur bixhoz ose për të mbledhur fitime. Nëse zgjidhni të luani kumar, do të hapet një mini-lojë ku duhet të parashikoni ngjyrën e kartës. Ju mund të zgjidhni midis të kuqes dhe të zezës dhe çmimet tuaja do të dyfishohen nëse parashikoni saktë. Do të keni gjithashtu mundësinë të dyfishoni shumën e dyfishuar duke parashikuar një kartë tjetër. Sidoqoftë, do të humbisni gjithçka nëse e parashikoni gabimisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*