MozzartBet
  • Lojëra
  • Bonuse dhe promocione
  • Aplikacion Mobil
  • Depozitat dhe tërheqjet
  • Mbështetja për Klientët
4.9
Sending
User Review
0 (0 votes)

Mozzart Bet Casino është një nga operatorët kryesorë në botën e lojërave të fatit dhe basteve sportive. Kompania është themeluar në vitin 2001, me seli në Serbi. Gjatë kësaj periudhe prej 20 vitesh, kompania u rrit me shpejtësi për t’u bërë një nga më të suksesshmet në Evropën Juglindore.

MozzartBet operon me sukses në Serbi, Rumani, Republikën Srpska dhe Maqedoni, me mbi 600 degë dhe afërsisht 2,500 punonjës dhe ofron 10,000 shanse për më shumë se 500 ngjarje në baza ditore. Përveç basteve sportive, Mozzart Bet krijoi slot machines dhe terminale bastesh që plotësojnë standardet estetike dhe funksionale në industrinë lokale të lojërave.

Përveç licencave në vendet e sipërpërmendura të operimit, Mozzartbet Malta Limited zotëron një licencë B2C të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, MGA/B2C/606/2018. Kjo licencë garanton ofrimin e shërbimit për t’u angazhuar me konsumatorët fundorë.

Mozzart është themeluesi dhe anëtari i Organizatës Evropiane për Ligjin e Lojërave të Fatit që promovon një kod sjelljeje që inkurajon lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme online.

Dizajn i webfaqes të MozzartBet

Dizajn i webfaqes të MozzartBet

Faqja e internetit e kazinosë Mozzart ka një temë të errët mbizotëruese. Kjo mund të mos jetë tërheqëse për të gjithë, por i shton elegancë dizajnit. Në çdo rast, gjithmonë mund të zgjidhni temën e lehtë nëse nuk ju pëlqen ajo e errët. Faqja e internetit është mjaft miqësore për përdoruesit, kështu që nuk do të keni vështirësi të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me promovimet, lojërat e kazinosë dhe mbështetjen e klientit.

Kjo faqe interneti e bën të thjeshtë për të parë se çfarë ofron çdo lojë duke shfaqur emrin, linjat e pagesës, bastin minimal dhe maksimal për çdo imazh. Kur klikoni mbi një imazh, do të shihni ofruesin e lojës si dhe opsionet për të luajtur lojën në modalitetin demo ose me para të vërteta. Statusi i lojës (i nxehtë ose i ri) është gjithashtu i dukshëm dhe ikona e yllit ju lejon ta ruani atë në të preferuarat me një klik të vetëm për qasje më të lehtë në hyrjet e mëvonshme.

Lojërat e kazinosë Mozzart Bet

Mozzart Bet Casino ka një nga zgjedhjet më të ndryshme të lojërave të kazinosë. Ata kanë përfshirë shumë lojëra të ndryshme në portofolin e tyre, duke përfshirë lojëra slots, lojëra tavoline, keno dhe lojëra llotarie të ofruara nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në industri. Pasi të zgjidhni seksionin e kazinosë nga menyja kryesore, do të vini re se llojet e ndryshme të lojërave janë renditur në anën e majtë.

Në varësi të vendit ku ndodheni, ka nga 500 deri në 2000 lojëra në dispozicion. Shumica e këtyre lojërave janë lojëra slots. Nëse e dini tashmë se cilën lojë dëshironi të luani, mund të përdorni kutinë “gjeni lojën” për të shmangur të gjitha ato. Ju gjithashtu mund të kërkoni sipas ofruesit nëse keni një të preferuar. Ose, nëse jeni duke kërkuar për një lojë slot me një numër të caktuar rreshtash, mund të zgjidhni opsionin për të kërkuar sipas numrit të rreshtave.

Lojërat slot në Mozzart kazinot

Mozzart Casino ofron mbi 500 lojëra slots, të ndara midis kategorive Video Slots dhe Slots, nga të cilat kjo e fundit duket se është vendi ku duhet të shkoni nëse preferoni lojëra slots klasike. Nëse jeni fillestar, së pari duhet të vendosni nëse dëshironi të luani një slot video apo një slot klasik.

Dallimi midis lojërave slots klasike dhe lojërave slots të videove është kryesisht numri i linjave të pagesës dhe rrotullave. Slotet klasike kanë tre rrotulla dhe një deri në pesë linja pagese. Në kazinonë Mozzart mund të gjeni lojërat e njohura klasike Flaming Hot, 20 Super Hot dhe Burning Hot nga EGT Interactive.

Video slots, nga ana tjetër, kanë opsione të shumta bonusi dhe një numër të madh linjash pagese. Për shkak se lojëra slots video janë më të këndshme, numri i lojërave slots të disponueshme është shumë më i madh.

 Lojërat slot Mozzart
Mozzartbet slot games

Lojëra slots të njohura

Disa nga videot e njohura të disponueshme në Mozzartbet janë seritë John Hunter që përfshijnë 5 lojëra deri më tani. Këta janë John Hunter dhe Aztec Treasure; Da Vinci’s Treasure, John Hunter dhe Tomb of the Scarab Queen; John Hunter dhe Book of Tut and John Hunter edhe Mayan Gods.

Ngjashëm me këto seri, Mozzartbet ka gjithashtu serinë e lojërave slots Rich Wild, Rich Wilde është një nga personazhet më të njohur të Play’n GO deri më sot. Këtu mund të luani Rich Wilde And The Shield Of Athena; Rich Wilde dhe The Tome Of Madness dhe më popullorja nga të gjithë, Rich Wilde And The Book of Dead.

Kazino Mozzart Bet përfshin Megaways në portofolin e saj të lojërave slot. Këto janë lojëra slots video me deri në 100,000 mënyra për të fituar. Asnjëherë nuk e dini se sa mënyra do të keni në çdo raund, gjë që shton eksitimin e lojërave slots. Në Mozzart Bet, ju mund të luani disa nga lojërat më të mira të Megaways, si Great Rhino Megaways, The Dog House Megaways, Buffalo King Megaways, Bonanza Megaways etj.

Mozzart Casino ka gjithashtu një lloj tjetër loje interesante në portofolin e tyre, lojërat Drops & Wins të krijuara nga Pragmatic Play, një nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri. Këto lojëra janë pjesë e një koncepti më të madh që përfshin mjetet më efektive të Përmirësimit, uljet e çmimeve dhe turnet. Duke luajtur këto lojëra, ju mund të merrni pjesë në turne javore dhe ditore dhe të fitoni një sërë çmimesh me vetëm një rrotullim me fat. Nëse dëshironi të provoni këto lojëra slot, ju rekomandojmë Sweet Bonanza, Wolf Gold, Chilly Heat, Heart of Rio etj.

Lojëra tavoline MozzartBet

Kategoria e Lojërave të Tavolinës në Kazino Mozzart përbëhet nga rreth 20 lojëra, që mbulojnë Blackjack, Roulette dhe Baccarat. Këto janë lojërat thelbësore të tavolinës dhe MozzartBet ka shumë variante të përfshira.

Kur bëhet fjalë për ruletën, lojën më të luajtur të kazinosë, Mozzartbet ka lojëra të ndryshme ruletë në ofertë. Përveç ruletës klasike, ruletës evropiane dhe ruletës amerikane, në këtë kazino mund të luani Ruletë Virtuale, Ruletë Lux, Ruletë me pista disa të tjera.

Ju mund të luani disa variante si Blackjack Multi-Hand, Blackjack Amerikan dhe Blackjack Lux nëse jeni më shumë adhurues i blackjack-ut. Ka vetëm dy lojëra Baccarat në kazino Mozzart, No Commission Baccarat dhe Classic Baccarat.

Fatkeqësisht, nuk ka lojëra pokeri të disponueshme në kazino Mozzartbet. Megjithatë, në kazino Mozzartbet do të gjeni lojërat Video Poker si një kategori më vete. Ju mund të zgjidhni një nga lojërat video-poker të disponueshme për momentin, American Poker II, 4 of a Kind Bonus Poker, Jacks or Better, Joker Poker.

Mozzart Bet Casino
Mozzart bet casino games

Lojëra të shpejta Mozzartbet

Seksioni i lojërave të menjëhershme të Mozzart Bet Casino përmban lojëra që nuk janë lojëra tradicionale të kazinosë, por lojëra që mund t’i luani për argëtim. Për shembull, mund të luani Courier Sweeper ose Mine Field, të cilat janë lojëra të ngjashme me Minesweeper, të cilat ne të gjithë i kemi luajtur në një moment në jetën tonë.

Ka edhe disa lojëra që ne të gjithë i luanim si fëmijë, të cilat tani mund t’i luani për para. Ju mund të vini bast dhe të hidhni monedhën për të fituar në lojëra si Heads & Tails. Përndryshe, në Rock, Paper, Scissors, mendoni se cili do të jetë dhe fitoni para.

The Magic Wheel, një lojë rrotullimi dhe fitimi në të cilën mund të fitoni para thjesht duke rrotulluar timonin, është një nga më të njohurat. Ka shumë lojëra të tjera të menjëhershme në kazino Mozzart Bet që do t’i shijoni.

Lojëra të tjera në Mozzart Casino

Lojëra të tjera që ia vlen të përmenden në rishikimin tonë të kazinosë Mozart përfshijnë seksionet Lotto Games dhe Lucky Super 6, të cilat mund të gjenden në menunë kryesore në krye të faqes. Shumë lojëra të ndryshme Keno janë të disponueshme në seksionin “Numri im”, duke përfshirë keno italiane, keno hungareze, keno greke dhe keno polake, për të përmendur disa. Mund të luani lojëra të shpejta keno ose të zgjidhni numra për një lojë keno që do të luhet ditën tjetër. Ju mund të luani Lucky G në këtë seksion, një lojë e stilit të lotarisë në të cilën zgjidhni numrat dhe prisni që të hidhen për të fituar.

Mozzart Lucky Super 6 është një lojë në stilin e lotarisë në të cilën ju keni një shans për të fituar një jackpot çdo 5 minuta.

Mozzart Bet Kazino Live

Një seksion i drejtpërdrejtë i kazinosë është shtimi më i ri i Kazinosë Mozzart Bet. Njerëzve u pëlqen emocioni i të qenit në një kazino të vërtetë tokësore, kështu që lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po bëhen gjithnjë e më të njohura. Kazino Mozzart Bet lançoi seksionin e tij Live Dealers në fillim të vitit 2021, me dy ofrues të përmbajtjeve të drejtpërdrejta në krye të ofertës: Pragmatic Play Live dhe Authentic Gaming.

Pragmatic Play ka Studion më të madhe Live, me mbi 40 lojëra të drejtpërdrejta kazino të disponueshme në çdo kohë. Duke thënë këtë, Mozzart Bet ka mbi 60 lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në dispozicion, shumica e të cilave ofrohen nga Pragmatic Play. Lojërat e disponueshme të kazinosë live janë të cilësisë më të lartë, me tregtarë të drejtpërdrejtë që do t’ju ofrojnë një përvojë të paharrueshme.

Lojërat e kazinosë live si Roulette Silver, Blackjack Platinum dhe Blitz Blackjack janë vetëm disa nga opsionet e shumta të disponueshme në Mozzart. Mund të provoni ONE Blackjack-in e veçantë të Pragmatic Play ose të vendosni bast në Ruletën 24/7 24/7 të Authentic. Për më tepër, Pragmatic Play Live ka prezantuar shfaqje mbresëlënëse të lojërave si Mega Wheel.

Ofruesit e softuerit

Mozzart krenohet që i lejon lojtarët të shijojnë lojërat e ofruesve të njohur, si dhe ofertën e tyre më të fundit të produkteve. Në këtë drejtim, lojtarët e kazinove online të Mozzart kanë akses në një gamë të gjerë lojërash kazino nga NetEnt, Green Tube, EGT, Pragmatic Play, Endorphina, Playson dhe Play N Go. Të gjithë këta ofrues kanë lojërat me cilësi më të lartë dhe më e rëndësishmja diversitet kur bëhet fjalë për temat, linjat e pagesës ose veçoritë e bonusit.

Për shembull, NetEnt është me të vërtetë i popullarizuar për lojërat e tij të quajtura slot, dhe Mozzartbet u sigurua që të përfshijë të gjitha ato në portofolin e lojërave slots, të tilla si lojën slot Narcos, slotin Jimi Hendrix, Conan, Vikings, Ozzy Osbourne, Gordon Ramsey Hell’s Kitchen etj.

Lojërat e EGT janë të njohura sepse ato mbështesin veçorinë Jackpot Cards, jackpot-in progresiv misterioz me katër nivele. Xhekpoti vjen si një lojë bonus që mund të aktivizohet rastësisht me çdo rrotullim. Kjo veçori është një nga arsyet pse lojtarët tërhiqen nga lojërat EGT, si Age of Troy, 2 Dragons, 5 Dazzling Hot, Burning Hot etj.

Ne kemi përmendur tashmë lojërat Pragmatic Play dhe Drops & Wins që janë pjesë e uljeve të çmimeve dhe turneve dhe Play’N GO me lojërat slot të serisë John Hinter.

Aplikacioni Mozzart Bet Mobile

Siç pritej, kazino Mozzarbet është në dispozicion edhe në telefonat tuaj. Faqja e tyre e internetit është e pajtueshme me pajisjet me ekran të vogël dhe ka funksionuar në mënyrë perfekte. Plus, të gjitha lojërat që janë të disponueshme në desktop, janë të disponueshme edhe në versionin celular.

Për më tepër, gjithmonë mund të shkarkoni aplikacionin Mozzart që është i pajtueshëm me pajisjet iOS dhe Android. Për ta bërë këtë, do t’ju duhet të shkoni në faqen e internetit të kazinosë Mozzart dhe të zgjidhni opsionin për të shkarkuar aplikacionin për iOS ose Android. Ndiqni udhëzimet dhe jeni gati.

Bonuset dhe promovimet e kazinosë Mozzart

Bonusi i mirëseardhjes së Mozzart

kazinosë Mozzart bonus depozite 100%

Oferta e bonusit të mirëseardhjes së Mozzartbet për klientët e rinj me bonus depozite 100% deri në 400 €. Me bonusin e mirëseardhjes Mozzart ju do të merrni:

  • Bonus 100% Slots deri në 300 €
  • 100% Bonus Sportiv deri në 100 €
  • 20 € Bast falas
  • 100 rrotullime falas

Për të marrë ofertën maksimale të mirëseardhjes prej 400 € në para bonus, bëni një depozitë të parë prej 300 € duke përdorur kodin e bonusit Mozzart BONUS400. 100 € do t’i shtohen automatikisht bonusit tuaj sportiv, ndërsa 300 € do t’i shtohen bonusit tuaj të lojërave slots.

Pavarësisht se sa depozitoni, 100 rrotullime falas do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj. Rrotullimet falas janë të disponueshme për lojën slot Sweet Bonanza ose The Dog House dhe vlera e çdo rrotullimi është 0,20 €. Më shumë që mund të fitoni nga 100 rrotullime falas është 100 €. Nëse fitorja juaj totale tejkalon 100 €, fitimi juaj total nga rrotullimet falas do të vendoset manualisht në 100 €.

Së pari duhet të plotësohen kërkesat e basteve për bonusin e lojërave slots, dhe më pas kërkesat e bastit për rrotullimet falas. Pas marrjes së Bonusit Slots, ju keni 30 ditë nga dita e aktivizimit për të vënë bast 35 herë shumën e depozituar për të marrë bonusin, përndryshe shuma e bonusit do të konfiskohet.

BONUSI I RIKOMPENSËS SË E HËNËS (Monday Cashback)

Fitoni deri në 25% të parave kash në çdo të hënë me Mozzart!

Monday Cashback

Thjesht kyçu, kliko në buton, dhe shijoni bonusin tuaj. Sasia varet nga koha juaj e lojës dhe aktiviteti. Përdorni atë në mozzart.com ose në aplikacionet mobile—nuk lejohen tërheqjet, thjesht luani.

Ndajeni bonusin midis llogarisë suaj të bastit dhe asaj të kazinos ose lëvizni tërësisht. Për kazino, përdorni atë pasi të keni shpenzuar para të vërteta. Fitimet nga bonusi shkojnë drejt fondeve të vërteta, nuk ka nevojë për bastet e shtesësh.

Të gjithë lojtarët kualifikohen, por nuk është automatik. Kyçuni çdo të hënë për të pretenduar paratë bonus!

Metodat e pagesës së basteve Mozzart

Përpara se të mund të bëni një depozitë në llogarinë tuaj të bastit Mozzart, fillimisht duhet të aktivizoni llogarinë tuaj duke ofruar disa informacione personale. Pasi të aktivizohet llogaria juaj, mund të shkoni te butoni Depozitë dhe të zgjidhni një nga metodat e ofruara. Ajo që është më e rëndësishme është që të pranohen të gjitha kartat e kreditit dhe të debitit, plus disa mënyra shtesë pagese.

Metodat e pagesës
Mozzart payment methods

Ju mund të tërhiqni fondet tuaja duke përdorur një kartë bankare. Mund të duhen deri në dy ditë pune që Mozzart të miratojë kërkesën tuaj për tërheqje. Kërkesa juaj përcillet në bankën tuaj pasi të miratohet. Bankave zakonisht marrin nga 2 deri në 5 ditë pune për të përpunuar transaksionin dhe për të depozituar fondet në llogarinë tuaj bankare.

Mbështetja e klientit të Mozzartbet

Nëse keni ndonjë pyetje, ju rekomandojmë që fillimisht të kontrolloni seksionin Ndihmë në Mozzart Bet duke klikuar butonin HELP në këndin e sipërm djathtas të faqes. Ky seksion është shumë i qartë, i detajuar dhe i dobishëm, kështu që ndoshta mund ta gjeni përgjigjen tuaj atje dhe të shmangni kontaktimin me shërbimin ndaj klientit.

Megjithatë, nëse keni një problem që seksioni i Ndihmës nuk mund ta zgjidhë, mund të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose telefonit. Mozzart Bet ka një opsion të bisedës live 24/7, e cila është metoda më e përdorur për të kontaktuar mbështetjen.

Për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit, përdorni adresën e mëposhtme të emailit dhe numrin e telefonit:

Email: [email protected]
Numri i telefonit: 0800 800 899

Procesi i regjistrimit të basteve në Mozzart

Për të hapur një llogari, shkoni në faqen e internetit të Mozzartbet, klikoni butonin Regjistrohu ose klikoni lidhjen në fund të kësaj faqeje. Formulari i regjistrimit do të hapet dhe ju duhet të vendosni të gjitha informacionet e kërkuara. Fillimisht, duhet të futni emailin tuaj, të krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim dhe të jepni emrin dhe mbiemrin tuaj, datën e lindjes dhe profesionin.

Mozzart Bet Casino
Mozzart registration

Pas kësaj, formulari i regjistrimit kërkon adresën tuaj, numrin e telefonit, gjininë dhe monedhën e preferuar. Pasi të keni futur informacionin, shënoni kutinë që jeni dakord dhe pranoni termat dhe kushtet, dhe klikoni Regjistrohu.

Mozzart Bet Casino
Mozzartbet registration 2

Do të merrni një email me lidhjen e aktivizimit që duhet të klikoni përpara se të mund të identifikoheni në llogarinë tuaj të re të kazinosë Mozzart Bet. Duhet të dini se përpara se të bëni depozitën tuaj të parë, do t’ju duhet të jepni disa informacione personale shtesë për të konfirmuar identitetin tuaj.

Konkluzioni

Kazino Mozzart është padyshim një nga ato që duhet provuar. Ata kanë një përzgjedhje të madhe të lojërave që janë të disponueshme në celular dhe desktop. Bonusi i mirëseardhjes në Mozzartbet së bashku me ofertat e vazhdueshme të promovimit është vetëm një nga arsyet pse lojtarët zgjedhin këtë kazino për të luajtur online.

Ne jemi të sigurt se Mozzart Casino është një vend i sigurt për të luajtur, sepse ajo operon një faqe interneti të koduar dixhitale, pret lojëra të ndershme, pranon vetëm metoda të besueshme pagese, ka të detajuara T&C dhe Politikën e Privatësisë, lidhje me burimet e lojërave përgjegjëse dhe kryen kontrolle sigurie në përputhje me Njihni klientin tuaj dhe procedurat kundër pastrimit të parave.